Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O widzę ze jak i na forum ncplus to i na satkurier pracujesz :brawo:

 

Szkoda ze adresów w swoich postach do moderatorów nie wklejasz :D

 

Prosze Cie gdzie w ''n/nc+'' masz jakiekolwiek promocje bo nie wmawiaj mi ze to co jest na stronie to jest promocja ''nc+''

 

Nawet dwóch miesięcy za free nie dają do UNIVERSE+ tylko ''do dwóch miesięcy'' i jak podpiszesz 29 danego miesiaca to masz 1 m-ąc i 1/2 dni za free C+ FAMILY i C+ FAMILY 2

 

I nie wmawiaj mi ze CYFRA+ doiła klientów bo śmiać mi sie zaraz chce bo stawiasz ''n'' która robiła to charytatywnie za free :D

 

Wolałem byc dojony przez Cyfre+ jak oszukiwany przez ''n'' pakietem ''nPremium'' z kicz oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę ze jak i na forum ncplus to i na satkurier pracujesz :brawo:

 

Zamiast lać wodę może tak merytorycznie,czy za dużo wymagam?

 

 

Oki,masz rację co do jakości HD a raczej w wielu przypadkach jej braku.

Natomiast to chyba nie jest oferta n/nc+ a jeżeli już to Cyfry/N/Nc+.

Dlaczego masz do mnie pretensje,że dałeś się doić i oszukiwać-to chyba tylko świadczy o Tobie? Czy wcześniej czy teraz nikt Cie na siłę nie zmusza do korzystania z oferty platformy.

 

Oferta nPremium była niby gorsza od Canal+- a nie są to teraz przypadkiem wieczne powtórki i na dodatek w jakości pożal się Panie Boże?

 

No wybacz,ale jeżeli ktoś zamawia ofertę NC+ 29-tego to chyba znaczy,że mu średnio na Canal+ za free zależy i tyczy się to nowych klientów a nie oferty migracyjnej.

 

Czy w N-ce czy w Cyfrze klient był tylko petentem a dla firmy liczy się przede wszystkim kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu przeszedłem (a właściwie mój ojciec, bo na niego jest umowa) z Cyfry+ do tego nc+ całego. Umowa została zawarta telefonicznie, konsultant zapewniał ojca, że nic się nie zmieni w kanałach, wszystko będzie jak dotychczas - niestety się trochę pomylił, a właściwie od dwa kanały - Canal+ i Canal+Sport, czyli dwa praktycznie najważniejsze kanały w całej ofercie. Aktualnie posiadam Canal+Gold + HBO, a z tego co wyczytałem C+Sport jest tylko w Platinium. Dzwoniłem na infolinię, to dowiedziałem się, że nie mogę przejść na WYŻSZY pakiet, mimo, iż po przełączeniu na kanał 35 wyskakuje informacja "Odwiedź ICA lub zadzwoń do TCA i rozszerz swój pakiet" - jedyne wyjście to albo rezygnacja albo reklamacja. Po wejściu na www i zalogowaniu się nie mam nigdzie możliwości dokupienia/zmiany oferty, w zakładce oferta mam tylko jakiś denny obrazek, który informuje mnie, że jak im podam numer to zadzwonią i przejdę do NC+, gdzie... od miesiąca jestem. Proszę o pomoc, jak to najlepiej rozwiązać, czy mogę zrezygnować z HBO na rzecz tych dwóch kanałów czy jeszcze inaczej to załatwić, bo w starciu z obsługą jestem bezradny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamację zawsze możesz złożyć to nic nie zaszkodzi-czas jej rozpatrywania to regulaminowo do 30 dni.Ale do pakietu Gold powinieneś móc teoretycznie dokupić opcję Kanały Canal+ Premiere (czyli C+ i C+ Sport) bo tak się nazywają te kanały jeżeli ktoś ma pakiet Gold z wszystkimi C+ - cena tego w ICA to 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten full to zapewne ten o ktorym pisza w innym temacie, czyli... Canal+Platinum, 3xHBO, Cinemaxy i Filmboxy, a do tego jeden kanal XXX do wyboru bodajze (ewentualnie History HD i Soundance HD). W tym skladzie za 109 zl to i tak dobrze. Bez XXX albo HHD i SHD jest oferowany za 99zl. Wiec za 99zl albo 109zl bije fulla Polsatu na glowe, ale nie o to tutaj chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków wypowiedzenie należy dostarczyć operatorowi najpóźniej miesiąc przez końcem umowy aby nie przeszła ona na czas nieokreślony.

 

...im szybciej tym lepiej. Zwłaszcza,że można zaspać :)

 

Znam takich co wypowiadają tuż po zawarciu umowy,żeby później przypadkiem nie zaspać :D należy wówczas tylko prawidłowo wyrazić swoją wolę w takim piśmie i będzie o.k. Prócz daty,danych i podpisu oczywiście np.tak:

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...