Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przyszedł czas i na mnie na rozpoczęcie "batalii" ;) o przedłużenie umowy. Obecnie posiadam CANAL+ OPTIMUM HD promo za 62 PLN + najem dekodera za 0 PLN. Umowa do końca roku. Póki co dzwoniono do mnie dwa razy. Wczoraj pani zaoferowała za pakiet Universe+ z Canal+ za 64 PLN. Powiedziałem, że się zastanowię, ale wstępnie odmówiłem (jak to w negocjacjach - nigdy nie przyjmuj pierwszej oferty... ;) ). W sumie sądziłem, że pierwsza kwota jaką usłyszę będzie znacznie wyższa. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Na co więcej po jego wysłaniu realnie mogę liczyć ? Zaznaczę, że nie interesuje mnie MR, za to w sumie żona ucieszyłaby się pewnie z HBO (mnie zależy tylko na sporcie, a dziecku na MiniMini...). Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy błąd godząc sie na włączenie oferty natychmiast. Zwłaszcza,że się wie o tym. "Abonent się śpieszy,iti się cieszy" ;) . @bogdan425.bez przesady

 

Czy to najgorszy błąd? Chyba nie, jeśli będąc tydzień bez sygnału, aż w końcu udało mi się dogadać z NC+. to sam poprosiłem o natychmiastowe włączenie. Oczywiście uprzedziłem konsula słowami piosenki ;"kiedyś cię znajdę....";)

No i nie miał wyjścia:d , Wszystko zaświeciło zgodnie z umową. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Polsat Sport Extra jest kodowany dostępny w CP lub dostaniesz go w Ipla Sport.Z Twoim pakietem niedawno ktoś migrował do NC+ i podobno dostał Comfort+6C+ za 39 zł.

Ja dostałem Universe + 6xCanal + 3xHBO + Sagemcom HD za 39zł na 12 m-cy. Ale ostatecznie i tak zrezygnowałem. Dlaczego? Długo by o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech kolega @bogdan425 podzieli się swoimi przeżyciami z kolegami forumowiczami ;-) Ciekawe cóż z ''pułapkę'' na Ciebie zastawili w ''nc+'' Mi zostało 7 m-cy cyrografu a póżniej CP lub kabel ;-)

Wszystko jest tu "wyartykułowane" kilkadziesiąt stron do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy błąd godząc sie na włączenie oferty natychmiast. Zwłaszcza,że się wie o tym. "Abonent się śpieszy,iti się cieszy" ;) . @bogdan425.bez przesady

 

Czy to najgorszy błąd? Chyba nie, jeśli będąc tydzień bez sygnału, aż w końcu udało mi się dogadać z NC+. to sam poprosiłem o natychmiastowe włączenie. Oczywiście uprzedziłem konsula słowami piosenki ;"kiedyś cię znajdę....";)

No i nie miał wyjścia:d , Wszystko zaświeciło zgodnie z umową. :smile:

Najgorszy w tym sensie,że jak jeszcze ma sie sygnał i np.10 dni do końca umowy. A ty to inna historia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po drugim telefonie dostalem mega oferte 198zl za to co chcialem :D mega wypas

 

zamienilem sobie HBO ktore jest w promocji za 6 miech 0zl na Redlight gosc nie pozwolil mi w zasadzie na skonczenie jakiegokolwiek zdania ze co chcialem sobie wlaczyc a co zamienic

 

dodatkowo za multiroom chce 15z.

 

Ja powiedzialem ze nie chce za calosc przekraczac 70zl podziekowalem mu.

 

Wychodzi na to ze czeka mnie kolejny konsultant bo w pierwszym telefonie 89 a zaproponowal bez HBO 84 podziekowalem bo za duzo :)

 

Dziwia mnie te oferty bo moj pakiet w trakcie umowy byl po 62 a teraz po umowie 82 a oni nadal chca wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales powiedziec szukaja jelenie ktory im tyle da to co oni powiedza

 

a na haslo forum satkuriera krotki komentarz "a panie tam takie pisza bzdury tak nie ma"

 

no coz tak ich szkolą

 

a na ja nawet widze ze za zestawy

 

Universe

HBO 12mc/0

C+ 6 0zl

dekoder jakis tam

multiroom

 

za taki zestaw to widze nie tyle co 59zl co nawet 49

 

W ten tylko sposob opoznia mi sie pobranie drugiej karty przed migracja

 

No i jesli po 3 telefonie nie bedzie upustu to ja juz sam chyba zaczne stawiac warunki i notowac kazdy termin rozmowy a trudno jest zapamietac nazwisko konsultanta tam niewyraznie mowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robusto78 - da się to co chcesz jak u mnie... podejrzewam, że jakbym się dalej upierał, to może jeszcze z 5-10 zł bym ugrał, ale szkoda mi było już prądu i umowę zawarłem 3 tygodnie przed upływem terminu umowy...

 

a teraz z wdzięczności dla tut. forum i użytkowników - jestem w chórze tych, co twierdzą po swoich doświadczeniach, że się da po dobrej cenie :)

 

@sw6 - cierpliwości :) na pewno jesteś w stanie ugrać jeszcze z dychę (mój kumpel ugrał tyle przechodząc z N-ki), to C+owcy poradzić powinni sobie nie gorzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...