Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

no i sie zaczyna .... widać jak niektórzy będą mieli pecha....

jakieś potwierdzenie oferty np.na e-maila było??

reklamacje trzeba złożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pierwszy tel. z warszawki po wyslaniu w maju wypowiedzenia,który odebralem..... jednym słowem,ciag dalszy żartów.oferta:pełna platyna 99zł+HBO 20zł+MR Free+pejs 0zł+2 pejs 20zł.(ale na to byłem przyszykowany). oferta lepsza niż w kwietniu,wtedy dawali mi za to co wymieniłem(bez pejsa nr2) 139.czyli na to samo wychodzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

te nagrania to teraz jedyna opcja będą je odsłuchiwać... jeśli takowe są (szkoda że nie masz na e-mailu potwierdzenia oferty)

tyle że trochę sobie poczekasz...rozpatrzenie reklamacji trwa 30 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios mi wczoraj to samo doawli czyli C+ PLATINUM 99zł,MR 0zł,PACE 0zł drugi PACE 20zł czyli 119zł a jak chciałem drugi PACE za fre to pani powiedziała ze mam ten drugi oddac to bede miał za 99 zł ten pakiet Co za wariatka

 

A umowe jaką chciałem aneksowac to C+ OPTIMUM & HD OPTIMUM PROMO za 87 zł z MR,2xPACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak od kiedy jest świadczona ta umowe.Bo jeśli byłes w Cyfrze+ to migrując do ''nc+'' podpisujesz umowe z nowym podmiotem (mam nadzieje mieli Ci umowe swiadczyc od 1 lipca) bo tak to masz na 100% dziesiec dni od wejścia umowy w zycie na odstapienie od niej jesli sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisał wyzej pisz odstapienie od umowy która jak mniemam zaczeła na nowych warunkach obowiazywac od 1 lipca br.

 

Rozumie ze migrowałeś z CYFRY+ do ''nc+'' i świadczenie umowy było wyznaczone na 1 lipca ???

 

Cyfra+ i ITI czyli ''nc+'' to dwa rózne podmioty

 

Pamietasz co Ci pan mówił od kiedy umowa zostaje zawarta z ''nc+''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie zaczyna .... widać jak niektórzy będą mieli pecha....

jakieś potwierdzenie oferty np.na e-maila było??

reklamacje trzeba złożyć

Zgadza się kolego i czytając ten wątet widać że lwia część to reklamacje tych którzy dostali ten universe za 49-59zł. Ja nie jestem ani dziad ani bogacz i wziełem to co w podpisie i wszystko "świeci" jak należy. Nie chciałem się uzerać o te 5-10zł i z perspektywy czasu widać że chyba dobrze zrobiłem.

Ircios co do kanałów miałeś rację co miało zniknąć znikneło :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wziełem to co w podpisie i wszystko "świeci" jak należy. Nie chciałem się uzerać o te 5-10zł

I w porównaniu do tego co mi dziś na "dzień dobry" zaproponowali (prawie ten sam zestaw co Tobie, ale za 79zł), użarłeś 15 zeta... :lol2:

 

PS

Dodam, że sympatyczna pani konsultantka twierdziła, iż ci co piszą iż dostają 6xC... kłamią - nie ma takiej oferty niżej platyny! 2smiech.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w porównaniu do tego co mi dziś na "dzień dobry" zaproponowali (prawie ten sam zestaw co Tobie, ale za 79zł), użarłeś 15 zeta... :lol2:

 

PS

Dodam, że sympatyczna pani konsultantka twierdziła, iż ci co piszą iż dostają 6xC... kłamią - nie ma takiej oferty niżej platyny! 2smiech.gif

:D Tak tyle tylko że jak migrowałem jak był bum na universe + 6xcanal+ za 59zł.Oczywiście też kłamstwo że nie ma czegoś takiego jak o to pytałem. Teraz widzę właśnie że zaczeła się moda na comfort + 6xcanal ale troszke w innych cenach. Generalnie to trzymam ich tylko ze względu na extraklase bo tak byśmy się dawno pożegnali. Tak samo jak polsat dla boksu. Powodzenia w negocjacjach bo myśle że powinieneś dostać bez łaski to co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś komu przesłali pocztą aneks/nową umowę po migracji z Cyfrą? Ja od 26.05.2013 r. czekam i nie mogę się doczekać. Wysłałem do nich e-maila w tej sprawie... Jedną rzecz wyjasnili (dodali opisy w ICA) ale tematu papierowych dokumentów nie wyjaśnili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ja zmigrowałem 29 kwietnia i mi nic nie przysłali..... nie liczyłbym na to że cokolwiek dostaniemy po takim bajzlu jak tam mają(były abo Nki 8) )

ps.nie ma znaczenia czy nka czy cyfra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak ma...bo Ci z cyfry podpisują umowy z nowym operatorem, my z n tylko aneksy do starych umów (nr umowy i abo pozostają). Kiedyś poinformowano mnie telefonicznie, że i tak po zmigrowaniu otrzymać się powinno papierową formę regulaminu świadczenia danej usługi czyli w gruncie rzeczy to, co otrzymaliśmy. Wcześniej tak nie było, bo był rzeczony bajzel :brawo: i ponoć juz się skończył :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ma ogromne znaczenie bo nie wiem na jakich zasadach i jakie przysługują mi prawa i obowiązki wynikające z faktu, że jestem abonentem. Nie mam obowiązku nagrywania rozmów, umieszczenie samych regulaminów na stronie internetowej też mi nic nie daje bo nie wiem dokładnie jaką promocję mi zastosowali (tego jest od [beep]y). Ciekaw jestem czy nc+ znów sobie gola nie strzeliła nie wysyłając umów... Chyba jednak do nich wystosuję pismo (z powiadomieniem rzecznika konsumentów) dlaczego jeszcze nie mam dokumentów...Dziwi mnie też dlaczego nie wpadną na pomysł rozsyłania tego e-mailem albo podlinkować umowy, regulaminy właściwe dla każdego abonenta na koncie ICA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...