Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Zibi03 - w jaki sposób zmigrowałeś? Dzwoniłeś, oni dzwonili, pisałeś?

Ja mam umowę też do lata 2014, teraz płacę 70 za optimum hd z MR i Pace, dobrałem niedawno drugiego Pejsa więc będzie 80 zł. Chętnie bym zmigrował na taką ofertę jaką otrzymałeś;)

Wysłałem maila z pytaniem czy jest dla mnie oferta migracji na pakiet podobny do Canal+Opimum,HD Optimum Promo+Pace PVR+multiroom ewentualnie+HBO za cenę ok.65zł

Dzwonili z dwoma gorszymi ofertami,za drugim razem powiedziałem,żeby zadzwonili tylko wtedy jak będą mogli zaproponować mi to co napisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze to wrecz... kosmiczne warunki :P Dlatego pytalem konsultanta czy to prawdziwe warunki z 8 razy i za kazdym razem potwierdzal : 39 zł (słownie: trzydzieści dziewięć złotych) miesiecznie przez caly czas trwania umowy, umowa na 12 miesiecy. Nawet na koniec chcial sie rozlaczyc i jeszcze raz zapytalem i przytaknal i ze hbo bezplatnie na caly czas trwania umowy, ze gwarantuje i tak dalej i ze sie przekonam przy pierwszym rachunku a jezeli bedzie inaczej moge zlozyc reklamacje bo przeciez rozmowy sa nagrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

39 zł - to szok!!!!

A ja przed chwilą przemigrowałem do NC+ za 59 zł (universe+, 6 razy c+, multiroom i wynajem PACE 500) i to bez wypowiedzenia. Nowa umowa na 12 miesięcy. Ta oferta wydawała mi się super ale teraz mam wątpliwości. Aż nie chce się wierzyć, że to samo mogłem mieć za 39zł i do tego HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Umowa do końca listopada -wymówienie jeszcze nie wysłane.Juz 3 telefony ale absurdalne oferty platyna za 129zł,i jeszcze facio gada że nie moge do mojego philipsa dobrac mr - prawda to czy blef.

Jak z tym jest.ANDRZEJ

Możesz dobrać i zrób to teraz ominą cię opłaty aktywacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to ja wcześniej otrzymałem taką ofertę:

 

Pakiet Universe

Pakiet HBO + Filmbox na cały okres – 0 zł.

Umowa wg życzenia 12 m-cy lub 18 m-cy – 38 PLN.

 

Z tego co pamiętam pisałeś chyba 59 zł i uważam tą ofertę za b.dobrą choć rozumię nieco Twoje podejście ( pisałeś wcześniej) natomiast z całym szacunkiem nie wierzę w ofertę @okechukwu i jeszcze z HBO za tą mega kosmiczną cenę 39 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisalem swoje 'przejscia' mysle ze dosc przejrzyscie. Kazdy moze wierzyc lub nie. Wiem po co jest ten temat. Bardzo mi sie podoba ze jest takie forum zeby wymienic sie swoimi 'doswiadczeniami i ofertami' jakie otrzymujemy wiec napisalem co mi dzis zaoferowali. Nie napisalem postu zeby ktos mi 'zazdroscil' lub zeby szydzic ze ktos dostal slaba oferte. Znam realia c+ az za dobrze. Upewnialem sie kilka razy co do ceny bo dla mnie tez jest ona mega. Jak tylko dostane FV postaram sie wrzucic PrintScrn... Za ok. tydzien wiele sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...