Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Oto moja historia z nc+:

Dziś pierwszy tel. po wysłaniu wypowiedzenia i następująca oferta: Universe , 6 canal+ , HBO za 64 zł . Oferta jak najbardziej dla mnie atrakcyjna bo wcześniej miałem C+optimum, HD promo i płaciłem 62zl.

Zgodziłem się na te warunki ale później niestety okazało się że zamiast 6 canal+ mam tylko 4 canal+( nie mam film2 i family2)

Oczywiście złożyłem reklamację tylko że muszę czekać do 30 dni na wyjaśnienie.

Ciekawy jestem jak to się zakończy i czy dostanę to na co się zgodziłem.

Miał ktoś może podobną sytuację?????? Czy mogę zrobić coś więcej niż tylko reklamacja?????

Z góry dzięki za pomoc

 

Jeżeli przy odczytywaniu warunków umowy konsul mówił o 6C+, to musisz je dostać. Reklamacja wszystko wyjaśni.

 

A ile to wszystko trwa??? Dokładnie 30 dni czy szybciej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś dostałem śmieszną propozycję z DUK - gold +hbo za 109 zł, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane umowa do konca października , w cyfrze od 15 lat ( co najmniej) , nie wiem czy śmiać się czy płakać, nie ma rady trzeba czekać na lepszą propozycje tzn universe + 6C za 59 zł + MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś dostałem śmieszną propozycję z DUK - gold +hbo za 109 zł, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane umowa do konca października , w cyfrze od 15 lat ( co najmniej) , nie wiem czy śmiać się czy płakać, nie ma rady trzeba czekać na lepszą propozycje tzn universe + 6C za 59 zł + MR

 

Masz dużo czasu. Spokojnie czekaj. Na pewno jest do ugrania to co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogoniarz

54 za Komfort + 6C+ to szału nie ma. Niektórzy szczęśliwcy wyszarpali Universe z Canalami za 49, bogatszy pakiet za mniej. 59 to taka cena standardowa a więc pięć złotych drożej od tego co Tobie zaproponowano ale wciąż mówimy o bogatszym pakiecie. Do tego bez problemu możesz dostać Pace PVR zamiast sagemcoma a nawet MR w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest to do ugrania nawet jak wysokie miałeś faktury. Mnie udało się to wytargować za 64 plus drugi dekoder 20, z tą różnicą że dali mi Silver chociaż chciałem Universe. 5 zł nie sprawiało mi różnicy ale problem mieli co do HBO. Ostatnie trzy faktury miałem ponad 150, łatwo jednak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1, to zależy ile płacisz do dziś. Jeśli dużo to łatwo nie będziesz miał.

 

o ile dobrze pamiętam sam pisałeś, że teraz masz większy pakiet i płacisz więcej, by mieć potem lepszą pozycję negocjacyjną - popraw mnie proszę, bo to co napisałeś kłóci się z moimi spostrzeżeniami z Twoich postów (a jesteś, nie powiem, już guru na tym forum - bez absolutnie żadnego sarkazmu to piszę) - może coś mi uciekło w tzw. międzyczasie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kibo - oj z pewnością ciężko się odzwyczaić... a to że lepsze mała kasa w NC+ niż u Zygmunta - to tez fakt... zastanawiam się czy nie warto nawet wziąć u Zygmunta na rok najbiedniejszy pakiet, a potem przejść do NC+ na topowy pakiet w "odpowiedniej cenie" (akurat mi ta opcja w ogóle nie pasuje, ale to rozważania czysto hipotetyczne)

 

@bea - też mam takie wrażenie, ale póki co trzeba ich wyczekać nawet po ekspirowaniu umowy jeszcze potrafią się odezwać (jak dzwonisz i pytasz, gdzie masz oddać dekoder i kończysz rozmowę na tym - to potem potrafią oddzwonić i zaproponować to co chcesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1, to zależy ile płacisz do dziś. Jeśli dużo to łatwo nie będziesz miał.

 

o ile dobrze pamiętam sam pisałeś, że teraz masz większy pakiet i płacisz więcej, by mieć potem lepszą pozycję negocjacyjną - popraw mnie proszę, bo to co napisałeś kłóci się z moimi spostrzeżeniami z Twoich postów (a jesteś, nie powiem, już guru na tym forum - bez absolutnie żadnego sarkazmu to piszę) - może coś mi uciekło w tzw. międzyczasie...?

 

bardzo dobra uwaga, brawo za spostrzegawczość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1, to zależy ile płacisz do dziś. Jeśli dużo to łatwo nie będziesz miał.

 

o ile dobrze pamiętam sam pisałeś, że teraz masz większy pakiet i płacisz więcej, by mieć potem lepszą pozycję negocjacyjną - popraw mnie proszę, bo to co napisałeś kłóci się z moimi spostrzeżeniami z Twoich postów (a jesteś, nie powiem, już guru na tym forum - bez absolutnie żadnego sarkazmu to piszę) - może coś mi uciekło w tzw. międzyczasie...?

Nie mam większego pakietu,mam odpowiednik Superpremium. Płacę o dyszkę więcej,109 zł. Nie walczyłem o u+ z 6 C+. Chodzi mi o to,że ci co płacą dużo,to mają ciężko na wyrwanie u+ z Canal-ami za 59,nie wspominając o HBO do tego za 0. Co do reszty to masz rację,a z tym guru to przesadzasz.@wojtas777,też nie zrozumiałeś dobrze co napisałem,mam nadzieję,że teraz rozwiało wasze wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...