Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E tam raczej nie zapomną. tak droczą się ze mną cobym zadzwonił i wziął ich cud ofertę Platinium za 109 zł.

Cóż jak pisałem wcześniej nie ma takiej opcji. a czytając to co pisze pavvel powyżej jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu iż moja propozycja dla nich 69 zł za Universe+, C+Platinum OP była ok.

widocznie trafiłem na niedobrych konsultantów. jakoś będę musiał z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavvel

no to nieźle wyhandlowałeś.

 

Ja mam teraz też Superpremium HD + HBO za 99zł/m-c, dekoder Sagemcom, umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysyłam jutro.

W zasadzie chciałbym coś podobnego czyli Universe+, C+ Platinum OP i mediaBOXa za max 69zł/m-c.

Jak muślicie jest to możliwe??

nie nastawiaj się na mediboxa,zwłaszcza jeśli chcesz tak duży rabat.dostaniesz na pocieszenie pejsa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa na okres minimalny (tak to się nazywa?) kończy mi się końcem lipca, ja wysłałem w związku z tym wypowiedzenie w czerwcu, to w lipcu mam jeszcze zapłacić abonament, czy już nie? Termin płatności mam bodaj do 18-go każdego miesiąca, a ja płacę 12 żeby nie przewalić terminu...

Płaci się z góry za cały miesiąc? Zatem 12 czerwca zapłaciłem już za lipiec...?! Dobrze qmam?

 

Jak zmigruję dajmy na to pod koniec lipca, to jak będzie z płatnościami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavvel

no to nieźle wyhandlowałeś.

 

Ja mam teraz też Superpremium HD + HBO za 99zł/m-c, dekoder Sagemcom, umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysyłam jutro.

W zasadzie chciałbym coś podobnego czyli Universe+, C+ Platinum OP i mediaBOXa za max 69zł/m-c.

Jak muślicie jest to możliwe??

nie nastawiaj się na mediboxa,zwłaszcza jeśli chcesz tak duży rabat.dostaniesz na pocieszenie pejsa i tyle.

Dostanie Mediaboxa w gratisie graniczy z cudem a praktycznie niemozliwe, chyba nikt nie dostal za 0 zl na caly okres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavvel

No coś tu dziwnego bo jestem w bardzo podobnej do Ciebie sytuacji (czyli C+ Superpremium HBO za 108 zł) , wypowiedzenie wysłane, koniec umowy już (bo do 30 czerwca była). Dotychczas zadzwonili RAZ z ofertą Platinium + HBO+ Pace za 109 zł. Potem zadzwoniłem ja i znowu ta sama oferta. Od 2 tygodni całkowita cisza. Umowa się skończyła dzisiaj i nadal cisza... Jakoś mi sobie ciężko wyobrazić, że do niektórych dzwonią jak szaleni a do mnie raptem raz. Jutro albo pojutrze zadzwonię z pytaniem gdzie oddać dekoder i kartę to może na koniec się opamiętają chociaż trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin225

Szczerze mówiąc też się dziwię, jak niektórzy piszą o kliku telefonach dziennie. W moim przypadku to wyglądało dokładnie tak: na początku maja wypełniłem formularz kontaktowy, czekałem tydzień i nie było odzewu. Zadzwoniłem sam i wtedy usłyszałem wspomniane 149zł. Później już dzwonili sami. Drugi raz jeszcze w maju, a potem od drugiego tygodnia czerwca co 5-6 dni, ale już w związku z zarejestrowanym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavvel

no to nieźle wyhandlowałeś.

 

Ja mam teraz też Superpremium HD + HBO za 99zł/m-c, dekoder Sagemcom, umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysyłam jutro.

W zasadzie chciałbym coś podobnego czyli Universe+, C+ Platinum OP i mediaBOXa za max 69zł/m-c.

Jak muślicie jest to możliwe??

nie nastawiaj się na mediboxa,zwłaszcza jeśli chcesz tak duży rabat.dostaniesz na pocieszenie pejsa i tyle.

Dostanie Mediaboxa w gratisie graniczy z cudem a praktycznie niemozliwe, chyba nikt nie dostal za 0 zl na caly okres...

no właśnie nie chcę w gratisie, taki pakiet to przeważnie 59zł/m-c + mediaBOX 10zł/m-c razem 69zł/m-c, czy to naprawdę takie niemożliwe żeby odpuścić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest również to, że jak zapytałem czy po kilku miesiącach będzie możliwa wymiana na dekoder turbobox czy mediabox - konsultant stwierdził, że do końca nowego czasu umowy nie mógłbym wymienić pace'a na dekoder ADB

 

W sumie jestem mocno rozczarowany.

Największą korzyścią fuzji miała być dla mnie możliwość pozbycia się dekodera Pace PVR i jego wymiana na dekoder ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na ten sprzęt.nie wart tej ceny a nawet 10zł.dzierżawy miesięcznie.

 

Myślę, że jednak jest duuużo lepszy od Pace PVR.

 

P.S. Dlaczego twoim zdaniem jest to słaby tuner?

nie napisałem,że jest słaby,a nie wart tych pieniędzy.przy migracji powinen być tak samo oferowany jak pejs @Czereśnia,bez wypowiedzenia zapomnij o dobrej ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W obecnej w chwili mam CANAL+OPTIMUM HD+HD PROMO+PACE 500.Umowa do końca września.Dzwoniłem na info linię proponują 109zł platinum.Obecnie obo. 53,5zł.Da się coś lepiej ugrać? umowę proponują na 18 miesiecy

Teraz nic nie ugrasz, najpierw wyślij wypowiedzenie i czekaj cierpliwie na tel. z nc+

Tak możesz dobrać MR, opłata 20zł na m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...