Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godunow już 2 fora się przeciwko tobie zmówiły i wszyscy userzy zarówno tu jak i na dvhk Cię okłamują. Fałszują ss-y i w ogóle postawili za cel cie dyskredytować fałszywymi wpisami :D Jesteś jedyny, który ma rację a reszta na złość tobie kłamie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jesteś wyznawcą zasady "napluj świni w twarz a powie, że deszcz pada"

NIKT z dawnych cyfrowiczów co migrowali do nc w żaden sposób nie uwodnił tych hiper ofert za 50 pln full pakiet nc ba nawet się zastanawiano czy brać za tyle !!!! . także chłoptasiu total ignor dla ciebie i twojej kompaniii

RE IRCIOS

bodajże w grudniu pojawiały się informacje ze cyferka zaprzestaje myśleć nad rozwojem pace a produkcja pace dobiegnie w najbliższym czasie końca. A po fuzji z nką nowy pomiot pomyśli o nowych dekoderach ..

no i mamy media...

Osobiście bym chciał by karty cameleon funkcjonowały przez najbliższe 10 lat...

Wczoraj zadzwoniłem do nc i zapytałem jak długo będę czekać na aktualizacje pejsa by móc skorzystać z wodotrysków w platyne...

odpowiedziano mi ze nadal prowadzone prace a jak mi szybko zalezy na pełnej ofercie platyny mogą mi dać dekoder ABD na razie podziękowałem.. Czyli platynowcom za rok pewnie przy przedłużeniu będą proponowac tunery abd

 

Proszę oto dowód, że za 49 zł jest Universe+ z Canal+x6: http://ifotos.pl/zobacz/Goudipng_nxhwaqx.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks1983 jak zarejestrują twoje wypowiedzenie to całkowicie zmieni twoją pozycję w negocjacjach. Będziesz miał bardzo realne szanse dostać to co chcesz w cenie jaką chcesz /a nawet mniejszej/ . Tylko dobre oferty pojawia się najprawdopodobniej pod koniec 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia. Możesz próbować wcześniej do nich dzwonić i już negocjować , tylko szanse nie będą zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyślę wypowiedzenie w Poniedziałek to do kiedy będę miał wypowiedzenie? Płatność mam do każdego 18 dnia miesiąca więc wpłynie przed tym terminem. Czy wtedy okresy wypowiedzenia jest do sierpnia czy do września? I czy ktoś faktycznie może potwierdzić, że będą jakieś wyłączenia kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia rejestrują mniej więcej 2 tygodnie po wysłaniu, chociaż teraz może to trwać krócej bo fala wypowiedzenie znacznie osłabła. Kolejna fala będzie w lipcu :D Tylko lepiej wyślij poleconym z potwierdzeniem odbioru. Warto wydać te parę złotych więcej dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fala wypowiedzenie znacznie osłabła.

Właśnie. Nie mogę się doczekać raportu o ilości abonentów nc+. Przypomnijmy, że +/- w zeszłym roku było:

- 991.000 abonentów N,

- 1.600.000 abonentów C+

 

Szkoda, że w cyfry te platformy mieszają również oferty prepaid (typu TNK SD, TNK HD, NNK i inne C+ na karty), bo byłoby jeszcze ciekawiej :wink: rozumiem, że część miała jedną i drugą platformę, ale jak to mawiała Pani Mońka - "nie oddamy ani jednego abonenta". To zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale Ja chcę optimum zostawić. Wyłączyć chcę tylko C+ i HBO. Są to kanały premium i zobowiązanie że ich nie wyłączę miałem tylko na czas umowy, więc teraz chyba beż problemu powinni mi wyłączyć, a zostanę tylko z gołym pakietem Optimum HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam te wątki i przeglądam i wnioskuję że praktycznie tylko my cyfrowicze jeszzcze jesteśmy do przejęcia ( zmigrowania ) wątek migracja z n do nc+ defakto już nie istnieje pojawiają się tylko nieliczni enkowicze na forum czyli albo my jesteśmy za bardzo wymagający albo to oferty są dla nas do ...... jak myślicie :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...