Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ponawiam pytanie:

czy są takie osoby które nie zmigrowały jeszcze do NC+ ( abonenci CYFRY) którym kończy się warunkowy dostęp do NSport ( na 6 m-cy) a ich umowy jeszcze trwaja do minimum konca roku lub nieco dłużej?

Krótko mówiąc nie jestem zainteresowany podpisaniem umowy juz (pazdziernik) a wolałbym grudzień kiedy to zapewne będą ciekawe oferty świąteczne i kiedy koniec mam umowy.Ból jest taki ze brak NSport od października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem fanem piłki nożnej, choć moja żona nazywa to dosadniej:) a na tym kanale zapewne będą nadawane transmisje ligowe jak i pucharowe

 

regenwalde, a jak byłbyś na moim miejscu i np.Pogoń Szczecin będzie grała w październiku na wyjeździe i transmisję daliby Ci tylko w NSport to byłbyś zadowolony:))))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja umowa z c+ do lutego 2013. Do tej pory mam C+ optimum Hd. Zadzwonilem z ciekawosci co mi proponuja po przejsciu. Interesowala mnie opcja z multiroomem. Dawal mi platyne za 89 jak dla mnie za drogo. A z multiroomem powiedzial ze za 99 + oplata za dekodery. Cos mi tam tlumaczyl ze jak chce multiroom to zeby do punktu nc+ isc tam mi karte wydadza dopiero wtedy bede mogl miec multiroom. Moze mi ktos wytlumaczyc jak to dziala i dlaczego wlasnie tak?? Kiedys chyba normalnie mozna bylo u nich zamowic multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu 1 raz,mam pakiet HD Premium z MR z cyfry+,umowa była na 23 m-ce, kończy mi się w listopadzie,jak na razie mam wszystko co dołożyli z enki,nic nie znikło do tej pory,myślę że nie zniknie,ale zobaczymy czy to się sprawdzi.Zamierzam niedługo wysłać wypowiedzenie i wtedy dopiero targować.Pozdrawiam wytrwałych w negocjacjach.Cyfrę mam od początku jej powstania,począwszy od przejścia z canal+,z tym, że nie zawsze na mnie,ale cały czas byłem płatnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba lepiej poczekac do konca umowy i wyslac wypowiedzenia, tak jak to inni robia, Bo teraz chyba nie ma zadnej "opcji" zeby wypowiedziec umowe????

Tak lepiej. Ciekawe oferty zazwyczaj wpadają na 2 tyg przed rozwiązaniem umowy.Choć dzisiejszy przypadek clf-a pokazuje,że dostał fajny zestawik na 3 miesiące przed rozwiązaniem umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...