Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna umowa do konca czerwca 2014 : platnosc 85zl (C+Optimum 65zl ;HBO 20zl;Multiroom 0zl ;PVR 0zl)

Propozycja po kontakcie tel :94zl (Universe + 6c+ 74zl ; HBO 0zl ; Multiroom 10zl ; PVR 10zl)

 

Co sadzicie ?

Nie wiem jak z Fox Sports bo pewnie w Cyfrze+ nie zagosci a do tego brak Fox Hd i Euroligi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa do konca czerwca 2014 : platnosc 85zl (C+Optimum 65zl ;HBO 20zl;Multiroom 0zl ;PVR 0zl)

Propozycja po kontakcie tel :94zl (Universe + 6c+ 74zl ; HBO 0zl ; Multiroom 10zl ; PVR 10zl)

 

Co sadzicie ?

Nie wiem jak z Fox Sports bo pewnie w Cyfrze+ nie zagosci a do tego brak Fox Hd i Euroligi ?

Miałem taki sam termin końcowy umowy.Dzwoniłem kilka razy,ostatecznie uzyskałem Silwer z 6c+,HBO i Cinemaxy gratis do końca rocznej umowy,opłata 89 zł.Dekoder ten sam i bez MR,na tych opcjach nie zależało mi.Wiem,że gdybym miał końcówkę umowy z rezygnacją,to miałbym lepsze warunki.W sumie to tylko rok,więc 100-150 więcej nie robi mi różnicy.Zależało mi na filmówkach bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dają mr i deloder za 0zł to bierz

Co do fox sport to na razie nie wiadomo czy w ogóle zagości w nc+

MR 10 i dek 10.@MZKS1929. Jeśli ci odpowiada to bierz.@kryl4,raczej nie licz na coś w granicach 59. Myślę,że za 99 ci zaproponują w ostateczności. Ale mogę się mylić. Masz to PS3,które musisz spłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 a może byś tyrknął jutro do nich? Sam jestem przeciwnikiem dzwonienia do nich,no chyba, że w ostateczności i bez parcia-więc spróbować nie zaszkodzi.

Ze względu na doskonałą współpracę, czyli ja oglądam a oni z konta ściągają co miesiąc, pomyślę ;) Nie mówię nie, ale jutro to trochę za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed migracją pakiet C+Optimum z nsport i mgm + Mr + Pace za 62 zł. A teraz przedłuźyłem i mam Universe + 6xC + HBO + MR +Pace za lacznie 49 zl na 12 miesiecy. ;)

 

 

czyli kolejny ktory mial kompakt z opcja multi hd i za 62zl + mr.

 

 

Tyle tego co widze dluzszy termin oznacza wyzsza cene ja mam 18 miechow oferte

 

 

swoja droga ciekawi mnie jak to bedzie z systemem kodowania

 

o ile pamietam do koncs 2014 roku beda 2 systemy ale to i tak gadanie na odlegle czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca listopada. wypowiedzenie wyslane w tym tygodniu w poniedzialek. wczesniej beznadziejne oferty .. szkoda bylo czasu na ich sluchanie ... w czwartek 1 telefon i oferta:

universe + 6 x C+ za 59 zl

multiroom - 0 zl

pace - 0 zl

hbo na 6 mc

powiedzialem, ze sie zgodze jak dadza hbo na cala umowe - chwila rozmowy konsultanta z przelozonym i hbo za darmo do konca umowy na 12 mc.

 

calosc 59 zl. jednak sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga czemu tak wszyscy upueraja sie na tym HBO przeciez to mozna zamienic sadze ze jakby chcieli to powinni dawac zestaw cinemax+filmbox

 

HBO to tylko 3 kanaly a zawartosc puszczana w petli na 3 kanalow wszystko powielokroc puszczane. Cinemax to takie HBO 3 i 4 troche inna zaawartosc filmbox to natomiast 5 kanalow z 1 HD ale zawsze cos innego niz HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy rundy negocjacji i oferta nie zmieniona...

 

Dwie propozycje: umowa na rok, universe, 6 C+, mr, pace pvr, cinemax lub HBO (na pół roku) za 79 zł lub z HBO na rok za 84 zł....

 

"Łączenie" się z przełożonymi cuda wianki i cały czas to samo...Oferta bez zmian nie chcą dać na 18 miesięcy itd.

 

Umowę mam do końca grudnia, wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane

 

Dotychczas Optimum HD + HD promo za 78 zł + niedawno dobrany mr.

 

Ugram coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...