Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

migrowalem przed paroma minutami. Juz nie chcialo mi sie wyklocac o swoje i troche spasowalem... moja oferta

Universe+ z Canal+ Platinum (OP) 59zl / 12m

czasowo HBO 25zl i Cinemax 15zl (do konca listopada)

razem 99zl (59zl od grudnia)

Dekoder Pace 500GB

 

o wymianie na ADB nie chcieli slyszec, z HBO i Cinemaxem moge cos ugrac w promocjach swiatecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet C+Komfort HD plus MR (dwa Cameleony) za 50 PLN miesięcznie, ale lekko rozważam migrację do nc+, zwłaszcza z uwagi na tvp sport. Przejrzałem ostatnie strony i przewija mi się cena 59 PLN za Universe plus 6C+ plus MR. Czy taki abonament można od ręki dostać, czy trzeba się bawić w wypowiedzenia itp?

 

Ja miałem C+Kompact + MR cameleon za 63zł, a po migracji mam C+UNIVERSE + 6x CANAL+ ORAZ MR cameleon za 54zł. Jednak długo trwało zanim doszło do takiej oferty. Zaczęło się od 129zł, a po wysłaniu wypowiedzenia kolejni konsultanci miękli i na 8dni przed końcem umowy z cyfrą zmigrowałem do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem: Optimum + multiroom + pace pvr za ~48 zl/m-ac (38,5zl * 9 miesięcy + 77zl 3 miesiące)

 

teraz mam: Universe+ +multiroom +pace pvr za 39zł (opłata stała przez cały okres umowy - 12 miesięcy)

 

wypowiedzenie wysłane,

w sumie było kilkanaście tel z strony nc+, ale dopiero po zarejestrowaniu wypowiedzenia pojawiła się ta oferta,

na pakietach premium mi nie zależało,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozostaje na sprzęcie cyfry to jakie dekodery mogą mi zaproponować? pace pvr i jeszcze jakieś inne są? jeśli do tej pory nie miałem od nich dekodera, tylko miałem swojego na własność to teraz powinny beż żadnego problemu mi dać go w wynajem za 0 zł? czy też trzeba negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...