Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłem, że zadzwonię i zapytam, chociaż niektórzy mówią, że nie warto.

Opcji universe + 6 x c+ nie wyrwałem, powiedziałem konsultantowi, że w APS dostanę taką opcję przy zdaniu sprzętu.

Odpowiedział, że taka opcja owszem była tzw. last minute, ale tylko do soboty i że już tego nie ma.

Zaproponował mi comfort + 6 x c+ i wymianę dekodera na jeden z dwóch jak to dodał najlepszych z dyskami (obecnie mam tego szrota co uruchamia się minute) i taka oferta kosztowała by gwarantowane 59zł miesięcznie na okres umowy 12 miesięcy.

Jednak chciałem universe za 59zł i Pan zbył mnie odpowiedzią że w takim razie, zaprasza do APS jeżeli uważam, że dostanę universe za 59 i ostrzegł, że po wygaśnięciu umowy nie będzie żadnych promocji.

 

Zobaczymy kto wymięknie ... ;)

 

zapytam Was jeszcze - czy comfort + 6 c+ za 59 jest warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980, @Heban,

Ja dzwoniłem dziś na nr 223104546.

Formalnie umowa z C+ wygasła mi w niedzielę i kanały już nie świeciły. Przestały świecić bo wcześniejsze propozycje pisałem o nich na forum zwyczajnie nie były godne uwagi :(

Dziś "zmigrowałem", dzwoniłem do DUK z pytaniem gdzie zdać dekoder. Dostałem propozycję Universe+, C+ Platinum OP i HBO z MR standard HD - na 12 miesięcy w cenie 59 zł - zgodziłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na numer, ten co podał Heban

gigabajt: Zgadza się brakuje nsport i eurosport2, no cóż będę czekał dalej.

A co z informacją, że od soboty nie ma w aps'ach opcji u+c+ za 59? Moim zdaniem ten konsultant kłamie, ale może się mylę?

 

ironman, ja też zadzwoniłem z zapytaniem gdzie zdać sprzęt, i dostałem odpowiedź, ale nie było żadnej propozycji... więc zaproponowałem sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie ostatnio zadzwonił zabawny pan i stwierdził, że ma notatkę, że chcę U+ z 6xC+ w cenie.... 80 pln, więc mu powiedziałem, że za tą cenę to może "biec" z tą ofertą do swojego francuskiego prezesa, bo ja nie mam zamiaru zapłacić ani grosza ponad 59 pln.

 

Dla negocjujących: w czasie rozmowy warto zaznaczyć, że jesteście na bieżąco w temacie na forum satkuriera, bo konsultanci kumają bazę i natychmiast przestają wciskać kit i negocjacje dotyczą już tylko ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem do nc+ , stary abonament w cyfrze 99 zł .Wypowiedzenie umowy wysłane jakoś tak w czerwcu .Dwa dni przed końcem umowy dostałem propozycje,którą przyjąłem.

CANAL+ Silver

opcje dodatkowe:

HBO

Kanały CANAL+ Film i Premiere

MULTIROOM STANDARD+ pace 500gb umowa na 12 miesięcy całość za 69 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.08, około 10 telefonów w ciągu półtora miesiąca, ostatni w sobotę, ale się rozłączyło. Najlepsza oferta 89zł... Dziś (czyli już po umowie) dzwoniłem do APS-u i miałem ustawione 79zl. W końcu zadzwoniłem sam do DUK i po krótkiej negocjacji dostałem to co chciałem, w cenie jaką chciałem:

 

pakiet universe - 49 zł

canal plus platinium (6xc+) - 0 zł

Sagemcom (wynajem) - 0 zł

Philips PVR (wynajem) - 20 zł

multiroom (2 karty) - 0 zł

 

łącznie - 69 zł (wszystko 12 miesięcy), a w zasadzie 13 miesięcy, bo do 30.09.2013.

 

Nie jest to pewnie max. co można wycisnąć, ale dostałem to co chciałem, więc jestem zadowolony.

 

Wczesniej miałem coś ze wszystkimi C+ za 90zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980, @Heban,

Ja dzwoniłem dziś na nr 223104546.

Formalnie umowa z C+ wygasła mi w niedzielę i kanały już nie świeciły. Przestały świecić bo wcześniejsze propozycje pisałem o nich na forum zwyczajnie nie były godne uwagi :(

Dziś "zmigrowałem", dzwoniłem do DUK z pytaniem gdzie zdać dekoder. Dostałem propozycję Universe+, C+ Platinum OP i HBO z MR standard HD - na 12 miesięcy w cenie 59 zł - zgodziłem się...

 

 

Też o to walczę. Ile wcześniej płaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bea początkowo w dzisiejszej rozmowie zaproponowali mi C+ Platinum za 99 zł i MR za 10 zł. A później poszło z górki tzn. na moje hasło, że taką ofertę już miałem 7 sierpnia to przedstawili wówczas:

Universe+ z C+ Platinum OP i MR /z cyfry+/ na 12 m. za 59 zł. Tak czy inaczej negocjacje :wink: i przejście do nc+ zakończyłem na Universe+, C+ Platinum OP i HBO z MR standard HD - na 12 miesięcy w cenie 59 zł

Do wygaśnięcia umowy z C+ miałem: pakiet C+ Optimum HD, hd promo, MR i w najem dek. PACE /10 x 53,50 i 2 x 107,00/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz interesuje mnie,czy można dostać 2 kartę już jakiś czas po migracji,bo niektórzy o to pytają........

Dlaczego cie to tak interesuje, przeciez ty juz masz drugą karte ale z dobrej woli ci powiem że mozna dobrać dodatkowa karte w każdej chwili, zadowolony?

Teraz już możesz dzielić się tą informacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmigrowałem do nc+ wczoraj na takich warunkach

CANAL+ Silver

i dodatkowo

History HD

Kanały CANAL+ Film i Premiere za 76 zł/mc

Jako "nagrodę" dali mi wszystkie Filmbox-y na 5 miesięcy gratis .

Jak uważacie , czy dobrze wytargowałem :?:

I już wzoraj konsultant z którym ustaliłem nowe warunki włączył mi eurosporty , NG, discovery i animal planet i Axn-y w HD :jupi:

Ale za to wyłączyli mi pozycje od 180 do 189 :/

Gdzie jest na obecnej liście kanałów kanał HISTORY HD , bo jakoś go nie widać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym temacie, ale tu się troszkę powtórzę. Wyjaśni mi ktoś, jaki jest sens biznesowy w takim postępowaniu: Po zarejestrowaniu wypowiedzenia, dzień przed wyłączeniem sygnału ostateczna oferta pana po drugiej stronie telefonu: 139 PN za pakiet zbliżony do mojego, czyli na pewno nie maksymalny. W sytuacji, gdy obecnie maksymalny pakiet to bodajże 129 PLN?. Podziękowałem i 1 września już nie miałem sygnału, znaczy lepiej im było, bym nie płacił nic i przeszedł do ewentualnej konkurencji, niż obniżyć mi z kwoty 161 na, dajmy na to, 99.....dziwne. A żeby było najśmieszniej, pod adresem, który mi podał gość podczas tamtej rozmowy, w ogóle nie przyjmują sprzętu cyfry+. Zaśmierdziało mi Woody Allenem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...CANAL+ Silver i dodatkowo History HD Kanały CANAL+ Film i Premiere za 76 zł/mc

Jako "nagrodę" dali mi wszystkie Filmbox-y na 5 miesięcy gratis .

Jak uważacie , czy dobrze wytargowałem :?:

I już wzoraj konsultant z którym ustaliłem nowe warunki włączył mi eurosporty , NG, discovery i animal planet i Axn-y w HD :jupi:

Ale za to wyłączyli mi pozycje od 180 do 189 :/

Gdzie jest na obecnej liście kanałów kanał HISTORY HD , bo jakoś go nie widać .

 

Tragedii nie ma, ale mogło być lepiej.

 

Tu masz kanały:

http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly

 

History HD na 71 pozycji,tyle, że jeżeli nie zmieniłeś sprzętu i pozostałeś przy dekoderze z Cyfry to możesz mieć "problem" z odbiorem.

 

...niż obniżyć mi z kwoty 161 na, dajmy na to, 99.....dziwne. A żeby było najśmieszniej, pod adresem, który mi podał gość podczas tamtej rozmowy, w ogóle nie przyjmują sprzętu cyfry+. Zaśmierdziało mi Woody Allenem.....

 

Wychodzą na początku z założenia, że jeżeli ktoś do tej pory przepłacał to i teraz może płacić sporo. Zazwyczaj na koniec, żeby zatrzymać klienta, zgadzają się na obniżenie abonamentu czy to w rozmowie z DUK czy przy zdaniu sprzętu w APS.

 

Tu sprawdzisz gdzie oddać-szukaj Centrum NC+ bądź punktu serwisowego w danym mieście:

http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmigrowałem do nc+ wczoraj na takich warunkach

CANAL+ Silver

i dodatkowo

History HD

Kanały CANAL+ Film i Premiere za 76 zł/mc

Jako "nagrodę" dali mi wszystkie Filmbox-y na 5 miesięcy gratis .

Jak uważacie , czy dobrze wytargowałem :?:

 

Nie jest źle, choć można było spokojnie taką ofertę otrzymać o 10pln mniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten HISTORY HD to pani na infolinii powiedziała że na tym kanale w danym momencie nadają to samo co w wersji SD . Czy to jest prawda :?: Bo jeśli tak to nie ma straty :o

A odnośnie ceny ; konsultant tłumaczył mi tak ; to że niektórym udało się wywalczyć za taki sam pakiet jak mój niższą cenę

to dlatego że osobom tym kończy się umowa i wysłały wypowiedzenie . A jeśli ja się do tej kategorii nie zaliczam to

mogę dostać c+silver za 69 zł + 2 zł dopłaty za HISTORY HD + dopłata za to że mam wszystkie 6 C+ .

Przed chwilą policzyłem ; wczoraj wyłączyli mi 9 kanałów a włączyli 8 :( [dubli typu eurosporty czy NG nie liczę ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...