Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam umowę do konca sierpnia od czerwca płacę 107zł czy jest jakaś szansa na migrację za mniejszą cenę miałem trzy telefony ale cały czas proponują platinium za99zł

Po wysłaniu wyp. można z nimi gadać, ale u ciebie to dopiero pod koniec umowy będzie lepsze podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do konca sierpnia od czerwca płacę 107zł czy jest jakaś szansa na migrację za mniejszą cenę miałem trzy telefony ale cały czas proponują platinium za99zł

Cos ty taki nerwowy caly czas sie powtarzasz, jesli chcesz to bierz paltinum za 99 i bedziesz mial taniej ale juz ci wczesniej pisalem

ze może warto przemęczyc te dwa-trzy wyzsze rachunki by ugrac cos wiecej niz tylko 8zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam superpremium HD za 99zł do końca czerwca.

Narazie zaproponowali mi sami : Platinum z HBO za 126 a drugi raz jak ja zadzwoniłem za 145.

 

1) Za ile realni można dostać pełny 6xC+ i HBO czekając do końca - proponuja to tylko z C+Platinum ?

2) Czy dostał ktoś Universe+ z 6xC+ i HBO jeśli tak to za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam problem dot. wypowiedzenie. Wypowiedzenie złożyłem w punkcie 27.04 (umowa z lutego 2013). W informacji mailowej przekazano mi, że moje wypowiedzenie zostanie rozpatrzone do 6 czerwca, tj. 6 dni po planowym rozwiązaniu z nimi umowy. Wiec de facto nie ma czasu na żadne negocjacje. Co robić?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace jest rzeczywiście trochę szybszy od Philipsa, ma opcję standby, która powoduje, że włącza się w kilka sekund. Ogólnie to polecam wymianę. Ja jestem zadowolony.

Mój włącza się z minutę, przełącza się z programu na program wieczność, często się zawiesza. Jedyny plus to jest cichutki, a u brata w nocy słychać z Pacea jakieś buczenia.

PS. Zaczynają się jazdy z nową umową. Mam zaznaczony Univers+, ale póki co OP Platinum brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno takie pytanie mam ;)

 

Umowa konczy mi sie 31 maja. Zalozmy ze nie zgodze sie na ich warunki i sygnal mi odetna (wyslane wypowiedzenie i zarejestrowane), czy w takim wypadku, np w czerwcu, lipcu jezeli bede chcial "wrocic" to czy bede musial placic te haracze zwane oplata aktywacyjna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno takie pytanie mam ;)

 

Umowa konczy mi sie 31 maja. Zalozmy ze nie zgodze sie na ich warunki i sygnal mi odetna (wyslane wypowiedzenie i zarejestrowane), czy w takim wypadku, np w czerwcu, lipcu jezeli bede chcial "wrocic" to czy bede musial placic te haracze zwane oplata aktywacyjna ?

 

Ja dzisiaj sam do nich zadzwonię.

Będę chciał Universe z paczką 6xCanal+ z Multiroom. Zobaczymy za ile to zaproponują.

 

10 maja zgodziłem się na Comfort z paczką 6xCanal+ z Multiroom od 1 czerwca 2013, ale wypowiedziałem i umowa kończy mi się 31 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...