Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja batalia o przedłużenie Cyfry dobiegła końca.

 

Zadzwoniłem pod numer 22 2200191 zapytałem wprost czy w związku z otrzymanym smsem (treść "Informujemy iż Twoja umowa zostanie rozwiązana z dniem xxxx, jeżeli zmini Pan zdanie prosimy o kontakt pod nr tel) mają dla mnie jakaś konkretną ofertę czy to po prostu zwykły sms. Miły Pan(wcześniej wredne Baby które nie znały oferty) odpowiedział "oczywiście że mamy dla Pana ofertę"

 

Pierwsza oferta : Univers+ 6c+ + pace pvr 500 + multiroom dwie karty 59 zl

Druga oferta : silver+ 6c+ pace pvr 500+ multiroom dwie karty + HBO na 12 miesiecy za 69 zl i właśnie na tę ofertę przystałem, pewnie mozna było to dostać za 59zl ale uważam że nie wyszedlem aż tak najgorzej.

Pozdrawiam udanego przedłużania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to samo konsultant proponował ale bez HBO za 69 zł - samo HBO za 25 zł.

Chciałem dorzucić nawet 10 zł tj. wziąć sivera, 6xC+, MR , Pace'a i HBO za 79 zł, ale nie chciał twardo ustąpić.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do 31.10.2013.

 

Czy obstawać przy swojej pierwotnej propozycji i czekać na ich ofertę za powyższy zestaw wraz z HBO za 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również dziś przedłużyłem umowę. Wypowiedzenie wysłane, a umowa do końca września:

Pakiet silver+ 69zł/12 miesięcy

6 x canal+ 0zł/12miesięcy

hbo 0zł/12 miesięcy

pace pvr 0zł/12 miesięcy

Jestem zadowolony.Hbo już świeci:)Jest tylko jedno ale.Nie działaja mi 2 kanały dla dzieci: Disney Junior i Nickelodeon Junior mimo iż są w ofercie.Czy może to być spowodowane tym że w tej chwili działam na starym dekoderze sd??Jakieś pomysły?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

widzę, że do najbardziej popularnej opcji tzn. Universe + 6xC+ często jest wybierany/dorzucany pakiet HBO za free --> rozumiem, że cały pakiet a nie tylko jeden kanał, tak?

A czy jest jakaś alternatywa dla HBO i można wyrwać coś innego? Mam tu na myśli kanał a nie usługi typu NCGO+ itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to samo konsultant proponował ale bez HBO za 69 zł - samo HBO za 25 zł.

Chciałem dorzucić nawet 10 zł tj. wziąć sivera, 6xC+, MR , Pace'a i HBO za 79 zł, ale nie chciał twardo ustąpić.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do 31.10.2013.

 

Czy obstawać przy swojej pierwotnej propozycji i czekać na ich ofertę za powyższy zestaw wraz z HBO za 69 zł.

 

Wczesniej tez mialem takie propozycje, odczekalem pare dni i zadzwoniłem sam do DUKu na powyższy numer. Rozmowa była bardzo konkretna z tym że zaznaczyłem że właśnie konkretnej propozycji oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do Sat kurierowych expertów:) Wypowiedzenie złożone umowa do końca września obecnie abonament 75zł (optimum canal + chyba tak to sie nazywało plus dekoder pece pvr, bez multiroom). Chciałbym wiedzieć czy w obecnej sytuacji uda mi sie wytargować multiroom (2x Cameleon nie ten nowy ncplusowy )? Czy będąc na okresie wypowiedzenia mogę dobrać drugą kartę czy lepiej negocjować to w trakcie migracji? drugie pytanie to teraz chciałbym pakiet wszystkich kanałów oprócz kanałów dla dorosłych za ile mogę to wyrwać oczywiście z pece i multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie że abonenci bylej platformy n dostają lepsze propozycje przejscia do nc+ aczkolwiek może sie myle.Umowa kończy mi sie z początkiem października wypowiedzenie wyslane w sierpniu od tamtej pory dwie propozycje z bardzo wysokim abo i wczoraj z ciekawości zadzwonilem i zapytalem o możliwość migracji niestety trafilem na bardzo aroganckiego konsultanta i tu przytocze jego slowa "więcej propozycji pan nie otrzyma, prosze zwrócić sprzęt do najblizszego punku po dniu 9.10.2013"

Mam ochote dzis im to pojechac i oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...