Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gigabajt w APS albo nie moga albo nie chca dac dobrych ofert. Ja w marcu bylem w aps a ten mi wypalil z platyna za 119zl... :)

 

Co do mediaboxa to co to za robienie laski? Zaplace te aktywacje jak wszyscy. Pakiet i dekoder to dwie rozne rzeczy. Skoro daja platyne to chce mediaboxa i koniec. Traktuja tego decka jak swietego gralla nc+ :) bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam - Czy może ktoś wynegocjował pakiet Universe+ z 6xC+ razem z mediaBOX-em i w jakiej cenie za m-c??
obawiam się,że nikt,bo nikomu tak bardzo nie zależy na tym sprzęcie,a jeśli nawet jak ktoś by go wyrwał przy takim pakiecie to po trudach wyrwania go, zapłaciłby pełną aktywację.nie licz,że dostaniesz go,a zwłaszcza przy niskim pakiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się,że nikt,bo nikomu tak bardzo nie zależy na tym sprzęcie,a jeśli nawet jak ktoś by go wyrwał przy takim pakiecie to po trudach wyrwania go, zapłaciłby pełną aktywację.nie licz,że dostaniesz go,a zwłaszcza przy niskim pakiecie

Dzięki. Myślę, że przy kwocie ok. 79zł/m-c będzie go można dostać przy obniżonej aktywacji np. za 49zł - mam taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane na koniec kwietnia. Umowa do końca lipca i zupełna cisza 0 jakiego kolwiek kontaktu. Czekać czy zadzwonić ?

Obecnie mam super premium hd + mr + pace pvr + philips pvr płacę za to 104zł. Chciałbym Uniwers + 6xC+ + MR (2 karty) i te same deki albo philipsa na pace wymienić. Ile można za taki pakiet wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...