Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

---

brutu w przypadku pakietu Start również można złożyć wypowiedzenie, ale należy to inaczej uargumentować. Kolega który pytał miał pakiet Superpremium, stąd uprzedziłem go żeby przypadkiem nie skorzystał z szablonu/porady dla abonentów Startu, bo obie te sprawy są mimo wszystko różne.

 

Możesz mi podpowiedzieć na co się powołać? Jutro poślę pismo, niech się dzieje co chce, Polsat ma w sumie pomijając sport lepszą ofertę, a sport...cóż, powrót do studenckich stream'ów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to roznica pomiedzy mediaBOXEM+ a PACE PVR 500 jest jak jazda Audi Q7 a Fiatem 125p... Jezeli bedziecie mieli mozliwosc to bierzcie tego nowego... Ja bylem sceptycznie nastawiony (dali go w ofercie GOLD z 6xC+ i HBO za 99zl) ale teraz nie zaluje. Najwieksza wartoscia dodana tej migracji jest dekoder...

Coś ty. Karta cameleon + własny dekoder, to jest skarb :smile:

 

Zapraszam do dyskusji o różnicach między tymi dekoderami na nowy wątek:

viewtopic.php?f=174&t=31685 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to roznica pomiedzy mediaBOXEM+ a PACE PVR 500 jest jak jazda Audi Q7 a Fiatem 125p... Jezeli bedziecie mieli mozliwosc to bierzcie tego nowego... Ja bylem sceptycznie nastawiony (dali go w ofercie GOLD z 6xC+ i HBO za 99zl) ale teraz nie zaluje. Najwieksza wartoscia dodana tej migracji jest dekoder...

 

ty chyba nie wiesz co ty mówisz :shock: .....a raczej piszesz.... :crazy:

 

 

Coś ty. Karta cameleon + własny dekoder, to jest skarb :smile:

 

masz rację :>

 

Widzisz jesli mialbym brac nc+ z mediaboxem to tylko z pelan oferta programowa jaki uslug dodanych. W innym przypadku moj wlasny dekoder z mozliwoscia wlozenia modulu cam i ustawienia wlasnej listy programow jest dla mnie lepszym rozwiazaniem. Jakby mediabox mial wejscie na modul i mozliwosc ustawiania kanalow :) wtedy byloby to cudo...

co racja to racja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, co konsultanci z nc+ robią w czasie, gdy proszą o cierpliwość (bo nie wierzę, że rozmawiają z przełożonymi). Znajomi podpowiadają, że: 1. nabijaja się z naiwnych klientów, 2. idą do toalety, 3. idą na fajkę, 4. wchodza na Facebooka?

Podczas "negocjacji" aż trzy razy musiałem czekać. Ostatecznie stanęło na Universe+ paczka C+ i Pace 500 za 59 pln. Wcześniej miałem kompakt z C+ i płaciłem 20 pln więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawia się w NC, oto odpowiedź na moją reklamację (1szą z 3 złozonych)

 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że odsłuchałam rozmowę przeprowadzoną 22.03.2013 r., podczas której nastąpiło przedłużenie Umowy.

 

Przepraszam za nieprecyzyjne informacje dotyczące funkcjonalności oferowanego terminalu. Ponadto wyjaśniam, kanały ESPN America, Polsat HD, History HD są dostępne na dekoderach typu ADB.

 

Z uwagi na zaistniałą sytuację, oferta przedłużenia Umowy została wycofana. Obecnie Okres Minimalny Umowy obowiązuje do 31.05.2013 r., korzysta Pan z zestawu promocyjnego CANAL+ Optimum. Opłata abonamentowa za bieżący miesiąc została skorygowana do kwoty 76 zł.

 

Jeżeli jest Pan ponowie zainteresowany zapoznaniem się z nową ofertą, uprzejmie proszę o informację zwrotną w jednym z podanych niżej sposobów. Wówczas skontaktuje się z Panem nasz doradca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem przyznać że jestem już załamany!!! :(

Posiadałem Optimum HD w Cyfrze Plus za 56 PLN bez multiroom - umowa kończy się 28/04.

 

Wysłałem wypowiedzenie jeszcze przed migracją, cały czas słyszałem że nic nie da się załatwić w kontekście oferty jaka mnie interesowała - czyli Universe + Multiroom na starych zasadach Cyfry + (czyli druga karta).

W sobotę zadzwoniłem i uprzejma Pani powiedziała że sprawdzi czy da się coś załatwić i oddzwoni do mnie w poniedziałek.

 

22 kwietnia oddzwoniła Pani z inforacjami, że uda się to załatwić. Ustaliliśmy pakiet Unniverse + 6 miesięcy Filmbox(gratis) - za 49 PLN, do tego dodatkowa karta Cyfry Plus i dekoder który mnie interesował Pace PVR.

Pani odczytała cały aneks, włącznie z usługami które wymieniłem powyżej - następnie po 72h miałem pojawić się dzisiaj w celu odebrania dekodera i karty.

 

Tutaj pojawiają się P R O B L E M Y :(

Pani w oddziale powiedziała mi , że infolinia celowo wprowadza tak w błąd ale nie wyda mi karty ani dekodera - ponieważ nie ma tego w usłudze w ich systemie a facet z którym rozmawiała na infolinii również nie widzi tych ustaleń.

Jedyna rada z punktu, to fakt, że mam złożyć reklamację.

 

To jakaś kpina!!! MIałem dzisiaj odebrać towar a jedynie straciłem 25 minut na telefonie.

 

Jakieś rady jak rozwiązać ten ambaras??

Reklamację złożyłem - ale oczywiście 30 dni rozpatrzenia.

 

Ciekawostką jest co usłyszałem od Pani w punkcie NC+ , podobno by otrzymać multiroom na zasadach Cyfry to trzeba najpierw pojawić się w punkcie i podpisać umowę na multi a dopiero po tym migrować na nowe pakiety nc+. Nie rozumiem - takiego braku szacunku dla klienta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie zdanie jest chyba prawdziwe. Niestety ale oni nie pozwalaja po migracji dobrac multiroom wersja cyfra+

 

W takim wypadku po co była cała checa i potwierdzanie warunków na nagrywanej lini ?? I do czego miała prowadzić dyspozycja bym stawił się w punkcie po 72h ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dab111, wychodzi na to, że metody zachęcania przez telemarketerów, do migracji do nc+ przybrały formy, których lepiej przez grzeczność nie nazywać po imieniu.

 

Pytanie tylko, czy to ich własna inicjatywa, czy może zalecenia odgórne? ;)

 

Na moje oko metoda, choć ohydna i naganna, może przynieść ITI spodziewane korzyści, bo obiecają wiele, dadzą minimum tego co obiecali, a i tak niewielu klientów odejdzie w poczuciu oszukania, bo generalnie ludziska są jednak mało asertywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polska1985

 

 

 

Polecam mój post, a potem odpowiedź "eksperta" o nicku Waldini, który w kilku tematach gnoił mnie gdy mówiłem o polityce nc+ co do kanałów niegwarantowanych i kodowania innego niż Conax. Nie wiedziałem wtedy, że będą gotowi na ten cyrk już tak jak w twojej sytuacji w kwietniu... myślałem że przeczekają burzę do lipca:) No ale cóż, oni też są "ekspertami" od strzelania sobie w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, gdy zamiast poświęcić z godzinkę na poczytanie forum lub kilka minut na telefonie do infolinii dokonuje się prób migracji z nadzieją, ze dadzą multiroom Cameleon.

Ja zrobiłem tak:

1. Poczytałem opinie na forum (w marcu to było prawdziwe wyzwanie).

2. Zadzwoniłem na infolinię i spytałem, czy jako jeszcze klient Cyfry mogę dostac drugą kartę. Odpowiedź: nie mogę.

3. Postanowiłem jednak pójść do APS zapytać. Dostałem za 20 zł miesięcznie.

Tak to się robi w Chicago.

 

Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób potrafi pytać nie tam, gdzie powinny. A już szczególnie u źródła?

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ich mam dość i całego nc+ .Wczoraj złozyli mi ofertę ,sami dzwonili jak się namyślę miałem zadzwonić .Jak zadzwoniłem ,to czekałem po 15 minut na połączenie,po czym kazali na inny numer dzwonić ,nawet sami nie wiedzieli jaki,jeden to zamiast na linie dla migrujących to do działu windykacji podał :crazy::censored: .Oferty tej jaką dostałem jak dzwonili oczywiście w systemie nikt nie widział,i nikt nie mógł mi takiej zaproponować bo nie ma !! :crazy::crazy::censored::censored: Mam ich gdzieś,robi się ciepło,w tv zaraz będą same powtórki ,MU w lidze Angielskiej zdobył mistrza a liga się kończy więc zaoszczędzę grosza .Mam jeszcze TNK i dvb-t .Niech spadają :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj wieczorem migrowałem do NC+

Miałem Kompakt HD plus Paczka C+ za 62zł

Nowa Oferta :

Pakiet Silver z Opcją dodatkową Platyna ( 6 kanałów C+) Plus Paczka FilmBox na 6 miesięcy Plus Pace PVR 500 wszystko za 64zł na 12 miesięcy'

Jestem zadowolony. Oferta Przyjeta.

Dzięki Wszystkim za pomoc i za podpowiedzi dzięki Forum mam tak niską ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant wczoraj powiedział mi jeszcze jedną rzecz nie wiem czy wiecie

Od 1 maja faktury wysyłane pocztą czyli jak on to powiedział papierowe będą kosztować 5zł

Sam mi wpisał e-meil do wysłania faktur elektronicznych która jest darmowa.

Każdy może zadzwonić i zmienić to żeby była faktura elektroniczna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak cieszą z tego że dostali uniwersal czy silver z paczką Canal za 60-70 zł tylko zapomnieli o jednym

WSZYSTKIE NOWE KANAŁY NC+ penie będzie dodawała do pakietów gold lub platinium i wtedy im uśmiech zniknie z twarzy

i znowu będą narzekania na forum.

 

To przecież celowe działanie nc+. Wiedzą co robią, dodadzą lepsze kanały wyżej i ludzie którym będzie zależało będą podnosić pakiety. Zawsze tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...