Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Umowa do konca pazdziernika .Wypowiedzenie wysłane. Pakiet canal + optimum pace i multiroom za 62 zł dotychczas

 

Dzisiaj telefeon propozycja Universe + 6 canal + hbo +filmbox+multiroom + pace 1 sztuka

 

całość za 59 zł

 

Tylko pokasowało mi programy .

 

Czy trzeba reaktywacje zrobic (bo nie wyswietla canali a wczesniej miałem i hbo ).

 

Dzieki panie i panowie > Do usłyszenia za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmigrowałem przed chwilką... konkretny konsul (tylko dość niewyraźnie mówił)

wypowiedzenie wysłane - koniec umowy do k.X, poprzednio jakiś Komfort HD z najmem Saegem

 

umowa na 18-m-cy za 54zł/mies. a w tym:

Universe+

6xC+

HBO (na cały czas trwania umowy i nie mogłem liczyć, że jak odpuszczę, to zejdą z ceny - więc nie marudziłem)

Pace (wynajem - mówił, że ciężko ostatnio z tym sprzętem, bo idzie jak świeże bułeczki)

 

nie będę ściemniał, że nie miałem ochoty powiedzieć NIE, ale w sumie to będę płacił 8zł mniej niż dotychczas - więc jestem zadowolony :)

troszkę dużo kanałów wymieniał, które mogą wyłączyć, ale mi najbardziej na C+ zależało i Nsport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili 2 czy 3 tyg temu ale od poczatku powiedziałem co chce czyli universe i hbo na 12 miesiecy. Wypowiedzenie wysłane 2 tyg temu i od tamtej pory 1 sms z eby zadzwonic na podany nr z super oferta tylko dla mnie ale go olałem. I dzisiaj telefon z zastrzezonego numeru i propozycja bez zadnych negocjacji. Wszystko na 12 miesiecy a tym filmboxem to mnie zaskoczyli nie ogladam go ale jak dali za darmo to czemu nie brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...