Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oferowali za 59 zł universe, 6xcanal, MR i pace. Cały czas walczyłem o zrabatowanie drugiego tunera. Dzwonię dzisiaj a laska mi mówi, że te oferty były.... ale się skończyły. To co wczoraj było za 59 zł, dzisiaj jest za 69 zł. Życzyłem "krzyża na drogę"... Nie muszę mieć tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CuoreRosso, spokojnie. Może trafiłeś na złą konsultantkę, miała gorszy dzień. Jak raz oferowali to co piszesz, to wrócą do tej propozycji. Może warto "olać" ten ich drugi tuner i zakupić coś na własność - około 200zł Ariva lub Opticum i masz z głowy 2 tuner na lata. A rok szybko minie, po nim znowu będziesz potrzebował drugiego tunera, a za ten okres co im płaciłeś - miałbyś już swój własny. Wprawdzie ludzie tu pisali, że udało im się utargować 2-tuner za free, ale chyba łatwiej o dorzucenie do tego co proponują HBO, a przynajmniej 6miesięcy za darmo jak ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? W takim razie co się kryje pod nazawą Box+?

Wcześniej miałem tylko SAGEMCOM DSI83 teraz mam Box+/HD SAGEMCOM DSI83 planuje jutro isc wymienic sprzet.

Pod tą nazwą mogą również ukrywać się dekodery: PHILIPS DSR6201/91 i ewentualnie z dawnej n: ADB 2849, ADB 2850 czy ADB 5800S. Przynajmniej tak to jest mniej więcej przedstawione na ich oficjalnej stronie http://ncplus.pl/oferta/dekodery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oferowali za 59 zł universe, 6xcanal, MR i pace. Cały czas walczyłem o zrabatowanie drugiego tunera. Dzwonię dzisiaj a laska mi mówi, że te oferty były.... ale się skończyły. To co wczoraj było za 59 zł, dzisiaj jest za 69 zł. Życzyłem "krzyża na drogę"... Nie muszę mieć tej platformy.

Wręcz będzie to niemożliwe,że dostaniesz drugi dekoder z dyskiem za free w tak niskim abonamencie. Ja dostałem,ale płacę za Platynę 109 wraz z HBO. Nie poddawaj się,nóż widelec może ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? W takim razie co się kryje pod nazawą Box+?

Wcześniej miałem tylko SAGEMCOM DSI83 teraz mam Box+/HD SAGEMCOM DSI83 planuje jutro isc wymienic sprzet.

Pod tą nazwą mogą również ukrywać się dekodery: PHILIPS DSR6201/91 i ewentualnie z dawnej n: ADB 2849, ADB 2850 czy ADB 5800S. Przynajmniej tak to jest mniej więcej przedstawione na ich oficjalnej stronie http://ncplus.pl/oferta/dekodery

 

Zgadza się, ale w tym konkretnym przypadku chodzi o Sagemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba po ofercie "last minut" :?

Umowa byla do 31.08.13, wczoraj siostra oddawala w APS dekoder i powiedziano jej ze nie moga nam dac oferty "last minut" za 59zl bo nie maja wogole zadnej oferty w systemie?!?

Myslalem ze ten last minut dawaja odrazu w APS jak tylko ktos powie prosze oddajemy dekoder, ze takie maja wytyczne od nc+?

 

Pisalem juz do cyfra.tv czy wie cos na ten temat ale jak narazie cisza.

I nie wiem czy skoro siostra sie pospieszyla i juz oddala dekoder to czy nadal mamy szanse na jakas fajna oferte :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z ewentualnym migrowaniem już po wygaśnięciu umowy? Chodzi mi o opłatę za dany miesiąc. Załóżmy, iż umowa do końca września, a migracja w październiku. Ile płacimy za październik? Czy to trzeba indywidualnie ustalać? Ktoś gdzieś pisał, że za taki m-c ma płacić pełną kwotę za dany pakiet.

Jak to jest?

 

PS

Pierwszy telefon od nich (wypowiedzenie wysłane, umowa do końca września): silver + all C+ + MR za 64 zł, ew. + HBO za dod. 25 zł. Czekam dalej, choć przyznam, że jak na pierwszy telefon to te 64 całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niespełna miesiącu w nc+ nasuwa mi się jedno zdanie - pilnujcie swojego salda w ICA. Od sierpnia mam: Universe+z usługą Platinum+MR za 59 na rok. Pierwszy szoczek jak miałem to 125 zł w ICA za sierpień. Po mailach dostałem info, że to "opłata uzupełniająca". Koniec końców zmienili mi na 59 zł czyli tak jak w umowie z dopiską, że prognozowana na miesiąc wrzesień kwota to 59 zł (a to ci niespodzianka chciałoby się rzec - przecież tak jest na umowie :D). Wchodzę wczoraj do ICA, a tam... 79 zł. Po mailu do nich odpowiedź, że to 59 za universe + najem dekodera BOX+ (terminal do Multiroomu) = 20 20 zł! I kolejny mail poszedł, że oni mi Sagema drugiego dali - na umowie za 0 zł. I czekam na odpowiedź. Jednym słowem dramat - ciekawe co będzie w październiku, nie mówiąc co na święta w ICA wymślą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 10 min.,po rozmowie migracyjnej dostałem e-maila potwierdzającego ceny jakie zawarłem przez tel. Ja pierwszy nie prosiłem o taką wiadomość,tylko konsultantka wyszła z taką propozycją.Ubiegła mnie. U mnie nie ma wałków. Drugi miesiąc idzie i wszystko się zgadza z saldem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios:

Wczoraj pisałeś "Jeśli tak to idź do APS 1 Października i dobierz 2 Pejsa. Przy migracji masz szansę,że dostaniesz go za free przy odpowiednim abonamencie. Migrujesz z tym co masz,a więc nie będzie żadnych kabelków przy MR."- Na jakiej zasadzie dadzą mi Pejsa? Bo jednego już mam, płacę miesięcznie i nie wiem, czym argumentować, żeby drugiego mi dali. ;) Co im mówić??

 

Dzisiaj dzwonił konsultant i stwierdził, że ultraboxa nie dadzą, że jeśli MR to po kablach, że tylko z ich dekoderami itp itd. Wypowiedzenie wysłane ale zależy mi na drugim pejsie i utrzymaniu 2 kart cyfry.

 

(mój post wylądował w koszu przez moją głupotę i dublowanie wątków...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...