Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam!

Dziś przedłużyłem umowę. Wypowiedzenie wysłane, a umowa do końca września. Wcześniej trzy telefony z najlepszą ofertą za 69PLN, pakiet Silver + 4 canal + dekoder PACE PVR HD + multiroom. MR to dwie niezależne karty. Powiedziałem wcześniej, że nie, chcę to za 59. Dziś dzwonił konsultant i od razu szybka piłka. To co chciałem za 59. Mówi, że na 12 miesięcy, a ja do niego, że chciałbym na 18. On do mnie nie ma sprawy i przedłużyłem na 18 miesięcy. Mam univers+, 6 canal+, MR, PACE PVR

 

To teraz sprawdz w ica czy ci weszly nowe warunki bo te 18 miesiecy bedzie problemem. Przerabialem system nie puszcza. Musialem pisac reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zabierze :P popijam dalej kawę ;-)

 

Ale rzeczywiście można trafić na "ludzkiego" konsultanta i zazwyczaj są to faceci :D

 

W moim przypadku to kobiety :lol:

 

@chris35, pomęcz ich jeszcze.......

 

Ja jak trafiałem na konsultantkę to myślałem, źe do ZUSu się dodzwoniłem. Znudzona, niemiła i jakby była tam za kare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ty sam dzwoniłeś to może na prawdę to był ZUS :D .Czasami nr. można pomylić ;). W ubiegłym roku ostatnia rozmowa przy przedłużeniu umowy była z konsulką. W tym roku przy migracji zanim była ostatnia rozmowa,rozmawiałem z facetami. Ostatnia rozmowa z kobietą,która na prawdę była miła i wiedziała co jest w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lada dzien zaczna sie telefony do mnie z nc+. Mam zamiar wynegocjowac Universe+ z 6xC+i dobrac do niego HBO z Cinemaxem, ewetualnie ten "slyszany a nie widziany" Full Extra za 99zl. Do tej pory mam C+Superpremium z nSport i MGM za 99zl. Licze na to, ze ugram ten Full Extra z dekoderem ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chris35 a co ma N-ka do Twojej migracji :P można w dalszym ciągu udawać, że Julek urwał się z kosmosu a Vivendi nie ma nic do powiedzenia :D

 

@ircios widocznie tak działasz na kobiety ;-)

A to ma że jak byla cyfra+ to nie było problemow przy przedluzaniu umow, wszystko jasne. Teraz po polaczeniu patrza tylko jak wy[beep]..c klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie optimum hd (z paczką c+) za 62zł, dzwoni konsultant i mu mówię że wcześniej dzwoniliście i proponujecie Universe+6xCanal za 59zł i to dla mnie za dużo i że jeżeli nie ma nic tańszego to nasza rozmowa nie ma sensu. Gość coś sprawdził i proponuje mi Universe+6xC+ za 69zł :)

Ma ktoś z was pakiet z 6xC+ niższy niż za 59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...proponujecie Universe+6xCanal za 59zł i to dla mnie za dużo i że jeżeli nie ma nic tańszego to nasza rozmowa nie ma sensu. Gość coś sprawdził i proponuje mi Universe+6xC+ za 69zł :)

Ma ktoś z was pakiet z 6xC+ niższy niż za 59zł?

 

Rozumiem, że konsultant wykazał się poczuciem humoru :P szkoda słów...

Zdarza się ten pakiet i za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne jest jeszcze to żeby do Universe+6xCanal za 59 zł dostać HBO, MR I DWA PEJSY ? Dziś jak wspomniałem o takim pakiecie gość mnie wyśmiał że nie ma czegoś takiego, zaoferował 64 z jednym dekeim i MR i to ponoć maks co można wycisnąć... Nie wiem czy czekać ? Mam do koca września umowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...