Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Negocjuję z DUK juz dwa tygodnie. Proponują max. Universe +6Canal + multiroom za 59 zł. Za Philipsa PVR chcą 20 zł dzierżawy. Konsul twierdzi, że na forach ludzie wciskaja kit z tym drugim dekiem za free. Nie chce tez dać HBO. W sumie 79 bez HBO. Na razie grzecznie podziękowałem. Zachowują się tak jakby dali za dużo ofert za 59 zł. Na razie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn po tym jak zmigrowalas zadzwonili po kilku dniach z propozycją migracji ? :-)

 

 

Dokładnie tak. To najlepiej o nich świadczy. Wcześniej chyba przy ich drugim telefonie usłyszałam że zostałam zredukowana ....cokolwiek to znaczy. :D

@ majzel nawet nie pytałam bo to już i tak było bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie mam pytań :brawo::brawo: i pozostawię taką sytuacje bez komentarza teraz wiem czego się spodziewać nawet po tym jak oddam graty.

Z reguły jestem spokojny ale wydaje mi się tak czysto teoretycznie, gdyby taka sytuacja miała miejsce w moim przypadku chyba puściły by mi nerwy.

Po takiej sytuacji wiem już dokładnie jak ważny jest dla nich abonent któremu kończy się umowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie puściły nerwy bo miałam chyba 5 telefonów przez 3 miesiące po wysłanym wypowiedzeniu. Mogę odbierać tylko z satelity tak że została bym z niczym. Jestem z nimi od 1995 roku. Po tej tej całej sytuacji został mi niesmak. Nie omieszkałam im powiedzieć jak traktują abonentów premium z wieloletnim stażem. Pani zgodziła się ze mną tylko co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjuję z DUK juz dwa tygodnie. Proponują max. Universe +6Canal + multiroom za 59 zł. Za Philipsa PVR chcą 20 zł dzierżawy. Konsul twierdzi, że na forach ludzie wciskaja kit z tym drugim dekiem za free. Nie chce tez dać HBO. W sumie 79 bez HBO. Na razie grzecznie podziękowałem. Zachowują się tak jakby dali za dużo ofert za 59 zł. Na razie czekam.

Nie wciska kitu. W takim małym abonamencie nie dostaniesz za free drugiego deka. Ja dostałem drugiego Pejsa,ale płace 109 za Platyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to nie traktują nas wcale, jesteśmy tyle warci co żółtodzioby którzy zawarli umowę po raz pierwszy. Trzeba im wyszczekać na koniec co człowieka wkurza przynajmniej tyle mojego z tej całej fuzji. Z Cyfrą dało się dogadać dojść do konsensusu z nc+, niekoniecznie :!:

Marne to pocieszenie ale miałaś przynajmniej możliwość wyrażenia tego czego oczekujesz i w jakiej cenie :wink: po tym jak kontaktowali się z Tobą.

Sytuacja którą zaistniała w Twoim przypadku to bardzo ważne informacje w ostatnim dniu października wrócę ponownie do tego wątku i opiszę jak się sprawy potoczyły w moim przypadku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet Życzę więcej szczęścia niż ja miałam. Ale mam nauczkę na przyszłość. Swoją drogą rok temu nie mogłam się opędzić od ich telefonów. Nawet jak zgodziłam się przedłużyć umowę na korzystnych dla mnie warunkach zadzwonili z jeszcze lepszą ofertą. Ech to były czasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii także widac różnice C+ dbala o swoich klientów widac bylo że zalezy im na abonencie zawsze pod koniec umowy było mnóstwo telefonów a na samym końcu super propozycje. Rozmowa i negocjacje to byla przyjemność kosultanci kumaci teraz partyzantka z wyszczekanymi cwaniakami.

Pomimo ze mam jeszcze kilka dni ale widze że normalnie nie bedzie jak bylo do tej pory co rok w każdym razie pojawie sie "ostatniego" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Po odebraniu smsa o rozwiązaniu umowy kolejny telefon ze strony nc+. Teraz proponują Pakiet Universe/C+ za 69 zł. Chciałbym dowiedzieć się, ile mógłby kosztować pakiet Universe z Canal+, HBO i paczką Filmbox. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Panowie i panie forumowicze. To dobre pytanie jest. Może ktoś już ma taki wariant? Albo z Cinemax zamiast Filmbox. Ile wtedy to warte jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Po odebraniu smsa o rozwiązaniu umowy kolejny telefon ze strony nc+. Teraz proponują Pakiet Universe/C+ za 69 zł. Chciałbym dowiedzieć się, ile mógłby kosztować pakiet Universe z Canal+, HBO i paczką Filmbox. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Panowie i panie forumowicze. To dobre pytanie jest. Może ktoś już ma taki wariant? Albo z Cinemax zamiast Filmbox. Ile wtedy to warte jest?

 

 

Uniwerse + 6xC+ + 3xHBO + Filmboxy + MR + Pace = 49 zł (18 miesięcy)

 

ale to wyjątkowa oferte z tego co tutaj czytam, miałem szczęście widocznie na dobrego konsultanta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ;-) Bardzo dobrą ofertą i chyba najczęściej otrzymywaną jest Universe+/6xCanal+ za 59zł dodatkowo niejednokrotnie z HBO,ale patrząc realnie trzeba mieć jakieś widełki toteż Universe + 6xC+ + 3xHBO + Filmboxy wg.mojego portfela są warte max.69zł.

 

Chociaż ja wciąż nie ogarniam wszystkich niuansów w traktowaniu abonentów N-ki i Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadałem Kompakt + 6x canal + MR + Pace 500GB płaciłem 70zł umowę posiadałem do końca listopada 2013 (wypowiedzenie wcześniej wysłane), wczoraj pierwszy tel. oferta którą mi zaproponowali to pakiet Silver + pełny canal + MR + Pace 500GB + filmboxy za 74 zł przedłużyłem o kolejny rok, (hbo jest dla mnie zbędne) nie chciało mi walczyć żeby zeszli 5-10 zł, dodam że wcześniej (bez wypowiedzenia) ciągle proponowali mi pakiet Comfort + 6x canal za 64 bez MR (z MR + pace 99 zł) ja jestem zadowolony z tej oferty.

 

pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie miesiąc temu wysłane wypowiedzenie, do końca umowy 14 dni. Najpierw proponowali Platinium za 99zł, później Gold + 6C+ za 89zł.

Tydzień temu dzwonili z propozycja Universe + 6C+ za 79zł lub Comfort + 6C+ za 59zł. Odmówiłem mówiąc, że zgodzę się za 59zł tylko nie comfort lecz uniwerse.

I dziś telefon a raczej przez 2 godziny 9 telefonów z numeru 22 310 45 00 w końcu odebrałem i Pani mówi, że bardzo chce bym został i podobno ma dla mnie świetną ofertę. Gdy doszła do sedna ta oferta to Uniwerse + C+ za 99zł i do tego SagemCom. Jak to usłyszałem to aż się zaśmiałem. To, że odmówiłem to chyba oczywiste. Nie wiem dziwna ta polityka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...