Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca umowy prawie 1,5 miesiąca, a w 3dni zeszli ze 120 do 59zł, więc liczę, że w tych 59 teraz tylko będą rosły bonusy :)

Wcale bym się nie zdziwił,że za jakiś czas dostaniesz tel.ostatniej szansy z migracją za 99,więc tak szybko się nie nastawiaj na bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy prawie 1,5 miesiąca, a w 3dni zeszli ze 120 do 59zł, więc liczę, że w tych 59 teraz tylko będą rosły bonusy :)

Wcale bym się nie zdziwił,że za jakiś czas dostaniesz tel.ostatniej szansy z migracją za 99,więc tak szybko się nie nastawiaj na bonusy.

 

Nie przestraszysz mnie :P Wierzę, że im na mnie zależy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz w cyfra plus w pakiecie za 14 złotych(chodzi o mini mini dla dziecka ) umowa sie kończy za 2 miesiące czy w nc plus też taki pakiet jest bo na stronie najtańszy to ponad 30 pln :(

Zadzwon do nich bez wypowiedzenia otrzymasz ten Comfort co na stronie dadzą ci za 19.90 lub 24.90

 

a jeżeli nic nie zrobię to umowa przejdzie na czas nieoznaczony? i płacic będe 14,90 dalej z czego wynika róznica 19.90 lub 24.90

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem oszukany przez konsultantkę! Umowę mam do końca października. Wczoraj telefon i pytanie na co mógłbym przystać, ze względu na złożone wypowiedzenie i kończącą się umowę (oczywiście wcześniej dzwonili z 10 razy, ale nie zgadzałem się na te ich oferty)? Odpowiedziałem, że universe z C+ i to w cenie 59 zł (wczesniej płaciłem 108zł a na HBO mi nie zależy, bo praktycznie w ogóle nie oglądam). Konsultantka odparła, że ma dla mnie taką ofertę i czy się zgadzam na umowę na 12 miesięcy. Zapytałem się jeszcze raz czy na pewno universe z C+ za 59 zł, odpowiedz brzmiała: TAK! Więc ja też się zgodziłem! Następnie były sprawy formalne, ładne pożegnanie i uważałem sprawę za zamkniętą. Wieczorem wchodzę na ICA a tam pisze, że moja oferta to universe za 79 zł! Włączyłem TV i po sprawdzeniu kanałów okazało się, że wszystkie C+ mam zablokowane! Z racji późnej pory, dzwonienie do centrum abonenta odłożyłem na dzisiaj. Po dość długim czasie, udało mi się wreszcie z kimś połączyć i zostałem przekierowany do działu reklamacji. Tam usłyszałem, że nie ma takiej oferty ( universe z C+ za 59 zł) i że oni będą odsłuchiwać moją rozmowę z konsultantką i się ze mną skontaktują. Zażądałem włączenia C+ i HBO z racji tego, że za październik opłaciłem abonament. Kanały zostały odblokowane. Jeżeli przyznają mi rację, to będę domagał się w cenie 59 zł oprócz univere i c+, jakiś dodatkowych kanałów. Jeżeli powiedzą, że to ja nie mam racji, to żegnam się z nimi na zawsze. [beep]ów niech sobie szukają we Francji, albo gdzieś indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...