Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MI dziś pani zadzwoniła i zaproponowała U+ 6C za 59 MR 10zł 2 dekoder 20zł Upierała się ze nie ma MR za 0zł nawet po niby negocjacjach z wyższym szczeblem. Jutro ma dzwonić znów. wczoraj doręczono im wypowiedzenie, ale dziś jeszcze go nie widziała. heheh

 

@ircios

Ale te dekodery za 200zł to bez Dysku Hdd wiec trzeba se doliczyć , chyba ze sie mylę.

Ale plusy takiego zakupu to własna lista szybsze i to co się nagra chyba można na PC odtworzyć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawartość kanałów to niczym. Różnica polega na tym , że w Platynie są dodatkowe opcje internetowe, filmoteki, VODotryski itp., ale to działa pod warunkiem, że masz dekodery ADB czyli Platyna na po cyfrowym sprzęcie absolutnie niczym się nie różni od Universe z 6xC+ . Oczywiście oprócz ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Widzę, że wyciągacie pakiety U + C+Platinum + MR za 59 zł/mc. Ładna cena. Ja byłem abo Cyfry do kwietnia i wtedy nie było takich ofert... więc poszedlem do UPC na pakiet 3w1. I za pakiet pełny z C+ + MR + net płacę 149zł. A teraz można wziąć internecik za 39zł 10 Mb/s i pełny pakiet tv + net wychodzi tylko 99 zł :)

Teraz chcialbym wrócić ale chyba nie dostanę nic lepiej jak 109zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty cameleon tez do zwrotu, czy po wylaczeniu sygnalu na smietnik?

 

Źle mnie zrozumiałeś. Jak będziesz chciał zdać sprzęt i kartę /obowiązkowo/ po wygaśnięciu umowy, to zaproponują ci odstąpienie od zdawania i zaoferują jako ostatnią propozycję utrzymaniową właśnie Universe i 6xC+ za 59,- zł. z tym sprzętem i kartą, które chcesz zdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty cameleon tez do zwrotu, czy po wylaczeniu sygnalu na smietnik?

 

Źle mnie zrozumiałeś. Jak będziesz chciał zdać sprzęt i kartę /obowiązkowo/ po wygaśnięciu umowy, to zaproponują ci odstąpienie od zdawania i zaoferują jako ostatnią propozycję utrzymaniową właśnie Universe i 6xC+ za 59,- zł. z tym sprzętem i kartą, które chcesz zdać.

A ty skąd masz za 49 zł/mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem z pytaniem gdzie mam zdać sprzęt. Zapytali się co mogą mi zaoferować, żebym z nimi został. Powiedziałem , że chce to co mam teraz w podpisie. Powiedzieli, że to niemożliwe więc podziękowałem za współprace. 2 godziny później telefon od nich , w którym jednak mi to zaoferowali, więc wziąłem. To było w kwietniu. Nie zależało mi na NC więc mi dali. Tym co zależy to nie dadzą :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem do nc+. Dotyczczas komfort+ z c+, 2x kamelon, Pace 500 wszystko za 51 zł. Umowa wygasała z końcem sierpnia. Złożyłem wypowiedzenie w lipcu. Po dwóch telefonach z duk otrzymałem; Universe+, Platyna z 6 C+, multiroom i pace 500, 2 x karta kamelon, filmbox pełna paczka kanałów (bodajże 4 lub 5 kanałów) na 6 m-cy za 0 zł. Umowa na 12 m-cy. Cena stała w okresie umowy 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą zmigrowałem telefonicznie do nc+, posiadając umowę do końca sierpnia ale 2014 roku (przedłużana w marcu na 18 miesięcy). Dotychczas pakiet C+OPTIMUM, Opcja HD Optiumum Promo, Multiroom oraz najem PACE PVR 500, wszystko za 80 PLN/miesiąc.

Obecnie pakiet Universe+ (59), Opcja C+ Platinum (6xc+ za o PLN), Multiroom 2 karty (10 PLN) oraz najem dotychczasowego dekodera za O PLN, łacznie 69 PLN, jak dla mnie bomba. Wczesniej napisałem na maila, że chciałbym zmigorwać przy takich warunkach, jeden telefon z nc+ i moje OK na przedstawione warunki.

Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem do nc+. Dotyczczas komfort+ z c+, 2x kamelon, Pace 500 wszystko za 51 zł. Umowa wygasała z końcem sierpnia. Złożyłem wypowiedzenie w lipcu. Po dwóch telefonach z duk otrzymałem; Universe+, Platyna z 6 C+, multiroom i pace 500, 2 x karta kamelon, filmbox pełna paczka kanałów (bodajże 4 lub 5 kanałów) na 6 m-cy za 0 zł. Umowa na 12 m-cy. Cena stała w okresie umowy 59 zł.

 

a co z drugim dekoderem bo to bardzo ważne i jakoś nikt o tym nie pisze wprost. masz jeden dekoder prywatny czy dwa wynajmujesz za 0 złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zmigrowałam ,

uniwers - za 59 pln ,

canal plus platinum 6X - 0 pln ,

HBO - 0 pln ,

MR -0 PLN,

dekoder philips -0 pln,

dekoder philips do mr - 20 pln , wszystko na 12 miesięcy . czyli miesięcznie abonament 79 pln . pozdrawiam

 

HBO na 12 miesięcy czy na 6 ?

Drugi dekoder było wyrwać za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zmigrowałam ,

uniwers - za 59 pln ,

canal plus platinum 6X - 0 pln ,

HBO - 0 pln ,

MR -0 PLN,

dekoder philips -0 pln,

dekoder philips do mr - 20 pln , wszystko na 12 miesięcy . czyli miesięcznie abonament 79 pln . pozdrawiam

 

HBO na 12 miesięcy czy na 6 ?

Drugi dekoder było wyrwać za 0

 

HBO - 12 miesięcy 0 pln

drugiego deka pvr nie chcieli dać , jak przeglądałam forum to nie zauważyłam aby komuś dali za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie może ktoś wie , jak jest z programami Red Light - one są dostępne na dekach cyfry , czy to jest jeden program , czy kilka . konsultant podał mi cenę 17 pln - nie wiem czy za jeden ? może ktoś tutaj jest zorientowany albo wie czy na forum jest jakiś wątek , bo nie mogę znaleźć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...