Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz Banan

jaki jest moj nr.klienta poniewaz chce sie zalogowac do nc+go a on mi

Skoro migrowałeś z Cyfry to numer abonenta ci pozostał.. Aby zalogować się do aplikacji NC+Go potrzebne jest hasło literowe .. Hasła cyfrowe i literowe były generowane u nkowiczów przy podpisywaniu umów i są generowane u nowych .. w NC+ na sprzęcie medium turbo etc.

W pierwszej rubryce przy rejestracji w Nc+ Go

Piszesz numer abonenta

w drugiej hasło literowe dodane podczas podpisywania umowy..

 

Ludzie którzy migrowali z cyfry nie mają hasła literowego dlatego na dzień dzisiejszy aplikacja NC +Go nie jest wykorzystana w pełni,,, Chodzi jedynie bardzo dobrze program TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonie do nc aby sie dowiedziec jaki jest moj nr.klienta poniewaz chce sie zalogowac do nc+go a on mi mowi ze to niemozliwe poniewaz migrowalem na starym sprzecie a nie na adb. Jak migrowalem to konsultant zapewniał mnie 3 razy ze nc+go bedzie dzialac bez problemu! Czy moge w związku z tym wypowiedziec umowe i pozegnac nc+? Aha i nawet ponoc nie moge przez najblizsze 12 miesiecy przejść sobie na ich sprzęt? Zna ktoś odp. na te pytania?

 

Reklamacja.

Odsłuchają rozmowę i cofną Cię do poprzedniej oferty.

Wtedy zadzwonią i zaproponują migrację wraz z dekoderami ADB.

 

 

OK ale , poprzednia umowa byla do dzisiaj,co w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@clf

Ale jajca! Poważnie? :brawo:

Mówiłem, że połowa nieporozumień, to nieudolni pracownicy infolinii.

Ale zidentyfikował mnie po nr. telefonu i wiedział że chciałem turboboxa :D czyli miał historie kontaktów ze mną. Mówił nawet że "nie mamy takiego dekodera" :brawo: No [beep]a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@clf

Ale jajca! Poważnie? :brawo:

Mówiłem, że połowa nieporozumień, to nieudolni pracownicy infolinii.

Ale zidentyfikował mnie po nr. telefonu i wiedział że chciałem turboboxa :D czyli miał historie kontaktów ze mną. Mówił nawet że "nie mamy takiego dekodera" :brawo: No [beep]...

Teraz spróbuje na nr cyfry he he

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

dzwoniłem

119zł Gold z HBO!!!! :shock: lub Platinium za 109zł :shock: Nie wiem o co chodzi ale ich nieźle po...o. Teraz mam C+optimumHD za 61zł więc odpuszczam i zostaje przy tym. Normalnie zwątpiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sms mimo, że wcale nie dzwonili: "Pomimo wielu prób nie udało nam się skontaktować aby przedstawić ofertę nc+ . Uprzejmie prosimy o kontakt ze specjalnym nr telefonu 22 310 45 62."

Oszczędzają na telefonach? Nie ma opcji, żebym dzwonił, cierpliwość popłaca :) Poza tym maj za free...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek1, jak to czego oczekuje? Sensownej i logicznej oferty migracyjnej czyli placenia tyle samo lub ciut wiecej za kanaly ktore mam teraz :) Skoro na stronie nc+ zapraszaja mnie do atrakcyjnej oferty migracyjnej a potem daja gorsza niz dla nowych klientow to cos tu nie gra. Daje mi golda z hbo za 119 z moim dekoderem, kiedy nowy ma to samo z mediaboxem. Zle zrobilem wycofujac wyp. bo nie spodziewalem sie ze beda dawac paczki c+ za 59zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny OT ale tu czuję się u siebie :wink: Tylko nie zabijajcie śmiechem proszę, bo pytanie dość durne :oops: Czy kartę cyfry używaną z pejsatym do odbioru oferty hd można użyć z innym dekoderem sd cyfry? Nigdy tego nie próbowałam, moja wątpliwość bierze się stąd, że nie wiem co i jak jest zakodowane na tej karcie. Kojarzę, że wymieniali mi ją swojego czasu, nie jestem pewna czy nie było to dokładnie wtedy gdy przeszłam na odbiór hd i wymieniłam deka. Pewnie nie ma żadnego problemu ale co szkodzi się upewnić. Rodzinka, do której się wybieram ma bardzo skromny pakiet więc pomyślałam, że co prawda w sd ale jednak coś więcej bym pooglądała. Tak w ogóle to mam nadzieję, że nadają jeszcze c+ i hbo w sd... Idę sprawdzić i będę wdzięczna za szybkie info bo jutro skoro świt wyjazd na majówę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...