Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak Ostrzegam migrujących z Cyfry+ HD do ''nc+" Nie aktywujcie zaraz umowy tylko od początku następnego miesiąca bo wtedy macie 10 dni na odstąpienie od umowy od dnia jej zawarcie jeżeli warunki w systemie po 2-3 dniach nie będą takie jak uzgodniliście telefonicznie.

 

Sam jestem przykładem ewidentnego wprowadzenia mnie w błąd przez konsula który dwa dni póżniej po zawarciu umowy szedł w zaparte ze to pomyłka i coś tam system nie zaczytał poprawnie przy symulacji płatności na następny miesiąc.Nie dajcie sie wpuszczać w mali lub reklamowanie czegokolwiek.Ustawa daje wam prawo odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni jeżeli umowa nie jest jeszcze świadczona i ma byc aktywna od nowego okresu rozliczeniowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie sądziłem, że nowa Cyfra taka skąpa będzie teraz ;-)

To nic nie ma wspólnego z ''Nową Cyfrą'' Kto dał ostatnio raport o ilości abonentów,ARPU itd? Właśnie.Nikt inny jak iti :> https://satkurier.pl/news/92524/2-2-mln- ... ow-nc.html

 

@banita24. To od razu uzbrój się w nerwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po migracji do nc+ muszę dodatkowo uruchamiać canal+vod oraz seriale w HBO? Bo od migracji wyświetla mi komunikat "Brak dostępu" chociaż canal+ i HBO odbieram bez problemu. Poza tym od piątku mam problem z zalogowaniem do ica, podczas logowania wyskakuje komunikat "nieprawidłowy kod błędu", miał ktoś takie objawy po migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

W moim przypadku w trakcie rozmowy poprosiłem konsula o przesłanie warunków na maila, ale ten obstawał twardo, że nie może. To był ostatni dzień października, więc może dużo roboty miał?! Nie wiem. Ale na szczęście obyło się bez "kruczków", "haczyków" i trafiłem na uczciwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...