Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Migrowałem wczoraj do NC+ na Universe+(OP Platinum bez żadnych Vodów) z paczką 6xCanal+, Multiroomem (dwie karty Peace 500 i własny Phil) i HBO na 6 m-cy gratis za 59 zeta na 12 m-cy. Około 8 lat w C+,umowa do sierpnia 9x53,50zł i 3x107zł (107 nie doczekałem). Wypowiedzenie wysłane 30.III.13 brak kanału 13 th str. Wyłączyli w sobotę 11.III. zadzwoniłem dopiero we wtorek, w sprawie darmowego maja. Żadnych pytań i włączyli. W piątek telefon ,krótki przekaz "..wiem o ofercie za 59 zł" chyba DUK"właśnie miałem taką ofertę przygotowaną ,pytanie o HBO, po sprawdzeniu - jest dla mnie, więc OK. Czytam posty i wielu nie rozumie negocjacji z C+ czy teraz NC+ to jak poker posting.php?mode=reply&f=174&t=30988#. NIESTETY podstawa to wypowiedzenie- CZEKAĆ na telefon i z dezaprobatą na kiepską ofertę podziękować. Skoro dają innym to dadzą i tobie, nawet po zakończeniu umowy. A jak nie to ruszajcie na wiosenne wypady i grila. Życzę udanych negocjacji. Obawiam się, że za rok będzie drożej, ale mam nadzieje, że mądrzej ze strony NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 10 dni na wycofanie umowy

Canal+ Cyfrowy S.A.

skr. poczt. 8

02-100 Warszawa

 

Kobieta twierdzi, że do końca maja bo nowy pakiet włączą mi 1 czerwca. No, ale jak coś to jutro jest 10-ty ostatni dzień na wypowiedzenie tego czegoś. Chociaż czytam różne fora i tam piszą, że zgoda przez telefon na umowę z nc+ nie daje możliwości wypowiedzenia jej, nie obowiązuje okres 10 dni na wypowiedzenie. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako, że jest to mój 1-szy post, to mam nadzieję, że nikt mnie nie skarci, człowiek przez całe życie się uczy. :D Jestem jeszcze w C+ i posiadam Kompakt za 35 zł umowę mam jeszcze przez równy rok i nie wiem czy bawić się we wł/wył opcji ? Zastanawiam się czy warto jest przechodzić teraz do NC+ ? Oczywiście wypowiedzenie z powodu 13 ulicy oraz darmowy maj. Oferty jakie miałem to c+platinum za 99zł, oraz gold za 89zł z op platinum. A więc nic specjalnego, a 31 wyłączą sygnał i ... cisza z ich strony od 5 maja. Śledzę to forum już od jakiegoś czasu i zawsze Wasze info na temat ofert z DUK sprawdzało się. Wszyscy napalają się na multiroom w postaci Cameleonów, ale czy przypadkiem do max 2 lat nie będzie wymiany sprzętu Cyfry na ten N-kowy ? Dowiedziałem się o tym od znajomego, który prowadzi punkt dystrybucyjny NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta twierdzi, że do końca maja bo nowy pakiet włączą mi 1 czerwca. No, ale jak coś to jutro jest 10-ty ostatni dzień na wypowiedzenie tego czegoś. Chociaż czytam różne fora i tam piszą, że zgoda przez telefon na umowę z nc+ nie daje możliwości wypowiedzenia jej, nie obowiązuje okres 10 dni na wypowiedzenie. O co chodzi?

Z tego co wiem to te 10 dni jest liczone od daty włączenia usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również to jest moj pierwszy post. Obecnie mam Canal+ optimum z multiroomem do konca czerwca za 88 zl. To byla moja pierwsza umowa z c+. Czy nie jest juz za pozno na wyslanie wypowiedzenia? Mozna je zlozyc w punkcie nc+, tak? http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/ Takie bedzie dobre ? Na co moge liczyc? A i o co chodzi z tymi Camelonami bo nie czaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirvanek,jak będziesz się słuchał znajomych pracujących w aps to dostaniesz pakiet universe za 250.oni tam nic nie wiedzą na takie tematy i też siedzą tu na forum :).@banita,i co ja mam ci powiedzieć ;).to nie był pierwszy mój wpis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również to jest moj pierwszy post. Obecnie mam Canal+ optimum z multiroomem do konca czerwca za 88 zl. To byla moja pierwsza umowa z c+. Czy nie jest juz za pozno na wyslanie wypowiedzenia? Mozna je zlozyc w punkcie nc+, tak? http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/ Takie bedzie dobre ? Na co moge liczyc? A i o co chodzi z tymi Camelonami bo nie czaje :P

Wypowiedzenie wyslij listownie do konca maja(koniecznie z potwierdzeniem odbioru), te ktore podales bedzie dobre

Cameleony to karty c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, ten znajomy nie ma czasu na forum. Miał jakieś szkolenie i się dowiedział, że w takim czasie będą wymieniać sprzeęt, gdyż ten z C+ jest przestarzały, etc etc . Nigdy mnie nie oszukał i potwierdził, że kilka osób miał na przejście za 49zł do pakietu U+6xc+ . Czy ktoś pomoże mi odnośnie 1 mego posta ??

 

Wypowiedzenie można składać w APS byłej C+, ja tak zrobiłem i dostałem potwierdzenie, tak więc nie gra roli czy pocztą czy na miejscu w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nirvanek,spokojnie zadzwonią,a jak nie to ty zakręcisz na koniec miesiąca i zapytasz o ofertę.a tak na marginesie to sprzęt po n też jest przestażały z wyjątkiem kosmetyki w mediabox.do pejsa jakby zapakowali dobry soft to mediabox kurucho by przy nim wypadł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Nirvanek, wygląda na to, że ITI uczy się od nowa polskiego rynku, od czasu urodzenia potworka, czyli nc+, więc to raczej rynek ukształtuje ten nowotwór, a nie ITI.

 

Dlatego, chwilowo nie ma co bajdurzyć o sprzętowych zmianach, czy rezygnacji z systemów kodowania, bo umowy z Kudelskim choć nie były tanie, ale to był naprawdę kawał dobrej roboty, o czym świadczy bezpieczeństwo nowej Nagry, bez zabaw w "parowanie" i tym podobne szatańskie sztuczki.

 

... a tak na marginesie to sprzęt po n też jest przestażały z wyjątkiem kosmetyki w mediabox.do pejsa jakby zapakowali dobry soft to mediabox kurucho by przy nim wypadł. ;)

 

Co Ty przyrównujesz, STi7105 do BCM7231 ?

 

Toż procek BCM, ma dwa razy większą moc obliczeniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 miejscowość, 19.05.2013

Imię i nazwisko: xxx
Adres: xxx xx, xx-xxx xxxxxxxx
PESEL: xxxxx
tel. (xx) xx xx xxx
tel. kom. xxx xxx xxx

Numer abonenta: xxxxxxx-xx
Numery kart abonenckich: 
xxxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxxx

Canal+ Cyfrowy 
Sp. z o.o.
skr. poczt. 8
02-100 Warszawa

Rezygnacja z umowy o abonament

Niniejszym wypowiadam umowę o abonament zawartą telefonicznie w dniu 10.05.2013 (piątek), która ma zostać włączona w dniu 01.06.2013. Dodatkowo utrzymuję rezygnację z poprzedniej umowy o abonament zawartej w dniu 04.02.2012, która wygasa w dniu 31.05.2013. Rezygnacja została wysłana w dniu 08.04.2013 listem poleconym. Kopię wypowiedzenia wraz z potwierdzeniem wysłania dołączam jako załączniki do pisma.

UZASADNIENE
W odpowiedzi na moją rezygnację z umowy o abonament w dniu 10.05.2013 została mi przedstawiona telefonicznie nowa oferta. Dziś (19.05.2013) po rozmowie telefonicznej z konsultantem okazało się, że zgodziłem się na pakiet Canal+ Comfort z opcją Multiroom za 79 zł miesięcznie. Nie znając dokładnie nowej oferty zasygnalizowałem konsultantce, że chciałbym mieć pełną ofertę sportową i ufając, że taką ofertę otrzymam zgodziłem się na nowe warunki. Dziś okazuje się, że zgodziłem się na pakiet bez kanałów Eurosport 2 HD, nSport HD oraz ESPN America. Oferta pakietu Comfort+ z 6 kanałami Canal+ Premium mnie nie interesuje. Sądziłem wtedy, że godzę się na pakiet Universe+ z 6 kanałami Canal+ Premium.  

Z poważaniem,
xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx


…………………………………………………………………………………

Załączniki:
1.	Kopia „Rezygnacji z umowy o abonament” z dnia 08.04.2013
2.	Potwierdzenie wysłania w/w rezygnacji

 

Wysłałem coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios, mediaBOX+, to sprzętowo istny potwór przy Pace PVR, a jeśli chodzi o soft, to i jeden i drugi dekoder potrzebuje szlifu firmware i to pewnie niejednego, bo tu nie ma nic stałego, choćby w związku z technicznymi aspektami związanymi z komunikacją z chipem karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o procki i firmware jako taki. Chodzi o to, że usługi dodatkowe zostały przejęte po n i że raczej nie uda się ich uruchomić na sprzęcie po Cyfrze. Dlatego, wcześniej, czy później uszczęśliwią wszystkich superrozwiązaniami ADB.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ArtS007, wydajność procesora, czy dobry demodulator, to naprawdę ważne składniki dekodera sat, rzutujące na jego bezproblemową obsługę.

 

A co do dekodera Pace PVR z zasobów byłej Cyfry+, to modyfikacja oprogramowania mogłaby tu wiele zmienić, łącznie z uruchomieniem usług znanych z dekoderów ADB, pytanie czy nc+ będzie chciała za to zapłacić, skoro wiążą ją jakieś ścisłe układy TYLKO z tajemniczą spółką ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ przygotowuje nowy soft do pace. Mają teraz jakiś program testów na abonentach cyfry. Sam dostałem taki dekoder na kilka dni do testów. Wygląd dekodera jest taki sam, tylko napis nc+ dochodzi. Natomiast oprogramowanie nawet fajne wizualnie, przełączanie programów też moim zdaniem jest szybsze niż w starym, no i podświetlenie na wyświetlaczu zamiast niebieskiego seledynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 miejscowość, 19.05.2013

Imię i nazwisko: xxx
Adres: xxx xx, xx-xxx xxxxxxxx
PESEL: xxxxx
tel. (xx) xx xx xxx
tel. kom. xxx xxx xxx

Numer abonenta: xxxxxxx-xx
Numery kart abonenckich: 
xxxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxxx

Canal+ Cyfrowy 
Sp. z o.o.
skr. poczt. 8
02-100 Warszawa

Rezygnacja z umowy o abonament

Niniejszym wypowiadam umowę o abonament zawartą telefonicznie w dniu 10.05.2013 (piątek), która ma zostać włączona w dniu 01.06.2013. Dodatkowo utrzymuję rezygnację z poprzedniej umowy o abonament zawartej w dniu 04.02.2012, która wygasa w dniu 31.05.2013. Rezygnacja została wysłana w dniu 08.04.2013 listem poleconym. Kopię wypowiedzenia wraz z potwierdzeniem wysłania dołączam jako załączniki do pisma.

UZASADNIENE
W odpowiedzi na moją rezygnację z umowy o abonament w dniu 10.05.2013 została mi przedstawiona telefonicznie nowa oferta. Dziś (19.05.2013) po rozmowie telefonicznej z konsultantem okazało się, że zgodziłem się na pakiet Canal+ Comfort z opcją Multiroom za 79 zł miesięcznie. Nie znając dokładnie nowej oferty zasygnalizowałem konsultantce, że chciałbym mieć pełną ofertę sportową i ufając, że taką ofertę otrzymam zgodziłem się na nowe warunki. Dziś okazuje się, że zgodziłem się na pakiet bez kanałów Eurosport 2 HD, nSport HD oraz ESPN America. Oferta pakietu Comfort+ z 6 kanałami Canal+ Premium mnie nie interesuje. Sądziłem wtedy, że godzę się na pakiet Universe+ z 6 kanałami Canal+ Premium.  

Z poważaniem,
xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx


…………………………………………………………………………………

Załączniki:
1.	Kopia „Rezygnacji z umowy o abonament” z dnia 08.04.2013
2.	Potwierdzenie wysłania w/w rezygnacji

 

Wysłałem coś takiego

 

Pomoże coś takiego? Będę uwolniony od nich i będę mógł zacząć negocjować od zera czy odrzucą to wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje zdanie z Twojego pisma "Dziś okazuje się, że zgodziłem się na pakiet bez kanałów Eurosport 2 HD, nSport HD oraz ESPN America"

Jeżeli Pan się zgodził to w czym problem ? Podpisałeś nową umowę z iti, a jak nie byłeś pewne co w danym pakiecie się zawiera to trzeba bylo sie nie decydować. Pisanie że zaufaleś konsultantowi z lapanki pozostawie bez komentarza. Napisz pismo że w związku z brakiem PolsatuHD żądasz powrotu do swojej poprzedniej umowy a w lipcu wypowiesz umowę ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...