Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę muszę zweryfikować swój pogląd ;-) jestem człowiekiem małej wiary i wydawało mi się, że pakiet Universe+ najtaniej jak można dostać to właśnie 49zł,bo tak czy inaczej pozostała reszta jest dodawana przeważnie za 0zł. Skoro również bogdan425 miał proponowany Universe+ za +-38zł to oferta Kolegi okechukwu jest realna,bo przecież czy paczka Canal+,HBO i Pace jest i tak za 0zł.

 

@damio tu nie ma co sądzić,bo upewniał się niejednokrotnie co do oferty w trakcie rozmowy z konsulem. Tu tylko czas zweryfikuje rzetelność tej oferty.

 

@okechukwu czy HBO Ci już świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okechukwu otrzymał Universe+/6xCanal+/3xHBO w cenie jak za Comfort+ :-). Chapeau bas. Wspomniał również, że nie miał dotychczas HBO, a zatem kanały pewnie już świecą. A dane na ICA, teoretycznie też już powinny być zaktualizowane o ofertę, a nawet o ew. różnicę w saldzie. Heh, muszę jeszcze znajomemu podpowiedzieć, że trafiają się już takie oferty i propozycje, o jakich wspominał choćby Kolega Bogdan425, gdyż umowa kończy mu się na przełomie września/października br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uciąć wszelkie spekulacje…

Z Cyfrą+ mam dwie umowy. Już jakiś czas. Ciągle przedłużane. Jedną z nich nawet z multiroomem. Ta bez właśnie się kończy. Wszystko w jednym gospodarstwie domowym – mieszkam tylko z żoną, co niejednokrotnie dawałem do zrozumienia operatorowi a nawet jakiś czas temu, to udowodniłem.

Ten stan wynika z mojego wygodnictwa. Jako, że występuję w dwóch osobach – he, he, he :lol2: - by utrzymać tą drugą umowę poprosiłem o przygotowanie dla mnie specjalnej oferty. Żartobliwie uzasadniałem, że nie jestem w stanie oglądać trzech programów na trzech rożnych telewizorach.

Jest mi wszystko jedno, choć ten stan mógłbym dalej utrzymać. I tak sobie krzywdy nie zrobię. Myślę też – gdyby ta się rozwiązała – o ewentualnym zastępstwie tej umowy pakietem mini z CP. Póki co czekam na rozwój przypadków, tj. ofertę specjalną. Rachunki za dwie umowy, moim zdaniem są bardzo wysokie. Za wysokie i operator powinien, moim zadaniem, to docenić. Wszystkie opłacane poleceniem zapłaty, więc są terminowe. Trudno. Ja nie oczekuję jałmużny, nie jestem chytry. Po prostu jestem na "sprzedaż" – a czy operator nc+ mnie kupi? To już zupełnie inna sprawa. Chcę ciąć koszty. Pewnie jesteście ciekawi moich oczekiwań. Dałem słowo operatorowi, że o tym dowie się pierwszy. Ot! Cała tajemnica.

 

Jest tu ktoś, kto jest w podobnej sytuacji? Może podzieli się zemną uwagami?

P.S. Mam jeszcze TNK SD - bezpłatną do 31.10.2016 r., jakoś tę pustkę sobie wypełnię :lol2:

 

Piękne słowa : Po prostu jestem na "sprzedaż" – a czy operator nc+ mnie kupi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane jeszcze w sierpniu, od tego czasu wydzwaniają po 5x-10x dziennie, ale ani razu nie odbierałem, dziś pierwszy raz odebrałem. Facet mi opowiada że te kolejna oferta, lepsza od tych które odrzucałem (nawet nie raczyli sobie odnotować że ani razu się nie dodzwonili ...), zaproponował:

■ UNIVERSE+: 12x59

■ 6 x CANAL+: 0

■ PACE PVR: 0

■ MULTIROOM: 0

razem za 59 na 12 miesięcy,

+do tego jeśli chcę (bo póki co mam)

■ PHILIPS PVR: 12x20 (lub SAGECOM też za 12x20)

 

powiedziałem że wszystko fajnie, ale drugi dekoder za 20 to kpina, ale powiedział że niestety nie ma innej możliwości, ale poleca mi (!?!) kupić sobie jakiś inny dekoder, lub użyć starego (niestety nie mam) lub kupić używany, a MULTIROOM i tak będę miał za darmo.

 

Spodziewałem się czegoś lepszego (nie wiem, może niesłusznie?) więc na razie podziękowałem, ale za 59 to w sumie chyba ciekawa oferta (za 79 już mniej), w sumie zostanę z tym samym oprócz PHILIPSa, który tak na marginesie jest słaby.

Konsultant był przy tym bardzo miły, kiedyś to straszyli brakiem bajek dla dzieci, sportu i dobrych filmów itd, tym razem było kulturalnie; przypominał żebym odniósł PHILIPSa przed 1/10/2013 lub jeszcze go zostawił w październiku za 20 PLN i poszukał sobie dekodera na własność, i wtedy go oddał. Ogólnie byłem zaskoczony że nie robią ze mnie głupka, tak jak to zwykle bywało.

 

Dotychczas, od IX.2012 miałem 67 miesięcznie;

■ CANAL+OPTIMUM HD 12x62 (45zl rabatu)

■ HD Optimum Promo 12x0 (100% rabatu)

■ PACE PVR 12x0 (100% rabatu)

■ MULTIROOM 12x0 (100% rabatu)

■ 2. dekoder PHILIPS PVR za 12x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zadzwoniłem do nc+, gdyż umowa kończy mi się w paź, na razie nie wysłałem wypowiedzenia. W chwili obecnej mam umowę:

Superpremium C+ z HBO - 49zł

Multiroom - 20zł

Pace PVR - 0zł

 

Pytałem o możliwość:

Universe + Canal+ Premiere - 59zł

Multiroom - 0zł

Pace PVR - 0zł

 

Konsultant stwierdził: "Nie ma takich umów", więc będzie trzeba skoczyć na pocztę i zmarnować 4zł, a myślałem że uda się coś ugrać bez pisemka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO dają w tej cenie jeżeli miałeś wcześniej włączone, dla innych to tylko dobra wola konsultanta.

Wcześniej pisano o pakiecie Universe+6xC+ za 49zł ale mi już drugi raz konsultant to wybijał z głowy. Pytanie do tych którzy rzekomo to dostali: jaki mieliście wcześniej pakiet?

 

Ja akurat wybrałem Universe 6xC+ HBO, całość za 59zł ale za 49zł miałem możliwość wybrać to samo tylko bez HBO. Wcześniej Kompakt C+ z HBO.

U mnie jest jeszcze optimum+c+ i chce też ten za 49zł ale kolesie są nieugięci.

Puszczają tu baje o 39zł ale w to nie wierzę. Jutro zapytam konsultanta o adres bo oddaję pejsa to może zmięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakonczylem rozmowe przedluzeniowa z nc+ zatem 'pochwale' sie wynikiem. Na poczatek pare faktow: mam pakiet c+optimum za 67zł/m-sc, umowa do konca wrzesnia, wypowiedziana w sierpniu. Pierwsze oferty po 99 zł/m-sc delikatnie zbyte smiechem, pozniej ciekawiej 69 zł/ m-sc ale nadal odmowa. Kolejna 69 zł/m-sc +hbo gratis. Pare dniu temu Pani przedstawil znow nowa dla mnie oferte - 59zł/m-sc, o hbo sie nawet nie zająkneła. I wkoncu dzis, dzwoni konsultant i mowi ze przygotowal dla mnie specjalna oferte- pakiet universe z uprawnieniami do platinum, czyli wszystki c+ za 39 zł/m-sc. Zapytalem o dekoder hd i moglem otrzymac sagemcoma, uparlem sie na pace z dyskiem (wiem ze poki co ich nie ma, ale wole poczekac niz pchac sie w sagemcoma) po chwili zastanowienia Pan mi go przyznal oczywiscie bezplatnie, tylko jak zaznaczyl, musze na niego poczekac ok 2 tygi. Jak poprosilem o dzien na zastanowienie, dorzucil hbo bezplatnie na caly czas trwania umowy. Nie pozostalo mi nic innego jak sie zgodzic. Mysle ze warunki zupelnie b.dobre, tymbardziej ze zostaja mi wszystkie c+, doszlo hbo na ktorym mi zupelnie nie zalezy ale skoro daja... no i bede placil 28 zł mniej niz dotychczas

Potwierdzam wyżej wymieniony post.

 

Oferta dla mnie z ostatniej chwili:

 

Silver + Canal+ Premiere (C+X6) - 39zł/12 lub 18 miesięcy

HBO + Cinemax - 0zł

Pace PVR lub to co mam Sagemcom - 0zł

 

Zastanawiam się - nie są to moje oczekiwania.

Przebieg rozmowy bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...