Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym otrzymałem z nc+ propozycję otrzymania: UNIWERSE+, 6xFILMBOX na 9-miesięcy + MR na 1 rok za 59,00zł.

Proszę o odpowiedż, czy jest to dobra propozycja?

Obecnie należę do C+ z pakietem kompakt HD + MR do 31/10/br., za który płacę 54,00zł. Wypowiedzenia umowy nie złożyłem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotru-14 ja w cenie 59 zł otrzymałem jako dodatek HBO na 12 m. Więc jeśli bardziej zależy Tobie na paczce filmbox to negocjuj o opcją 12-miesięczną. Dekodery własne? Czy jest jakiś w najem? Bo jeśli własne to w mojej ocenie po Twojej stronie leży większa karta przetargowa! :-)

@boberthinho w moim przypadku cena 59 zł obejmuję najem PACE'a za 0 zł i MR na 12 miesięcy. Drugi dek. mam własny.

@qaz - dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wczoraj zmigrowałem do nc+: Uniwerse+, 6xC+, Pace za 59 zl. O multiroom nie walczyłem, nie potrzebuje. Z HBO trochę próbowałem, ale źle to rozegrałem i też nie miałem ciśnienia. Sami dzwonili, wiele razy. Oferty były bardzo różne. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Wypowiedzenie wysłane, ale nie wiem czy zarejestrowane (wysyłałem w ostatnim tygodniu sierpnia). Poprzednio miałem Comfort z Canal+ i dekoderem PACE, za 58 zł.

 

Do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Próbowałem wynegocjować ten pakiet za 59 zł (universe, 6 x Canal+, HBO i Pace 500) nawet bez MR za 59 zł, lecz ostatni konsultant z jakim rozmawiałem stanowczo stwierdził, że czegoś takiego już nie ma. Jak to jest naprawdę?

 

Jeszcze jedna sprawa - czy na tunerze Ferguson Ariva i karcie cameleon będę mógł odbierać History HD? Bo chciałem jeszcze o to powalczyć.

 

W jaki sposób najskuteczniej z nimi negocjować? Przeczekać do końca umowy, odbierać każdy telefon czy może wysłać maila...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie po 12 miesiacach.

 

na szybko:

- wypowiedzenie wyslane, umowa do 31 wrzesnia

- place 67zł za Canal+Optimum do tego HD Promo + Multiroom + dekoder z PACE 500GB i dekoder z 250 GB

 

chciałbym to samo, z calym pakietem canal+ Negocjacje juz sie zaczynają a ja nie wiem o jaki pakiet i cene walczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób najskuteczniej z nimi negocjować? Przeczekać do końca umowy, odbierać każdy telefon czy może wysłać maila...?
Szczerze to chyba nie ma reguły. Ja na miejscu Szanownego Forumowicza zaczekałbym do końca umowy, lub jej wygaśnięcia. W moim przypadku tj. U+, z Platinum OP i HBO, MR i dalszy najmem PACE'a na 12 mies. w cenie 59 zł wyłowiłem, 1,5 dnia po formalnym wygaśnięciu umowy - kanały przestały wówczas świecić. Wcześniejsze propozycje nie były godne uwagi. Choć w generaliach chciałem wycisnąć to "autentyczne" C+ Platinum gdzieś za ok. +/- max 75/80 zł pewnie w tym przypadku bez HBO, ale odpuściłem sobie tę opcję. :smile:
chciałbym to samo, z calym pakietem canal+ Negocjacje juz sie zaczynają a ja nie wiem o jaki pakiet i cene walczyc.
Najlepiej śledzić forum i obserwować to co komu zaoferowali w temacie migracji z C+ do nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...