Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA mam info:

 

pakiet:
CANAL+ Silver --- 109zł

opcje dodatkowe:
Kanały CANAL+ Film i Premiere --- 40zł
MULTIROOM STANDARD --- 20zł

sprzęt:
Box+/HD SAGEMCOM DSI87
KARTA CAMELEON, KARTA CAMELEON

-------------------------------------------
169 zł

 

Płacę tylko za Silver - 64 zł

Reszta free na 12 miesięcy

Masz całą paczke c+? bo z tego co widze to chyba nie

 

A nie jest tak ze dolozyli do sreberka tylko 2 x canal+ film?

 

Jest wszystko. C+ Premiere to C+ zwykły i C+Sport.

Nie wiedziałem nawet że coś takiego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czekam na kolejny telefon z "bajeczną ofertą" :-) i moje pytanie brzmi czy na moim dekoderze Pace nie będe mógł odbierać tego VOD co proponują czyli: seriale+ VOD+ net+ VOD itp. itd. bo z tego co pamiętam ktoś pisałem na forum że nie ale chce się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info.W takim razie teraz moja strategia będzie dużo prostsza. Celuje w Universe + paczki HBO i Canal+. Więcej niż 79zł to nie warte no nie? :D Skłonny byłem zgodzić się na ten platinum z hbo i tymi wodotryskami za 89zł to wtedy był dołożył 7zł do interesu za VOD ale konsultantka przy przedstawianiu oferty zapomniała dodać tego co wy Panowie że na Pacie to pooglądam czarną plamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info.W takim razie teraz moja strategia będzie dużo prostsza. Celuje w Universe + paczki HBO i Canal+. Więcej niż 79zł to nie warte no nie? :D Skłonny byłem zgodzić się na ten platinum z hbo i tymi wodotryskami za 89zł to wtedy był dołożył 7zł do interesu za VOD ale konsultantka przy przedstawianiu oferty zapomniała dodać tego co wy Panowie że na Pacie to pooglądam czarną plamę.

 

Myśle ze za 80 zł powinieneś to dostać z HBO, Mi do wczoraj także tylko proponowali Platiniun i tylko Platinium za 99 zł. Dopiero po moich 37 telefonach zaakceptowali moje warunki. :brawo::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz już odczytują formułke, że te "dodatki" można odbierać tylko na sprzęcie ADB.

skoro tak to po co wciskają na siłe z pejsem....

tak - dobre nie ;) Tu chodzi o trafienie na kumatego konsula. Ja trafisz na kobite nie ma szans na dobrą ofertę.

nie wiem,może źle gadałeś.ja zawsze z kobietami rozmawaiłem i oferty były dobre.ale to w cyfrze było.

może mieli ciebie dosyć po tych 37 tel. i zlitowali się nad tobą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...