Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników forum - jestem abonentem C+ już ze 4 lata. Obecnie mam C+ Kompakt HD (9 miesięcy za 42 zł + 3 miesiące za 82 zł) oraz Start HD za 9.90 zł. Umowa kończy mi się 31-07-2013, właśnie dziś przygotowałem 2 wypowiedzenia.

Wczoraj dzwonił jakiś "zielony" konsultant i chciał mi opchnąć platynę za 99 zł (tak go zrozumiałem,bo coś bredził o" dla Pana za wszystko nie 149 zł, nie 119 zł a 99 zł") - pogoniłem go gdzie [beep] rośnie.

Czy obecnie po wysłaniu wypowiedzenia można ugrać universe + z bonusem 6xC+ i dekoder pace pvr (obecnie go używam) na własność za 59 zł miesięcznie ?? Multiroomy, HBO czy serwisy internetowe mnie nie interesują. Pytam bo piszecie, że nc+ trochę hardzieje i nie wiem czy ostatnio ktoś ugrał takie warunki ??

Mój kuzyn mający c+ a wcześniej wizję tv (czyli będzie kilkanaście lat) dostał coś w okolicach platinum z hbo za 109 zł, czyli słabiutko. BTW wydaje mi się, ze polityka nc+ polega na tym że jak ktoś przez lata płacił powyżej 100 zł to chcą aby dalej tyle płacił a najlepiej z 5 zł więcej niż dotychczas - np 109 czy 119 zł. Ktoś kto miał pakiet za np 50 zł dostanie lepszą cenę np. 99 zł bo będzie i tak płacił dużo więcej. Z czasem po kilku latach wszyscy dorównają do jednego poziomu cenowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak można za 59,a nawet za 54 dostać taki pakiecik jaki cię interesuje ;)

a to ciekawe bo ja mam Cyfre 15 lat i slysze od 10 konsultantow ze aby miec paczke Canal+ musze zaplacic minimum 99 zl i ze nizej juz sie nie da ! I mowiili tak w czasie trwania umowy jak i po otrzymaniu wypowiedzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak można za 59,a nawet za 54 dostać taki pakiecik jaki cię interesuje ;)

a to ciekawe bo ja mam Cyfre 15 lat i slysze od 10 konsultantow ze aby miec paczke Canal+ musze zaplacic minimum 99 zl i ze nizej juz sie nie da ! I mowiili tak w czasie trwania umowy jak i po otrzymaniu wypowiedzenia !

mi też to mówią,a jestem od 10 lat. :crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to co mówią ?

Poczytaj posty wstecz... to co mówią a co jest to dwie różne rzeczy :)

wiem jak jest bo paru kumpli tez niezle wytargowali ale mi umowa skonczyla sie 30 maja= 30 czerwca po miesiecznym wypowiedzeniu odlaczaja mi sygnal wiec myslalem ze beda miękli a tak niestety nie jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj zmigrowałem na to co w podpisie. Wiem że mogłem to wytargować jeszcze 5 złotych taniej :D ale raz że konsul był nieugięty i powiedział wprost że więcej nie zadzwonią już z żadną ofertą bo ta jest już ostateczna a dwa że wydzwaniali już tak nachalnie że żonka się wkurzyła i mówi bierz co dają :lol2: . Generalnie zaoszczędziłem 8zł bo wcześniej płaciłem 72zł. HBO odpuściłem całkowicie bo nie było chęci oglądania a kiedyś dostałem je za 10zł. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim za porady i zainteresowanie moją sprawą jednocześnie życząc pozostałym powodzenia w negocjacjach. Podaje numer z którego zmigrowałem bo może komuś się przyda (22)220-01-91.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie,że już masz to za sobą

Szczerze to mam takie mieszane uczucia bo jakiś tam mały niedosyt pozostaje że mogłem ich jeszcze pocisnąć jak cytryne :mrgreen: . Ale są plusy całej sytuacji bo zarejestrowałem się na forum, może jeszcze komuś pomogę w czymś itd. itp. :D.

Co do samych negocjacji:

1. Dobra oferta dopiero po złożeniu wypowiedzenia - sprawdzone.

2. Konsule mówią to co chcesz usłyszeć. Sam kiedyś pracowałem w handlu więc wiem co mówię.

3. Jakoś nie wiem czemu ale jednak z facetami jakoś lepiej się dogaduje. U faceta zmigrowałem.

4. Uważam że głupotą jest brać podobny pakiet za większe pieniądze. Jak już przedłużać to w tej samej cenie lub z jakimś malutkim upustem.

To chyba tyle mam nadzieje że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o fakt,że umowy na 18 miesięcy są naprawdę bardzo mało osiągalne.

Propozycji miałem chyba z 8 i za każdym razem była mowa o 12 miesiącach. Nikt nawet przez chwile nie wpomniał o 18 miesiącach. Poprzednia moja umowa na 19 miesięcy. Chyba wogóle nie dają umów na 1,5 roku. Niechce zapeszać ale w 2014 szykują najprawdopodobniej porządną podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...