Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@JENEKA

No to teraz masz gorzej, bo w superpremium miałeś HBO+cinemax.

 

Miałem dzisiaj telefon z działu relacji z abonentami, ale nie mogłem rozmawiać, więc Pan podziękował i się rozłączył.;) 14-go mam zdać sprzęt i jakoś nie chcą mnie molestować swoimi telefonami. Chyba im nie zależy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem przed chwilą aktualnie mam CANAL+ SUPERPREM.HD+Filmbox HD+Cinemax HD+MR płace 124zł umowa do końca czerwca wypowiedzenie wysłane zarejestrowane w systemie.

Zaproponowano mi:

Platinum+HBO+Cinemaxy+filmboxy+MR + Dekoder - 154 zł 12 miesięcy podziękowałem.

Czy da rade wyrwać coś lepszego czy brać to co mi zaproponowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JENEKA

No to teraz masz gorzej, bo w superpremium miałeś HBO+cinemax.

 

Miałem dzisiaj telefon z działu relacji z abonentami, ale nie mogłem rozmawiać, więc Pan podziękował i się rozłączył.;) 14-go mam zdać sprzęt i jakoś nie chcą mnie molestować swoimi telefonami. Chyba im nie zależy. :(

 

nie mam gorzej po prostu paczki HBO i cinemaxy już nie interesuje mnie w ogóle, jak dla mnie nie ma co tam oglądać :wink: ale jak komuś zależy to niech bierze.

Wystarczy mi paka canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak, więc zwracam honor:) Dodam, od siebie, że wszyscy się cieszycie, że umowa na 12 miechów, no i super cena, a jeśli tak, to czy nie lepiej powalczyć o 18 miesięczną umowę ? Ja osobiście wolę dłuższą umowę z super ceną i bynajmniej nie zżera mnie stres jak wcześniej byłaby podwyżka.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem przed chwilą aktualnie mam CANAL+ SUPERPREM.HD+Filmbox HD+Cinemax HD+MR płace 124zł umowa do końca czerwca wypowiedzenie wysłane zarejestrowane w systemie.

Zaproponowano mi:

Platinum+HBO+Cinemaxy+filmboxy+MR + Dekoder - 154 zł 12 miesięcy podziękowałem.

Czy da rade wyrwać coś lepszego czy brać to co mi zaproponowali ?

jesli filmbox i cinemax nie interesuja to da rade, ja to mam za 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak, więc zwracam honor:) Dodam, od siebie, że wszyscy się cieszycie, że umowa na 12 miechów, no i super cena, a jeśli tak, to czy nie lepiej powalczyć o 18 miesięczną umowę ? Ja osobiście wolę dłuższą umowę z super ceną i bynajmniej nie zżera mnie stres jak wcześniej byłaby podwyżka.:D

 

też chciałem na 18 to co napisałem ale wtedy multiroom dawają za 10zł i lipka :roll: a w 12miesięcy dawają za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imigrowałem dziś za 100,99zł canalplus Platinim 99zł+history sd 1,99+muliroom 0zł (2 karty) = 12miesięcy umowa :D

 

z superpremium canal+, + hbo+cinemaxy

Miałem taką samą ofertę w sobotę tylko bez History za 99 zł a jakbym chciał dodatkowo HBO to razem 124 zł.Zrezygnowałem i kazałem dzwonić z lepszą ofertą niż obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mialem do konca maja superpremium z HBO + MR za 114. Najlepsza oferte dawali mi Platynke z HBO na caly okres za 99 + 10 za drugi dekoder. Upieralem sie przy universe + 6xC+ niestety nie bylo dla mnie takich oferty. jedynie pan powiedzial ze moglby do silvera dorzucic wszystki C+ ale rachunek wtedy tez bedzie w granicach 100 wiec nie ma sensu. Podziekowalem i od soboty jestem bez TV. Sprzetu na razie nie oddaje i czekam spokojnie na rozwoj zdarzen. Albo zadzwonia z sensowna propozycja albo przejde do konkurencji. Na razie nie cierpie z braku TV. Po krotkiej przerwie bardziej ja docenie:P Pozdrawiam wszystkich na forum i milego ogladania:) dam znac jak cos ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Dokładnie, jak mówisz, ale [beep]ki z iti wymyśliły taki pakiet nie bez przyczyny. Platyna , jak to pięknie brzmi, nieprawdaż ? Na niektórych abonentów czy tudzież klientów, nazwa "Platinum" działa hipnotyzująco:D I pomimo iż te pakiety Universe czy Platinum, jeśli chodzi o ofertę programową, niczym się nie różnią, to taki Kowalski powie Nowakowi, że ma najwyższy pakiet, a zarazem i cenę.;D

Mi nie zależy na tych czy innych usługach internetowych, więc żadnej platynki mi nie wcisną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i biorą platyne z własnym sprzętem lub po cyferce,płacą za to samo co jest w universe i utrzymuja usługi internetowe których nigdy na oczy nie zobaczą.to samo tyczy sie History HD.płacą a dostają w sd.ot,polityka i cwaniactwo iti.

 

dodam jeszcze,że platyna od universe różni sie tym,że w platynie są wszystkie canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiałem w sobotę z konsultantem to oferował pakiet platinum a jak wspomniałem o universe z całą paczką canal+ to stwierdził,że nie ma takiej oferty dla mnie.To Ja mu na to,że inni takie oferty dostają,mimo że płacą niższe rachunki niż Ja obecnie.To stwierdził,że to są oferty indywidualne i koniec rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...