Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja równiez migrowałem canal+platinum + silver i wymiana na peaca 500 gb 69 zł (wiem że mogłem dziabnąć mniej ale już nie małem siły)

 

chciałem równiez na nowym sprzęcie czyli oferta była taka: pakiet platyna, mediabox, i multiroom za 109 zł lecz nie było opcji ponieważ nie mają mediaboxów i rozdawanie ich do umów jest wstrzymane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, mam umowę z C+do końca lipca, wypowiedziałem umowę listem poleconym, dostałęm tylko w tym tygodniu jedną propozycje za 129 zł za m-c plus aktywacja nbox za 199,obecnie płące 81 zł, umowe miałem na 12 m-cy, 9 m-cy płaciłem 41, trzy ostatnie płace 81, mam pakiet Kompakt z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

obecnie mam pakiet kompakt za 52zł, mezzo 4zł, National Geo HD 5zł i Animal Planet HD 5zł; umowa bez terminowa, tylko sama karta - dekoder wbudowany w tv.

Dzwoniłem dzisiaj dowiedzieć się jakie mają propozycje.

Pierwsza rozmowa:

  • silver za 69
    gold za 79

Dopiero po tym telefonie spojrzałem sobie jaki dokładnie teraz mam pakiet i ile płacę. Stwierdziłem, że interesuje mnie tylko Univers + mezzo, więc chciałem zadzwonić z pytaniem o taki pakiet. Po dość długim oczekiwaniu na "sprawdzenie oferty dla pana"

  • silver za 79 (o dziwo podrożał w ciągu godziny)
    gold za 99
    univers - "nie ma takiej możliwości dla pana"

Co najwyżej w pierwszym przypadku umowa miała być na 18 miesięcy, a w drugim na 12. Może stąd ta różnica w cenie. Dokłądnie wytłumaczyłem, że interesuje mnie tylko Univers - odpowiedź, że moge dostać do tego silvera dekoder z dyskiem (nie zapamiętałem jaki bo mnie nei interesuje) za 0zł. Więc jeszcze raz tłumacze, że nie potrzebuje dekodera, bo mam wbudowany w telewizor, więc tylko by stał nieożywany. Na to odpowiedź: "tak, to prawda". Zapytałem się, czy mogę z jakimś przełożonym porozmawiać, żeby może przygotowali oferte z univers, bo jestem klientem od ponad 10 lat. Pani odpowiedziała, że zaraz to jeszcze skonsultuje. Znowu po długim oczekiwaniu dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości - bo to tak jak bym chciał przejść z pakietu wyższego, na niższy - dla mnie są dostępny tylko silver i wyższe. Pytam sie jak to jest, bo przecież obecny pakiet to drugi od dołu i univers to też drugi od dołu - musi pan tak patrzeć, jakby nie było pakietu comfort+ - univers to najniższy pakiet.

 

Stąd moje pytanie, czy moge liczyć na przejście na pakiet univers+? Albo dostać pakiet silver w jego cenie? Narazie dzwoniłem tylko na infolinie 801044944. Może pod innym numerem dostane lepszą oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...........

.............Stąd moje pytanie, czy moge liczyć na przejście na pakiet univers+? Albo dostać pakiet silver w jego cenie? Narazie dzwoniłem tylko na infolinie 801044944. Może pod innym numerem dostane lepszą oferte.

najpierw wypowiedzenie wyślij i dopiero jak je zarejestruja, to możesz powalczyć o to co chcesz.z twojego postu wynika,że nie wysłałeś wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pod koniec kwietnia migrowałem z cyfry do nc+ na pakiet Canal+ Platinum + multiroom + pace pvr 500GB w cenie 99zł. Umowa miała obowiązywać od 1-go maja . Za miesiąc maj naliczyli 99zł ale już na czerwiec naliczają 179zł??? . Złożyłem reklamację , migrowałem telefonicznie i cała rozmowa z konsultantką została nagrana . Teraz koleś

z ich infolinni twierdzi iż w systemie mam Platinum za 149 zeta plus 20 dekoder plus 20 mutiroom. Czy ktoś z Was szanowni forumowicze też próbował być naciągnięty przez nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pod koniec kwietnia migrowałem z cyfry do nc+ na pakiet Canal+ Platinum + multiroom + pace pvr 500GB w cenie 99zł. Umowa miała obowiązywać od 1-go maja . Za miesiąc maj naliczyli 99zł ale już na czerwiec naliczają 179zł??? . Złożyłem reklamację , migrowałem telefonicznie i cała rozmowa z konsultantką została nagrana . Teraz koleś

z ich infolinni twierdzi iż w systemie mam Platinum za 149 zeta plus 20 dekoder plus 20 mutiroom. Czy ktoś z Was szanowni forumowicze też próbował być naciągnięty przez nc+?

Z tego co tu jest wyliczone to wychodzi 189zł., czyli 10 masz do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie dzis umowa. czy ponosze jakies dodatkowe koszty (np. jakas aktywacja) gdy podpisze nowa w przyszlym tygodniu? do kiedy mozna przedluzyc po skonczonej umowie i czy sprzet stary bedzie mogl zostac? z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Dziś konczy mi się umowa z C+. Oferta jaką mi złożyli to Platinum + HBO+Filmbox za 129zł. powidziałaem ze jeśli dodadzą Cinemax to migruje ,pani powiedziała że nie może tego mi dać.Moje pytanie czy komuś już po zakończeniu umowy składali jakąś propozycję ,czy dzwonią z propozycjami po zakonczeniu umowy?czy lepiej brać to co dziś dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie dzis umowa. czy ponosze jakies dodatkowe koszty (np. jakas aktywacja) gdy podpisze nowa w przyszlym tygodniu? do kiedy mozna przedluzyc po skonczonej umowie i czy sprzet stary bedzie mogl zostac? z gory dzieki za odpowiedz

zapomnij o sprzecie który masz.przy nowej umowie dostaniesz sprzet adb i aktywacja jak na srtonie nc+ do 199 złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...