Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dwojga złego lepiej nie mieć czegoś w pakiecie, ale żeby cena się zgadzała. U mnie miała być cena 49zł. A jest 69zł. I chyba w tym miesiącu będę musiał tyle zapłacić. Końca reklamacji nie widać.

 

to daj znać, jak Ci rozpatrzyli... dla nas to cenne info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszecie tylko by nabić posty......

ja tutaj nic nie widze o migracji

wczoraj konsultant obiecał universe z 6c + filmbox 6 miesiecy gratis za 49,99 dzis dzwonię upewnić się i mam tylko universe, konsultant twierdzi że innej opcji dla mnie nie ma , mogę złożyć reklamację, co wy na to? kłamią!!!!

tak to wygląda,że dzień wcześniej miał ofertę do przyjęcia,a na drugi już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś patrzę w rachunek od cyferki a tam opłata za MGM i nsport - 5zł z rabatem 5zł... Czyli we wrześniu (dla tych którzy to włączyli w promocji tuż przed startem NC+) MGM i nsport mogą zostać ale za opłatą 5zł!

A ja we wrześniu będę ich molestował meilami o promocyjny odbiór tych kanałów do końca umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszecie tylko by nabić posty......

ja tutaj nic nie widze o migracji

wczoraj konsultant obiecał universe z 6c + filmbox 6 miesiecy gratis za 49,99 dzis dzwonię upewnić się i mam tylko universe, konsultant twierdzi że innej opcji dla mnie nie ma , mogę złożyć reklamację, co wy na to? kłamią!!!!

tak to wygląda,że dzień wcześniej miał ofertę do przyjęcia,a na drugi już nie

 

a cztery posty niżej pisze :

 

cały czas sledzę ten wątek, napisałem jak traktuje się ludzi, co innego umowa co innego konsultanci obiecują (zmigrowałem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich umowę mam do końca lipce ,wypowiedzenie wysłane koniec czerwca . Propozycja od nc+ :

Comfort za 64zł z całym paketem C+. Nie zgodziłem się na taki układzik . Moja propozycja była Universe + z 6Xcanal plus za kwote do 60 zł nie zgodził się stwierdził że taki pakiet kosztuje 119 zł

Po krótkiej rozmowie ma temat multiroomu zaproponował dodatkową kartę za 10 zł miesięcznie + dekoder Pace hd 500gb za 0 zł

umowa 12 miesięcy razem 74 zł .

czy to dobra oferta z ta drugą kartą ? jaka mogę dostać lepszą ?

 

Mam zamiar przeczeka do końca lipca ( czy jeżeli skończy mi się umowa nadal będę mógł dostać 2 kartę za 10 zł ?). Nie chcę wydawać 250 zł na kolejne 2 dekodery w nc+ jak mi wcześniej wmawiano .

 

proszę o małą podpowieć z góry dziękuję

ps. poprzedni pakiet miałem chyba nazywa sie kompact hd plus canały + za 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa z cyfra do końca lipca, telefon z DUK, oferta:

canal+ platinium + mr , dekodery zostają z cyfry, umowa na 18 m-cy - 99pln, ew do tego hbo za 25pln.

Czy jest szansa "wyrwac" platyne taniej?

Jeśli dekodery cyfry zostają to może warto pomyśleć nad pakietem universe+ z paczką 6xc+ za 59-69zł do tego HBO

Taki zestaw wyjdzie napewno taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie ma dla mnie opcji golda lub universe z 6c+. Zastanawiam się czy jeszcze zadzwonią z "lepsza" oferta, bo ta za 99pln to chyba daja jak zadzwonię za 1-2 tyg

To przy następnym kontakcie tel. poinformuj ich że nie potrzebujesz pakietu Platinum, gdyż na sprzęcie który posiadasz nie skorzystasz z wszystkich opcji które znajdują sie w tym pakiecie, dlatego jesteś zainteresowany tylko universe+ z 6xc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasa 31.07.2013

Mam: CANAL+ HBO SUPERPREMIUM + MULTIROOM (2 karty) + PACE PVR HD 500 + SAGEMCOM DSI87

Płacę: 128 zł/mies

 

Pierwsza oferta:

CANAL + PLATINUM 99 zł

MULTIROOM 2 karty 0 zł

PACE PVR HD 500 0 zł

Razem 99zł/mies (stała cena przez 12 miesięcy)

 

Wymiana na dekoder ADB (MediaBox + nowy multiroom) 248 zł/jednorazowo

 

W jaki sposób zejść niżej niż 99 zł. W rozmowie usłyszałem, że i tak dają mi dużo upustu.

Jakich argumentów użyć do obniżenia abonamentu i wymiany na ADB ?

 

P.S Wypowiedzenie umowy mają w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie ma dla mnie opcji golda lub universe z 6c+. Zastanawiam się czy jeszcze zadzwonią z "lepsza" oferta, bo ta za 99pln to chyba daja jak zadzwonię za 1-2 tyg

To przy następnym kontakcie tel. poinformuj ich że nie potrzebujesz pakietu Platinum, gdyż na sprzęcie który posiadasz nie skorzystasz z wszystkich opcji które znajdują sie w tym pakiecie, dlatego jesteś zainteresowany tylko universe+ z 6xc+

 

Odpowiedź konsultanta: Pozostałe opcje w pakiecie Platinum są za darmo. Mogę je panu odłączyć nie ma problemu, ale CANAL+ PLATINUM dalej w cenie 99 zł. Nie ma takiego pakietu jak: Universe+6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się w sierpniu wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Posiadam pakiet canal+ superpremium HBO 2x cameleon płacę obecnie 109zl. Dziś dzwonie z ciekawości co zaproponują a kobitka: platyna + HBO 0zł + MR 10zł umowa 18 miesięcy razem 119zl. Oczywiście odmówiłem, inne opcje powiedziała że nie wchodzą w grę. Ja jej zaproponowałem silver + 6xC + HBO + MR za 99 zł a ona na to że w systemie nic nie może zrobić dla mnie i to ostateczna propozycja jaką mogą mi zaproponować. W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsulatant twierdzi jednak, że są w 100 % za darmo. I ich odłączenie nie powoduje zmianę ceny ponieważ za nie się nie płaci. :-/

 

to zrób jak wyżej w postach zostało przed chwilą napisane. i zapomnij o 2 kartach jak mediaboxa weźmiesz ;)

 

Wiem, że jak wezmę MediaBoxa to zostanie mi jedna karta.

Tylko dlaczego mam płacić aktywację za niego w wysokości 199 zł ?? Przecież już raz płaciłem aktywację za PACE PVR HD 500 GB :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...