Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... lecz za drugi dekoder philips pvr chcą 20 zł, i teraz moje pytanie jak sądzicie jest możliwość ucięcia tych 20 zł ? Konsultant zarzeka się że ta opłata musi zostać .

Z góry dzięki :)

Przy abo 49zł dopłata 20zł za drugi dekoder Pace a przy abo 59zł dopłata 0zł za drugi dekoder Philips-przykłady z forum kilka stron wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wezmę pakiet Univers w którym takie pogramy jak np. Eurosport, Eurosport 2 i nSport są w wersji HD (nie widzę w rozpisce wersji SD) i podłączę pace 2221 to będę te programy odbierał w wersji Sd czy nie będzie ich w ogóle?

Wszystkie w/w kanaly zobaczysz również w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Tak chodzi o Pace 2221.

ad 2. gdzie taką antenę szukać? polecisz coś?

Wpisz w :google: antena satelitarna 90 cm. a na bank coś znajdziesz. Rozejżyj się jeszcze u siebie w miejscowości lub w pobliżu za sklepami o takiej branży ;) . Przy okazji zamontuj nowy LNB QUAD. Może się przydać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie odnośnie sprawy technicznych, czy konwerter który był zamontowany do starej anteny cyfry (60cm) odbierający wtedy tylko SD, będzie odbierał programy HD zamontowany do anteny 80 cm? czy jest róznica w konwerterach jeśli chodzi o sd a hd?

Nie ma różnicy jeśli chodzi o odbiór. Ja jednak polecałbym wymianę LNB,przynajmniej na twina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przedłużyłem na poniższych warunkach:

■ UNIVERSE+: 12x49

■ 6 x CANAL+: 0

■ PACE PVR: 0

■ MULTIROOM: 0

razem za 49 na 12 miesięcy - jestem zadowolony

 

Wypowiedzenie wysłane jeszcze w sierpniu, od tego czasu wydzwaniali po 5x-10x dziennie, ale nie odbierałem, 24/09 pierwszy raz odebrałem. 29/09 druga rozmowa i przedłużenie.

 

Dotychczas, od IX.2012 do IX.2013 miałem 67 miesięcznie;

■ CANAL+OPTIMUM HD 12x62 (45zl rabatu)

■ HD Optimum Promo 12x0 (100% rabatu)

■ PACE PVR 12x0 (100% rabatu)

■ MULTIROOM 12x0 (100% rabatu)

■ 2. dekoder PHILIPS PVR za 12x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy mi się umowa, po 3-miesięcznym wypowiedzeniu.

Optimum HD

HD optimum promo

hbo hd

 

Do tej pory dzwonili tylko 2 razy i oferowali Platyne za 99zł.

Z Cyfrą byłem od początku ich istnienia, rachunki regularnie płacone, więc trochę się dziwię się że do niektórych wydzwaniają non stop, a mnie mają głęboko w...

 

Wygląda na to, że jednak będę musiał się z nimi pożegnać. Pod jaki numer dzwonić, żeby zapytać o zwrot sprzętu i ewentualnie o sobie przypomnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy mi się umowa, po 3-miesięcznym wypowiedzeniu.

Optimum HD

HD optimum promo

hbo hd

 

Do tej pory dzwonili tylko 2 razy i oferowali Platyne za 99zł.

Z Cyfrą byłem od początku ich istnienia, rachunki regularnie płacone, więc trochę się dziwię się że do niektórych wydzwaniają non stop, a mnie mają głęboko w...

 

Wygląda na to, że jednak będę musiał się z nimi pożegnać. Pod jaki numer dzwonić, żeby zapytać o zwrot sprzętu i ewentualnie o sobie przypomnieć?

 

 

Mam dokładnie to samo. Jestem z nimi od 1995 roku zawsze premium. Od lipca może 5 telefonów z ofertę nie do zaakceptowania. Ostatni kontakt w poniedziałek nie licząc sms-a że za 3 dni wyłączą mi sygnał. Ewentualnie mogę do nich zadzwonić. To chyba im powinno zależeć na takim abonencie.Wygląda że preferują abonentów którzy płacili mniej i mają krótszy staż. Nas traktują jak jeleni którzy zawsze byli z nimi i myślą że już tak zostanie. Jest mi po prostu przykro ale najprawdopodobniej przeniosę się do konkurencji.Może tam lepiej traktują abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak wygląda teraz sytuacja osób, którym skończyła się umowa. Czy jest szansa na wywalczenie pakietu Full Extra za 99 lub 108 zł z hbo, history hd, sundace hd przez cały okres trwania umowy 12 miesięcznej? Abonent od początku cyfry+, regularnie płacone rachunki. Obecnie pakiet superpremium hd, w normalnej cenie(bez promocji), do tego multiroom 2 karty.

Chciałbym wywalczyć właśnie w/w pakiet, włącznie z mediabox+, ponieważ zależy mi na dostępie do tych kanałów, które nie są dostępne z poziomu seca.

Wspomnę jeszcze, że obecne oferty które złożyli konsultanci z nc, były śmieszne. Proponowali pakiet za 156 zł, gdzie obecnie bez promocji płacę za superpremium 168. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...