Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiecie, że Wasze wypowiedzenie jest zarejestrowane? Można to gdzieś sprawdzić?

Niektórzy piszą, że dostali sms z potwierdzeniem. Ja swoje wypowiedzenie wysłałem listem poleconym 16 sierpnia, i do tej pory cisza.

Wysłałem czternastego. Szesnastego tam jest. I co z tego, że cisza. Myślą.

 

@tomciu dzięki za link: http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie jestem w cyfrze+.

Umowa do końca września pakiet:

 

CANAL+ OPTIMUM HD

Multiroom

HD - Optimum promo

za 62zł miesięcznie

 

Wypowiedzenie wysłane w środę więc raczej jeszcze nie zarejestrowane...

 

Dzisiaj telefon z propozycją

 

pakiet platinum + hbo przez pół roku za 69 zł

+ multiroom 10 zł

umowa na 12 miesięcy

 

W sumie promocja fajna bo przez pół roku mam dodatkowo HBO.

Czy da się wyrwać multiroom za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o pomoc w takiej sprawie ; mam pakiet c+optimum za 67 zł/mc, umowę podpisywałem na początku marca , przed połączeniem c+ i n-ki .

Dostałem wtedy jako "nagrodę" NSPORT na pół roku . Te 6 m-cy minie 13 września

Lubię oglądać żużel i w ogóle sport . Chciałbym więc zachować nadal ten NSPORT.

Na infolinii powiedzieli mi że jedynym sposobem by nadal oglądać nsport jest migracja do nc+. Wiadomo - sportu nie ma na kanałach c+film1 i 2 .

Jest natomiast na pozostałych kanałach z grupy c+ czyli canal+ "zwykły" sport, i obydwa family . Który więc pakiet wybrać z oferty nc+ by mieć powyższe kanały i inne kanały sportowe Na kanałach filmowych mi nie zależy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o pomoc w takiej sprawie ; mam pakiet c+optimum za 67 zł/mc, umowę podpisywałem na początku marca , przed połączeniem c+ i n-ki .

Dostałem wtedy jako "nagrodę" NSPORT na pół roku . Te 6 m-cy minie 13 września

Lubię oglądać żużel i w ogóle sport . Chciałbym więc zachować nadal ten NSPORT.

Na infolinii powiedzieli mi że jedynym sposobem by nadal oglądać nsport jest migracja do nc+. Wiadomo - sportu nie ma na kanałach c+film1 i 2 .

Jest natomiast na pozostałych kanałach z grupy c+ czyli canal+ "zwykły" sport, i obydwa family . Który więc pakiet wybrać z oferty nc+ by mieć powyższe kanały i inne kanały sportowe Na kanałach filmowych mi nie zależy .

Po co dzwoniłeś. Lepiej napisz e-maila na ten adres informacje@cyfraplus.com.pl i poproś grzecznie o przedłużenie kanału nSport o dalsze sześć miesięcy jako gratis. Myślę, że te rozwiązanie jest skuteczniejsze. W razie odmowy za dzień lub dwa spróbuj ponownie.

I nie zapomnij podać numer abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO tez tak chce heheh

Mi na razie mówią ze nie ma opcji takiej nawet za 79zł I usilnie chcą wcisnąć dekodery ADB.......

 

Powiedz,że nie masz zamiaru korzystać z pudełek ADB i wiesz,że można migrować ze sprzętem cyfry. Nadmień,że wprowadzanie abonenta w błąd to oszustwo... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im powiedziałem ze nie chcę kabelków w domu prowadzać, ale pogrozić im nie wpadłem ze okłamują heheh

Jutro będę musiał poleconym im wysłać ze za drogo chcą.

Moze sie uda podpisać za 79zł coś wartościowego jak sliver z C+ MR i dekoderami (chciałem mieć 2xPacana ale chyba nie ma co liczyć :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :). Czytam wasze posty ale wkońcu postanowiłem zarejestrować się popisać :). Proszę o pomoc . ma obecnie c+od 2 lat pakiet kompakt + umowa kończy mi się koniec września co robić ? miałem już dużo telefonów ale dziękowałem za każdym razem i od paru tyg cisza :) . mam przygotowane wypowiedzenie jutro wysyłam . CO doradzicie co mogę wywalczyc w obecnej sytuacji ? proszę o pomoc . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO tez tak chce heheh

Mi na razie mówią ze nie ma opcji takiej nawet za 79zł I usilnie chcą wcisnąć dekodery ADB

@bunia

Z tego by wynikało ze U+ z 6c masz za 49 i za 20 zł Philpsa tak?

 

Tak dokładnie, bo podobno dekoder nie może byc całkiem bezplatnie, umowa była do 31,08 wypowiedzenie wysłane, pierwsza oferta to była dawno za cos ok.110zł za pakiet Silver, potem za 84zł Silver z 6xCan.+ , a ostatecznie stanęło na Universe z 6xCan.i MR za te 69zł. Wcześniej miałam optimum z can.+i MR z opłatami 9x58,50 i 3x112zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...