Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piotreki

tak.do póki nie doszło do nich wypowiedzenie.weź pytaj o drugiego pejasa lub filipa. a najlepiej jak sobie kupisz za 2 stówki własny tuner hd,wtedy nie będziesz płacić dzierżawy.

czyli pojsc powiedziec ze mam wlasny dekoder odebrac karte i przy przedluzeniu wziasc od nich nowy dek albo kupic sobie we wlasnym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu dniach oczekiwania (wypowiedzenie zlozone w marcu, za kwiecien zaplacilem abonament bez promocji, natomiast maj dostalem darmowy) i kilku telefonach do nc+ zadzwonil dzisiaj do mnie Pan z obslugi klienta i zaproponowal:

 

Pakiet Universe+

Pakiet wszystkich kanalow Canal+

Dekoder PVR 500 GB

 

umowa na 12 miesiecy, cena 59 zl

 

Propozycja wydala mi sie ciekawa (do tej pory placilem 68 zl za sredni pakiet + dekoder bez opcji nagrywani) kosultant powiedzial ze to ich ostatnia propozycja (wczesniej nie uslyszalem zadnej) i wazna tylko dzisiaj.

Koniec koncow zgodzilem sie, kosultant przeczytal warunki umowy przez telefon a ja potwierdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Przed chwilą migrowałem do nc+. Warunki, że tak powiem standardowe: universe+, 6xC+, HBO 6mc, Pace PVR, multiroom, umowa na 12 miesięcy (do 31.05.2014) - wszystko za 59zł, a maj 0zł.

 

Wypowiedzenie wysłane ok. 20-go kwietnia, dzisiaj pierwszy telefon z ofertą Gold za 89zł. Oczywiście odrzuciłem i przedstawiłem warunki jak powyżej. Takich ofert ponoć już nie ma, ale specjalnie dla mnie ;) (klienta od 2009 - właściwie nawet starszego, ale na innych umowach...) po konsultacji z przełożonym konsultantka mogła jeszcze dać. Zaraz potem odczytanie warunków umowy, następnie chwila przerwy, pani konsultantka posprawdzała czy wszystko wprowadziło się jak należy i zakończenie rozmowy. Wszystko zajęło raptem 21 minut. Krótko, miło, przyjemnie i treściwie :D. Na razie ICA jeszcze mam zablokowane, ale ponoć wszystko będę miał widoczne. Zresztą przysłuchiwałem się dokładnie warunkom odczytywanego aneksu i wszystko było odczytane zgodnie z ustaleniami.

 

W C+ miałem do kwietnia C+Optimum, HD Promo, pakiet MULTI, multiroom, Pace za 93,50. Od maja do lipca miałem płacić 147zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! Kilka dni temu zawarta umowa Pakiet Universe+,Pakiet 6 kanałów Canal+(OP Platinum),Dekoder PEACE 500 GB, MR,HBO 6 m-cy gratis , umowa na 12 miesiecy, cena 59 zł od 1.06.2013r. Sprawdzam na ICA brak nowej oferty, dzwonię na nr 223104747 informacja : JEST - UNIVERSE+ CENA 59 ZŁ, 2 CANAL FAMILY GRATIS NA DWA MIECHY !!! ŻENUA NC+ CIĄGLE TRWA. MAM NADZIEJĘ, ŻE TO TYLKO NIEUCZCIWI KONSULTANCI . Proponuję sprawdzić swoje oferty, mi pozostaje tylko reklamacja .

Na ICA nc+ nie ma możliwości wysłania maila, czy ktoś zna do ich maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wspomnieć osobom, które sprawdzają stan przesyłki poleconej na stronie poczty polskiej, żeby informacjom tam zawartym zbytnio nie ufali. Polecony wysłany 07.05 na skr.pocztową CANAL+, dziś otrzymałem zwrotkę, że został odebrany 09.05. Natomiast na stronie poczty przesyłka nadal nie dostarczona :) .

Można jakoś rozpoznać w ICA, że wprowadzili wypowiedzenie do swoich systemów? Skoro odebrali 09.05 to chyba już powinni. ICA mi działa, ale to wypowiedzenie w związku z końcem umowy z końcem czerwca więc chyba do tego czasu będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też czekam na telefon migracyjny, wypowiedzenie wysłane umowa do końca czerwca.

Obecnie mam goły kompakt za 39zl, wg sugestii z forum byłem w punkcie nc+ i dobrałem drugiego cameleona przed negocjacjami.

Wiele osób pisze że dostało gratis dekoder pace pvr, ale rozumiem że już go miały i najem dostali za 0, czy można dosteć ten dekoder jak mam teraz inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w maju kończy się umowa, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, do tej pory start+ canalx6 ; pierwszy telefon platinum 99. Oczywiscie bylem na nie, ale pani konsultanktka powiedziala, ze moge zostac przy tym co jest teraz, ile lat chce doplacajac niewiele, co by mnie satysfakcjonowalo. Czy ktos dostal podobna oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,dziś po wielu propozycjach i wysłaniu im mojej oferty e-mail telefon z nc+ , konsultant mówi że dostosują się do mojej oferty i pada propozycja universe + mr+pace i paczka 6c+platinium za 59 pln na 12 miesięcy + 25 hbo z możliwością wyłączenia . oczywiście zgodziłem się i podpisaliśmy umowę , ale czytając forum wiem że lepiej sprawdzić ofertę i oczywiście po telefonie dowiadują się że od czerwca mam płacić 159 pln, pani twierdzi że konsultant mógł nie wprowadzić rabatu? i że napisze reklamacje. ja natomiast mówię że odstąpię od umowy ,pani każe czekać i po paru minutach twierdzi że rabat powinien wskoczyć po godzinie 00:00 (tak jej powiedział przełożony), jeśli tak nie będzie skontaktuje się ze mną w piątek. czy ktoś się z czymś takim spotkał ? czy rzeczywiście z tymi rabatami tak jest? dziwne bo rabat za mr i pace są naliczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w maju kończy się umowa, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, do tej pory start+ canalx6 ; pierwszy telefon platinum 99. Oczywiscie bylem na nie, ale pani konsultanktka powiedziala, ze moge zostac przy tym co jest teraz, ile lat chce doplacajac niewiele, co by mnie satysfakcjonowalo. Czy ktos dostal podobna oferte?

To nie jest oferta, poprostu twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ten krzyk?

 

Ja mam według ICA niby Universe+ za 79zł + 20zł za wynajem Pace PVR. Nic o Canal+ Platinum OP nie pisze, a mimo wszystko na razie działa. Zobaczymy jak przyjdzie pierwszy rachunek. Myślę, że po prostu w ICA mają błędy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

 

mam 2 umowy w cyfrze kompakt i start (2 cameleony), teraz chce podpisać jedna umowe uniwesrse + multiroom

a oni mi [beep]ąą że multiroom tylko od golda

 

czy w takiej sytuacji jest szansa na universe + multiroom w przyzwoitej cenie powiedzmy tak za 49zł

 

do konca umowy 9 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...