Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: a nie można wcześniej zgłosić po upływie miesiąca działania?

kiedyś jak podpisałem umowę z C+ to następnego dnia wysłałem wypowiedzenie z końcem pkresu promocyjnego ;)

Pisałem o opcjach dodatkowych,a nie o wypowiedzeniu

 

@wojtas777. Dokładnie. Opcja dodatkowa nie może być w umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przez ten czas odmawiałem wszelkich dodatków... (niewiedza szkodzi i nie poznałem korzyści z HBO w C+)

po pierwsze uno - bo nie rozumiałem, kiedy mogę z nich zrezygnować

po drugie due - no bałem się, że zapomnę jak już będę wiedział kiedy (podejrzewałem u siebie sklerozę)

dotychczas z dodatków to tylko jakieś jalapeno do burgera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by z ceny zeszli...

i zamiast Silvera i Golda czy Platinum (dla niechcących dodatków) dali normalnie Univers lub Comfort... (ale to też wiedzą lepiej)

 

a w sumie to przeszkadza Ci nowy Pace? (nie znam sprzętu, ale w domu stoją u mnie 2 Sagemcom-y i budzą się jak Kubuś Puchatek po kilku garnkach miodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

aktualnie posiadam pakiet Canal+ Kompakt HD za który płacę 51zł, jaka cenę mogę uzyskać za pakiet uboższy(aktualnie) COMFORT+ (39zł) z opcja MULTI+(domo, kuchnia, nsport itd) i wszystkimi kanałami Canal+?

 

Bo jeśli chodzi o ofertę UNIVERSE+ to najlepsza cena ze wszystkimi kanałami canal+ to 49zł tak?

 

Konsultantka dzwoniąc do mnie, powiedziała że pakiet który będzie odpowiadał mojemu teraźniejszemu to platinium+ i zaoferowała go za 64zł.

Mnie zadowoliłby z tego co się zorientowałem - COMFORT+ z opcjami MULTI+ oraz wszystkie kanały Canal+, dlatego proszę o informację o jaką cenę mogę walczyć za taki pakiet.

 

PS.

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca października 2013.

 

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam obecnie pakiet Canal+ Optimum HD + Nsport + Multiroom + Sagemcom + Pace za 81 zł / mc. Umowa do końca sierpnia 14.

 

Był telefon z nc+ o pakiet Canal+ Silver + paczka Canal+ + Multiroom + Sagemcom + Pace za 84 zł /mc. Opłaca się? Generalnie zyskał bym dostęp do paru kanałów HD więcej za niewiele więcej $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...