Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta dla mnie z ostatniej chwili:

Silver + Canal+ Premiere (C+X6) - 39zł/12 lub 18 miesięcy

HBO + Cinemax - 0zł

Pace PVR lub to co mam Sagemcom - 0zł

 

Zastanawiam się - nie są to moje oczekiwania.

Przebieg rozmowy bardzo dobry.

 

Co i za ile miałeś do tej pory i kiedy kończy Ci się umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 września 2013 i chyba koniec. Wypowiedzenie wysłane 15 sierpnia, dotarło. Telefonów kilkanaście (dużo nie odebrałem)

Oferty jakie przedstawiali konsultanci godne pożałowania. Lepsze bym odstał idąc do aps z ulicy. universe+/silver z łaski swej dają paczkę c+

Tak już mnie wystarczająco naciągnęli przy poprzedniej umowie będąc za granicą zgodziłem się na optimum+ z MR 96pln.

Ostatnia rozmowa z konsultantem w sobotę, proponował universe+ paczka c+, mr, hbo za 79. Pozdrowiłem i pożyczyłem dobrego samopoczucia informując że konkrecja ma lepszą ofertę. Rozsierdziło go to bardzo. Przebąkiwał, że lepszej oferty nie dostane i dzwonić nie będą (faktycznie nie dzwonili) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Premiere?
i chyba się przejęzyczył :jupi:

Mi też konsul o tym mówił , ale nazwał to "PREMIERY" , chodzi tu chyba o obydwa C+FILM .

Taki offtopic ; ja pamiętam jak to niemiecki pakiet PREMIERE był kodowany podobnie jak naż polsat w NAGRA2 ,

i ten kod został złamany i użytkownicy kart DVB-S na komputerach mogli przez pewien czas te niemieckie kanały oglądać .

Również nasz polsat i hiszpański D+ były przez jakiś czas dostępne dzięki wtyczkom KAFFEINE-SC na linuksie i [beep] i [beep] na windows. Łza się w oku kręci :smile: Wtedy po raz pierwszy zobaczyłem takie coś co dziś zwie się "multiliga" .

Było nadawane na kanale PREMIERE DIRECT 1,5 [jakoś tak ] :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 może wynegocjowali maximum co było do ugrania w danym momencie-przecież wiesz, iż warunki "gry" się zmieniają,albo nauczeni porażką pomagają innym się nie dać "pokonać".

Uwierz mi można było wyrwać więcej, osobiście mnie zaoferowali takie warunki chociaż mam jeszcze roczną umowe z cyfrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to co chciałem za 59zł i to po 2 telefonach. Tych 39 nie zazdroszczę (jeśli to prawda), w końcu to nagroda za długie i męczące negocjajcje. ;-)

Jakby co to mam lepszy punkt wyjścia na kolejną batalię! :lol:

ale wiem, że jakiś czas temu ludzie łykali takie oferty po 79 czy nawet swego czasu po 99zł. Im pewnie gula teraz skacze jak czytają. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 Nie ma reguły i to, że komuś coś "dali", że się udało wcale nie oznacza, iż i Tobie dadzą. To są tylko możliwości a wiele nie zależy od Nas tylko od drugiej strony słuchawki.

 

@Martinos ja wciąż uważam, że Universe+/6xCanal+/3xHBO za 69-79zł to BYŁA bardzo dobra oferta wtedy. Nie można odrywać oferty od czasu kiedy ją uzyskano, bo warunki się zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...