Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czytam ten wątek od początku i w sumie dzięki Wam dostałem dobrą ofertę nie do odrzucenia.

Wczesniej C+ Optimum, Promo i Multi za 83 zł. do końca maja. I tak sobie siedzę cichutko zero kontaktu z mojej strony i w końcu telefon z zastrzeżonego z ofertą,

C+ Silver, 6xC+, multi, na 18 m za 64 zł. Przyjąłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z nc+. Oferta Comfort+, 6xCanal w cenie 64zł. Po dłuższej rozmowie dodatkowo Pace 500gb PVR w tej samej cenie. Próbowałem zejść na 59zł, ale konsultant powiedział , że i tak dostaje dużo w tej cenie. W cyfrze jestem od 5 lat. Czy jest sens walczyć dodatkowo o darmowy multiroom + HBO 6m gratis w cenie 59zł czy pozosać przy tej ofercie , którą mi zaproponował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie skorzystam jak mi tyle zaproponują,bo za superpremium płacę 99+pejs i MR.a następna sprawa,dlaczego mam płacić więcej,skoro inni za to samo płacą mniej.nie mam zamiaru też opłacać ich usług internetowych, bo nie mam możliwości,aby z nich korzystać.nie wspominając o tym,że nawet jakbym miał możliwości,to ich nie chcę. dymać to my,ale nie nas 8)

 

Masz prawo nie skorzystać ale ale jak kończy się umowa a nic lepszego nie proponują to co ? Dla mnie cyfra zawsze przebijała inne platformy bo była możliwość oglądania na kilku telewizorach bez dodatkowych ;-) opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ woli stracić abonenta niż zrobić wszystko aby go zatrzymać

 

No i tu jest pies pogrzebany bo im wcale nie zależy na klientach C+, a konsultant nawet nie używał nazwy NC+ tylko ITI więc widać kto tam rządzi.

 

Nie może tak być, że narzucają nam coś i my to wszystko łykamy.

 

Przecież nikt nikogo nie zmusza do łykania ofert. Dla jednego 69 zł to za dużo, dla mnie 129 zł jest do zaakceptowania i głodny z tego powodu chodził nie będę.

 

ale dlaczego chcesz płacić za coś czego nie będziesz miał?

 

A no dlatego że będę miał dwie niezależne karty co jest dla mnie ważniejsze niż jakaś tam usługa VOD z której i tak nie skorzystam czy polszajs w HD. Ja biorę tę platformę dla może 10 programów, które oglądam i tak na prawdę resztę mogą nawet dziś zlikwidować. Śmieszą mnie wypowiedzi niektórych osób odnośnie rezygnacji "bo mi zabrali universe", a pewnie nigdy nawet nic na tym programie nie oglądnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzwonili do mnie już z 5 razy pierwsza oferta jeszcze pod koniec kwietnia universe + 6xC+ za 69 zł odrzuciłem oferte wydawało mi sie ze skoro inni otrzymują tosamo za 59 zł to dlaczego mam być gorszy następne telefony cena coraz gorsza ostatnie dwa telefony odnich w piątek.Ofertra pani była juz taka jak dla nowego klienta z ulicy i że coś takiego jak universe+ 6xC+ nie istnieje.Po jakiś 30 minutach następny telefon koleś pyta jakie miałem juz oferty więc mu powiedziałem otych 69 zł i ze to odrzuciłem facet nie zaproponował mi niczego zadnej oferty a gadał zemną jak by robił jakąś ankiete pytał czy mam tez n-ke odpowiedziałem ze rodzice sobie wiezli do drugiego pokoju n-ke więc wypytywał czy to jest na jednej kondygnacji i takie rozne [beep]oły na koniec powiedział ze zapisał czego oczekuje i ktoś sie zemna skontaktuje w ciągu 48 h jest już sroda a tu nadal echo umowe mam do końca maja i teraz sie zastanawiam czekac dalej ? czy sam do nich zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na chleb i stać mnie na płacenie 124 zł za platynę z hbo i MR. Jak kogoś nie stać, to niech nie sępi.

 

Co tak cienko? Nie wiedziałeś, że dla wybranych mają pakiet all inclusive za coś koło 200zł? Wystarczyło poprosić... Wyraźnie nie wyczuli, że cię stać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z nc+. Oferta Comfort+, 6xCanal w cenie 64zł. Po dłuższej rozmowie dodatkowo Pace 500gb PVR w tej samej cenie. Próbowałem zejść na 59zł, ale konsultant powiedział , że i tak dostaje dużo w tej cenie. W cyfrze jestem od 5 lat. Czy jest sens walczyć dodatkowo o darmowy multiroom + HBO 6m gratis w cenie 59zł czy pozosać przy tej ofercie , którą mi zaproponował?

W tej cenie to spokojnie powinieneś dostać universe(oczywiście z paczka c+) i do tego mr, możesz powalczyć o darmowe hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro inni otrzymują tosamo za 59 zł to dlaczego mam być gorszy
Ja mam na chleb i stać mnie na płacenie 124 zł za platynę z hbo i MR. Jak kogoś nie stać, to niech nie sępi.

 

Co tak cienko? Nie wiedziałeś, że dla wybranych mają pakiet all inclusive za coś koło 200zł? Wystarczyło poprosić... Wyraźnie nie wyczuli, że cię stać :lol2:

 

 

O jakie to typowo polskie... aż komentować się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na chleb i stać mnie na płacenie 124 zł za platynę z hbo i MR. Jak kogoś nie stać, to niech nie sępi.

mnie też stać,ale jak np idę do sklepu z zamiarem kupna samego chleba za 2 zł,to mnie nie interesuje,że akurat w promocji jest chleb z octem za 3 zł.i wciskają mi go na siłę i jeszcze z tekstem,że to wyjątkowa oferta i ostateczna. jak się nie podoba to wypad ze sklepu :crazy: . ja potrzebuję samego chleba,a nie octu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie byłej C+, to kurier odbierał ok.40 dekoderów i to wszystko rezygnacje. Poszedłem do byłego punku N i tam się dowiedziałem, że masa N-kowiczów rezygnuje definytywnie z usług. A oni dalej trzymają cennik taki, jak dla kolegi @dymek oraz @mefias:d

Święta racja kolego @ircios. Ale są też tacy, że nie widzą na półce chleba za 2zł, bo na wysokości jego oczu jest bochenek za 10zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się porobiło... Napiszcie kto dostał pakiet platyna + HBP + MR za taniej niż 124 zł. Może ci z n. A wy tu o jakimś chlebie piszecie i podobnie, albo w stylu "zbierzmy się i im [pokażmy", czy "ja to dobiero wyrwę ofertę.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem dziś: Universe+ + C+6 + MR (2 karty) + Segemcom 0zł - 59zł na 12m (od 1 czerwca ma wejść w życie)

Wcześniej Superpremium + MR (2 karty) + Sagemcom 0zł - 119zł

Straciłem HBO ale tam niemal nic nie oglądałem ostatnim czasem (same powtórki i dlatego nie walczyłem o nie) a zaoszczędziłem 60zł miesięcznie (dla mnie to sporo)

Wypowiedzenie wysłane w kwietniu, umowę miałem do końca maja.

Wcześniejsze propozycje to Platyna w cenie od 99zł do 149zł z różnymi opcjami dodatkowymi (HBO, Cinemax itp.)

Życzę udanych negocjacji tym, którzy jeszcze nie zmigrowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam C+Optimum za 65 a do tego multi za 10zł, umowa wypowiedziana w kwietniu, do końca maja. Po kilku telefonach w poprzednim tygodniu z kiepskimi ofertami (Platyna z multiroom za 99zł albo Silver z multi za 69) które odrzucałem, dziś zaproponowano mi Silver + 6xC+ + Multiroom + jeden Sagemcom, wszystko za 64zł na 12 miesięcy. Zgadzać się czy można coś jeszcze wytargować? Jest sens walczyć o universe z 6xC+?

 

ps. W tej chwili mam dwa dekodery sd a oni nie chcą mi dać więcej niż jeden sagemcom. Czy na dekoderze sd dam rade odbierać wszystkie kanały z tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się porobiło... Napiszcie kto dostał pakiet platyna + HBP + MR za taniej niż 124 zł. Może ci z n. A wy tu o jakimś chlebie piszecie i podobnie, albo w stylu "zbierzmy się i im [pokażmy", czy "ja to dobiero wyrwę ofertę.."

 

Ja to dostałem za 119 z dwoma dekoderami Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ddarrekk, odpowiedź brzmi "tak" . Spokojnie będziesz mógł je oglądać bo te kanały są zdublowane na dalszych pozycjach listy w jakości SD. Niemniej , jeśli masz 2 telewizory HD warto się zastanowić nad zakupem taniej używki HD na Allegro. Albo jeszcze lepiej, negocjuj dalej bo wg mnie spokojnie wyrwiesz od nich w tej cenie Universe z 6 x C+ i 2 dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę zejść z ceny jeszcze z 5 zł? Wiem, że migrujący z nki mieli tańsze oferty, nie wiem jak to jest przy migracji z cyfry.

 

Co do kanałów sd, to czy wszystkie kanały są zdublowane? Bo wydaje mi się, że nie. Mam jeden telewizor hd, więc przebolałbym, że dają jeden dekoder ale jednak wolałbym dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ddarrek zdublowane w jakości SD są na pewno cała paczka C+ . Co do innych sprawdź na liście sam. Na pewno jest sporo zdublowanych w tym Nationale ,Discovery AXN i inne. Ale czy wszystkie to nie wiem . Ja wyrwałem to co widzisz na dole mojego postu za 49,- zł. A było kilku takich co wyrwali to co ja mam z 2 dekami za 59,- zł. Więc na twoim miejscu negocjował bym dalej, bo z kilku źródeł słyszałem, że sporo ludzi już definitywnie zrezygnowało i zdało sprzęt. Więc będą mięknąć. Ja migrowałem z Cyfry+. Miałem Kompakt HD za 44 zł /39 abonament i 5 zł za PACE/ oraz zarejestrowane wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z nc+ Pakiet Platinium +HBO +Filmbox + Cinemax + Muliroom Premium za 139 zl.

O właśnie taka oferta mnie najbardziej interesuje. I tu mam do Ciebie pytania.

Czy zaproponowali Ci zmianę dekoderów / dekodera?

Czy w Cyfrze+ miałeś podobną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...