Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam pakiet Canal+Superpremium. Obecnie płacę 108 + 10 wynajem dekodera. Wypowiedzenie z końcem maja zarejetrowane.

 

Próbuje uzyskać bez skutku (kilka rozmów) tani pakiet (np. Universe) + 6xCanal Plus. Twierdzą, że dla mnie nia ma takiej opcji. Jedyne propozycje to Platinum za 98 albo Universe za 49.

 

Czy komuś w analogicznej sytuacji udało się uzyskać kanały Canal+ z tańszym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex, czy ja dobrze rozumiem? Nie byles na wypowiedzeniu, wyslales tam mejla a oni dali oferte ala silver 59 3xc+? Troche to nieprawdopodobne...hmmm

Nie, nie.

Napisałem, że miałem tak jak Sherkan, że wypowiedziałem na koniec kwietnia, wyłączyli mi sygnał 11 maja i ani razu nie zadzwonili z ofertą migracyjną. Dopiero po interwencji na forum nc+ zaczęli dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Canal+Superpremium. Obecnie płacę 108 + 10 wynajem dekodera. Wypowiedzenie z końcem maja zarejetrowane.

 

Próbuje uzyskać bez skutku (kilka rozmów) tani pakiet (np. Universe) + 6xCanal Plus. Twierdzą, że dla mnie nia ma takiej opcji. Jedyne propozycje to Platinum za 98 albo Universe za 49.

 

Czy komuś w analogicznej sytuacji udało się uzyskać kanały Canal+ z tańszym pakietem?

Ja płaciłem tyle co Ty i na starcie dostałem Silvera z pełną paczką C+ za 69zł. Do tego donegocjowałem HBO na pół roku za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

history hd nie ma kodowania seca,więc nawet nie proś o ten kanał,bo jak ci go dadzą to będziesz płacić,a dostaniesz w sd. za dodatkowy dekoder dołożą ci 20 zł,chyba,że masz swój. prognozy to od 60zł do 120

No chyba, że komuś zależy po prostu na kanale :)

Ja dobrałem sobie do Silvera History mimo iż nie wiadomo kiedy dodadzą kodowanie seca. W starej ofercie Cyfry miałem History i chciałem go sobie zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Canal+Superpremium. Obecnie płacę 108 + 10 wynajem dekodera. Wypowiedzenie z końcem maja zarejetrowane.

 

Próbuje uzyskać bez skutku (kilka rozmów) tani pakiet (np. Universe) + 6xCanal Plus. Twierdzą, że dla mnie nia ma takiej opcji. Jedyne propozycje to Platinum za 98 albo Universe za 49.

 

Czy komuś w analogicznej sytuacji udało się uzyskać kanały Canal+ z tańszym pakietem?

uświadom konsula,że pakiet platinum cię nie interesuje,bo w nim są usługi internetowe,a ty nie masz takiego neta,tylko np.mobilny i kluczowa sprawa w/w usługi nie działają na sprzęcie cyfry.jak w dalszym przypadku będzie ci to wciskał to powiedz,że to jest oszustwo i zgłosisz sprawę do rzecznika PK. @Aphex. no poprosu gratuluję takiego podejścia.ten kanał w każdej chwili możesz dobrać.ciekawe co zrobisz jak tego kodowania nie będzie,a raczej na to się zanosi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex. no poprosu gratuluję takiego podejścia.ten kanał w każdej chwili możesz dobrać.ciekawe co zrobisz jak tego kodowania nie będzie,a raczej na to się zanosi :)

I ja go właśnie dobrałem. W każdej chwili mogę zrezygnować. A dobrałem go po to by oglądać History w ogóle. W standardowym Silverze go nie ma przecież.

A jak nie dodadzą kodowania do HD to będę oglądał w SD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po którymś telefonie w końcu wczoraj przedłużyłem umowę: Universe z pakietem 6* Canal+, z Multiroomem i Pace za 49 zl przez pierwsze 9 miesięcy i za 59 zł przez kolejne 9. No i właśnie, nowa umowa miała obowiązywać już od wczoraj, ale w ICA wciąż widzę uprawnienia na starą umową C+ Kompakt, zaś kanały, których nie miałem w Kompakcie, a miały być w Universe, nadal nie świecą. Jak sprawdzić do czasu otrzymania aneksu, czy w rozmowie z konsulem nie było żadnych "niedopowiedzeń"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex. no poprosu gratuluję takiego podejścia.ten kanał w każdej chwili możesz dobrać.ciekawe co zrobisz jak tego kodowania nie będzie,a raczej na to się zanosi :)

I ja go właśnie dobrałem. W każdej chwili mogę zrezygnować. A dobrałem go po to by oglądać History w ogóle. W standardowym Silverze go nie ma przecież.

A jak nie dodadzą kodowania do HD to będę oglądał w SD :)

Ja też się podnieciłem tym History, ale jak porównałem ramówki z wersją amerykańską to pomyślałem to mi przeszło. History PL to nie jest kanał warty dopłaty 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po którymś telefonie w końcu wczoraj przedłużyłem umowę: Universe z pakietem 6* Canal+, z Multiroomem i Pace za 49 zl przez pierwsze 9 miesięcy i za 59 zł przez kolejne 9. No i właśnie, nowa umowa miała obowiązywać już od wczoraj, ale w ICA wciąż widzę uprawnienia na starą umową C+ Kompakt, zaś kanały, których nie miałem w Kompakcie, a miały być w Universe, nadal nie świecą. Jak sprawdzić do czasu otrzymania aneksu, czy w rozmowie z konsulem nie było żadnych "niedopowiedzeń"?

Dzwon albo pisz na meila i niech potwierdza warunki umowy ktore uzgodniles telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek bądź twardy ja za taką ofertę jak ty po 50 telefonach aż wytargowałem całe 5 zł czyli 124 zł a i dekoder miałem odebrać w salonie w moim mieście i nigdzie go nie ma:-( Myślę że nie wiem czy warto się stresować i walczyć z nimi o 5 czy 10 zł ja w końcu poddałem się bo umowa z cyfrą mi się kończyła przedłużyłem i ciesze się że zamiast biegoać po lesie oglądam jak Real dostaje od atletico ;-)

 

Ps.

Do czekających do końca i myślących że nc+ się ugnie że straci klienta.

Muszę Wam powiedzieć że my myślimy że mamy ich w ręku a to oni nas mają, zwłaszcza tych z cyfry. Babka jak kończyła mi sie umowa to powiedziała żebym zastanowił się dobrze bo jak umowa się skończy to nie będzie cameleona i swojego sprzęty tylko parowana karta z dekoderem ja oglądam w domku na 4 telewizorach poprzez splitter więc ichnie multiroomy średnio mnie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie skorzystam jak mi tyle zaproponują,bo za superpremium płacę 99+pejs i MR.a następna sprawa,dlaczego mam płacić więcej,skoro inni za to samo płacą mniej.nie mam zamiaru też opłacać ich usług internetowych, bo nie mam możliwości,aby z nich korzystać.nie wspominając o tym,że nawet jakbym miał możliwości,to ich nie chcę. dymać to my,ale nie nas 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja też nie rozumiem tego: płacę więcej, bo nie będę się z nimi użerał. Tak samo, jak w zakładach pracy: panie kierowniku, Kowalski dostaje 1200zł pensji, ja to samo będę robił za 1000zł. Ludzie, co się z Wami dzieje ? Nie może tak być, że narzucają nam coś i my to wszystko łykamy. Ja rozumiem, co nie których, w taki sposób: biorę tą ofertę, pomimo iż zabraknie mi na chleb, zrobię z gipsu kaszkę i nakarmię dzieci. Gdyby był tylko jeden pakiet za 200zł, to byście łykali go, jak świeże bułeczki i nikt by nie marudził, że drogo, no bo przecież innego pakietu nie ma i nie ma w czym wybierać, więc jest ok.

Pamiętajcie, że w jedności jest siła, i gdyby tak wszyscy walnęli im wypowiedzeniami, to wtedy byście zobaczyli zmiany cenowe w pakietach. C+ woli stracić abonenta niż zrobić wszystko aby go zatrzymać, gdzie krakowski Duk byłych N-kowiczy nie widzi problemu, aby dać swojemu abonentowi ofertę za 49-59zł ze wszystkimi Canalami+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mefias Nie czytasz ze zrozumieniem to raz. A dwa, czy to jest normalne gdy ty płacisz 124zł a 50% abonentów ma to co Ty za 69zł ??? Nie możesz powiedzieć, że ktoś jest sępem, bo wielu abonentów dzwoniło do DUK lub na odwrót i już za 1 podejściem otrzymali tak dobre oferty. Nie obrażam Ciebie, ale w tym przypadku wychodzi na to, iż jesteś naiwnym abonentem. Przepraszam, ale fakty mówią same za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...