Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grudzień to ostatni miesiąc twojej umowy w c+. Bierzesz 1 gr i nic nie płacisz. Migrujesz też w grudniu,a przy migracji dają za 0 ;)

 

tyle ze ja jestem po umowie czas niekoreslony :)

Upssss.... Cały czas myślałem,że to grudzień :D . To w takim razie weź w ostatnim miesiącu (3) wypowiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się szybciej niż mogłem tego oczekiwać, a więc wczoraj dzwoni konsultant i pyta co ma mi dać źebym przedłuźył umowe. Mówię, źe przedłuźam od razu teraz jak mi da Universe z 6xC+, Hbo na cala umowe za 0zl, MR, PACE za 49. Powiedział, źe idzie do przełoźonego i wrócił i powiedział, że zgoda :) Więc gitara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak faktura w listopadzie będzie mu sie zgadzać z tym co pisze no to jak mam powiedzieć ze nie dobra oferta jak dobra ;-) Sam wiesz jakie cyrki sa opisywane na oficjalnym ''umierającym'' forum NC+

 

Oby miał to bez wnoszenia reklamacji i wydzwaniania z pretensjami do call center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani pierwszy ani ostatni :-) ot częściej spotyka się tą ofertę,lub bardzo zbliżoną w cenie 59-69zł i to są bardzo dobre propozycje a wynegocjowany abonament poniżej 59zł to już jest świetna oferta. Najlepsze jest, iż trafiają się propozycje marzenie poniżej 49zł,ale to właśnie zarezerwowane jest tylko dla klientów Cyfry+ chyba :mrgreen:

 

Niestety zdecydowana większość łosi z N-ki polazła na rzeź toteż nie mam możliwości zweryfikowania czy w N-ce były takie białe kruki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy aż tak szybko przejmą abonentów, niektórzy mają jeszcze prawie rok umowy w c+ i chyba w eNce(nie wiem na jak długi okres rozdawali umowy przed fuzją)

No chyba że zaczną dawać dobre oferty nawet tym którzy mają jeszcze długie umowy i nie wysłali wypowiedzeń to wtedy jest taka możliwość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Z końcem roku, kończy mi się umowa z C+, w listopadzie mam zamiar wysłać rezygnację. Od tygodnia zaczęli do mnie wydzwaniać konsultanci, proponując słabe oferty, abonament w cenie 129 zł (obecnie płacę 137 zł za C+ z HBO). Ciekawe co ugram po złożeniu wypowiedzenia. Mógłby ktoś podesłać przykładowy wzór wypowiedzenia/rezygnacji z umowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...