Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili dzisiaj i do mnie, umowę mam do końca października, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Zaproponowali mi to co dostał czekdes, tzn. Canal+Silver, z pozostałymi czterema kanałami C+, multiroom i Pace PVR 500, którego posiadam przy obecnej umowie za 74 zł. Na razie odmówiłem, obecnie płacę 62 zł za Canal+Optimum, HD Optimum promo, multiroom i dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Próbowałem wynegocjować ten pakiet za 59 zł (universe, 6 x Canal+, HBO i Pace 500) nawet bez MR za 59 zł, lecz ostatni konsultant z jakim rozmawiałem stanowczo stwierdził, że czegoś takiego już nie ma. Jak to jest naprawdę?

 

Jeszcze jedna sprawa - czy na tunerze Ferguson Ariva i karcie cameleon będę mógł odbierać History HD? Bo chciałem jeszcze o to powalczyć.

 

W jaki sposób najskuteczniej z nimi negocjować? Przeczekać do końca umowy, odbierać każdy telefon czy może wysłać maila...?

 

ad.1- dają takie oferty tylko nie wszystkim, od czego to zależy nie pytaj bo niewiem

ad.2- na tym tunerze nie odbierzesz tego kanału w wersji HD, brak kodowania seca ale w SD jak najbardziej

ad.3- odbieraj telefony i za każdym razem informuj ich na jakich warunkach przedłużysz umowe, wysłanie maila nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podjechałem wczoraj do APS-u z zapytaniem, czy mają jakieś oferty przedłużeniowe. Miły pracownik powiedział, że ma dla mnie ofertę: Universe+, 6-pak Canal+, multiroom - free, dzierżawa Pace 500GB - free. To wszystko na 12 miesięcy za 59 zł/miesięcznie. No to się zgodziłem, ale w trakcie rozmowy z tą przemiłą osobą jedna rzecz mnie zastanowiła, a nawet zaniepokoiła. Otóż, zostałem poinformowany, że przez pierwszy miesiąc, tj. wrzesień, będę płacił tzw. pełną stawkę, a promocyjne ceny będą mnie obowiązywać przez 12 miesięcy - dopiero od października. No i teraz się zastanawiam: w ICA mam dwie kwoty: ujemne saldo do zapłaty -153 zł oraz podsumowanie całego pakietu, bodajże 189 zł. Mam świadomość, że do zapłaty jest to z ujemnego salda, ale w takim razie skąd ta różnica w kwotach? To zdarzenie opisuje też, ze względu na innych, którzy wybiorą się do APS-u, bo ich też może spotkać taka niespodzianka. Wcześniej jakoś nie trafiłem na tego rodzaju historię. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie było wysłane w terminie. Umowa samoczynnie rozwiązała się z końcem sierpnia. Wcześniej, propozycje były nijakie. Z tym kontaktem z Centrum abo to dobry pomysł. Skontaktuję się z nimi, a o ewentualnych rezultatach z rozmowy dam Wam znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie po 12 miesiacach.

 

na szybko:

- wypowiedzenie wyslane, umowa do 31 wrzesnia

- place 67zł za Canal+Optimum do tego HD Promo + Multiroom + dekoder z PACE 500GB i dekoder z 250 GB

 

chciałbym to samo, z calym pakietem canal+ Negocjacje juz sie zaczynają a ja nie wiem o jaki pakiet i cene walczyc.

 

i co mamy Ci powiedzieć jaki pakiet masz oglądać i jeszcze cenę podać??

Przecież To Ty chyba najlepiej wiesz co Cię interesuje i co lubisz oglądać. Czasami czytając tego typu posty kołacze mi się w głowie myśl-czy o wybór żony lub kochanki też wszystkich naokoło pytaliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie było wysłane w terminie. Umowa samoczynnie rozwiązała się z końcem sierpnia. Wcześniej, propozycje były nijakie. Z tym kontaktem z Centrum abo to dobry pomysł. Skontaktuję się z nimi, a o ewentualnych rezultatach z rozmowy dam Wam znać. Pozdrawiam

 

Koniecznie daj znać, może to być bardzo pomocne dla osób wybierających tę drogę migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem byłej platformy Cyfra+ (multiroom) i zastanawiam się migrować do nc+.

Zaoferowano mi Canal+ Platinum 99 zł. + 10zł. za multiroom (109 zł.) Czy to jest dobra oferta?

Wiem że na starej karcie z Cyfry+ i tunerze Ferguson Ariva 100E nie da rady odebrać kanałów Polsat HD i History HD

Po ewentualnym przejściu do nc+ jakich kanałów mogę nie mieć na moim ferdku?

Czy TVP Sport i Polsat Sport News zaświeci na arivie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

propozycja z działu utrzymania:

pakiet universe - 49 zł

canal plus platinium (6xc+) - 0 zł

PACE (wynajem) - 0 zł

Philips PVR (wynajem) - 20 zł

multiroom (2 karty) - 0 zł

razem 69,00

 

chciałem jeszcze HBO ale nie ma szans.

jakim cudem wyrwaliscie do tego HBO razem za 59,00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofertę: Universe+, 6-pak Canal+, multiroom - free, dzierżawa Pace 500GB - free. To wszystko na 12 miesięcy za 59 zł/miesięcznie. No to się zgodziłem, ale w trakcie rozmowy z tą przemiłą osobą jedna rzecz mnie zastanowiła, a nawet zaniepokoiła. Otóż, zostałem poinformowany, że przez pierwszy miesiąc, tj. wrzesień, będę płacił tzw. pełną stawkę, a promocyjne ceny będą mnie obowiązywać przez 12 miesięcy - dopiero od października.
Kolega musi to ewentualnie jeszcze wyjaśnić. W moim przypadku było podobnie - umowa też wygasła, ale konsultant z działu DUK przy ponowieniu umowy powiedział, że choć wejdzie ona w życie od 1 X - czyli 12 pełnych miesięcy umowy, to wrzesień będę miał również w cenie 59 zł za U+, C+ Platinum OP, HBO, MR i najem PACE'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofertę: Universe+, 6-pak Canal+, multiroom - free, dzierżawa Pace 500GB - free. To wszystko na 12 miesięcy za 59 zł/miesięcznie. No to się zgodziłem, ale w trakcie rozmowy z tą przemiłą osobą jedna rzecz mnie zastanowiła, a nawet zaniepokoiła. Otóż, zostałem poinformowany, że przez pierwszy miesiąc, tj. wrzesień, będę płacił tzw. pełną stawkę, a promocyjne ceny będą mnie obowiązywać przez 12 miesięcy - dopiero od października.
Kolega musi to ewentualnie jeszcze wyjaśnić. W moim przypadku było podobnie - umowa też wygasła, ale konsultant z działu DUK przy ponowieniu umowy powiedział, że choć wejdzie ona w życie od 1 X - czyli 12 pełnych miesięcy umowy, to wrzesień będę miał również w cenie 59 zł za U+, C+ Platinum OP, HBO, MR i najem PACE'a.

Witam. Mam podobną sytuację. Po wypowiedzeniu moja umowa zakończyła się 31 sierpnia, w sobotę. W niedzielę i poniedziałek nie miałem już sygnału. W poniedziałek późnym popołudniem zadzwoniłem do DUK-u. Oferta- 79zł+C+ Platinum OP+wymiana dekodera na pace na 12 m-cy. Odmówiłem. Konsultant przedstawił ofertę Silver+C+ Platinum OP+wymiana dekodera na Pace za 64zł. Nie chciało mi się wykłócać o 5zł (zresztą i tak w porównaniu z poprzednią umową sporo zszedłem z ceny), niestety za drugi dekoder chcą pełne 20zł...

Zgodziłem się. Konsultant potwierdził, że będę wynegocjowaną ofertę do końca obecnego miesiąca + 12 kolejnych pełnych miesięcy. Po czym też coś dodał, że umowa wejdzie w życie od 1 X. Na to spytałem czy to oznacza, że za wrzesień zapłacę inną, wyższą niż 64zł stawkę. Stwierdził, że nie, że 64zł. Zatem się zgodziłem. W ICA widnieje jednak saldo -128zł...

Oczywiście zatelefonowałem do nich, coś tam Pani tłumaczyła, ale obiecali sprawdzić. Napisałem też maila. W odpowiedzi mi napisali, że za wrzesień płacę 128zł ponieważ mam opcję Canal+Optimum HD za 86zł, do tego HD Optimum promo za 6zł, multiroom za 16 zł oraz najem dekodera za 20zł... W ICA mam wpisany pakiet Silver+... Nie wiem skąd te kwoty. Zażądałem ponownych wyjaśnień, łącznie z odsłuchaniem rozmowy. Do tego w odp. mailowej napisali mi, że od października będę płacił nie 64zł, a... 84zł bo 20 zł najmu za dekoder (a pierwszy jest za 0zł, ale nie wspomnieli nic, że mogę wymienić na Pace). Tylko, że podczas rozmowy konsultant poinformował mnie, że na wymianę pierwszego i zwrot drugiego dekodera mam czas do końca miesiąca bo inaczej naliczą mi te 20zł za najem...

Wisienką na torcie jest to, że konsultant słowem nie wspomniał o kanałach, które nie będą działać na sprzęcie Cyfry...

Mam jeszcze pytanie-czy zapis w ICA kanały Canal+ Film i Premiere oznacza, że faktycznie przyznali mi opcję 6xCanal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do nc+. Do tej pory pakiet Komfort do końca września. Wypowiedzenie wysłane na początku sierpnia, dzisiaj pierwszy telefon i oferta nie do odrzucenia za 59 zł Univers, 6 C+, Multirum i wymiana sagema na pace. Dzięki wszystkim za pomocne informacje. Grunt to nie dać po sobie poznać, że na nich zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@premiero. U mnie Konsultant wyraźnie podkreślił, że za U+, C+ Platinum Op, HBO, MR i najem PACE'a we wrześniu zapłacę 59 zł i na pewno jest to nagrane. Chyba, też będę musiał to wyjaśnić w BOA, bo jak teraz patrzę w ICA też jest nie zły bałagan w saldzie. Ale znacznie mniej niż u Kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@premiero. U mnie Konsultant wyraźnie podkreślił, że za U+, C+ Platinum Op, HBO, MR i najem PACE'a we wrześniu zapłacę 59 zł i na pewno jest to nagrane. Chyba, też będę musiał to wyjaśnić w BOA, bo jak teraz patrzę w ICA też jest nie zły bałagan w saldzie. Ale znacznie mniej niż u Kolegi.

Będę informować jak zakończyła się sprawa. Opisałem im całą sytuację, łącznie z brakiem pewnych kanałów na sprzęcie Cyfry. Zobaczymy :wink:

Konsultant podczas rozmowy migracyjnej poinformował mnie, że mam 10 dni na odstąpienie od umowy więc i taki krok rozważam jeśli nie wyjaśnią tego bardzo szybko.

I jeszcze z kategorii humor: po tym jak odmówiłem oferty na Golda za 79zł+6xC+ konsultant spytał mnie jak w takim razie będę oglądał tv... :lol2:

Odpowiedziałem mu, że poza NC+ są jeszcze inne opcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę informować jak zakończyła się sprawa. Opisałem im całą sytuację...Konsultant podczas rozmowy migracyjnej poinformował mnie, że mam 10 dni na odstąpienie od umowy więc i taki krok rozważam jeśli nie wyjaśnią tego bardzo szybko
Myślę, że wszystko dobrze się wyjaśni i na dniach poprawnie to wszystko wyprowadzą choćby w ICA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa Do konca października. Migracja z pakietu C+ Start (6x 28 i 6x 56zł) na U+ 6xC+ za 59 wymiana sagema na PACE. Elegancko poszło. Sam zadzowniłem z pytaniem o zarejestrowanie wypowiedzenia. Konsul pyta co mnie interesuje, po czym stwierdza że tylko platynkę za 99zł. To mu mówię że znajomi dostali to samo za 59, to już inne podejście do sprawy, mniej oficjalne , luźne. Dodałem że sagem się wiesza i chciałbym PACE. Powiedział że wporządku pogada z przełożonym, po paru minutach pyk i wszystko gra, warto próbować samemu jak się ma zarejestrowane wypowiedzenie. Tylko trzeba trafić na rozgarniętego konsula.

 

Edit. PACE jest określany jako BOX+ w ICA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...