Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@jurek1, nie tylko na pace, bo przecież abonenci Cyfry+, przy tak zwanej "migracji", podpisują nową umowę z zupełnie innym sprzedawcą mediów, bo z ITI, więc można przy popisywaniu umowy, wymienić sprzęt z dawnej Cyfry+, na dekodery ADB, łącznie z mediaBOX+-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ci którzy migrowali UnVERSE+ opcja Platinium czeka miła niespodzianka w postaci dodatkowej opłaty 15 zł za Pakiet EXtraklasa. Biznes

Nie dość,że zachowujesz się jak ham na forum.obrażasz wszystkich tych co napiszą nie po twojej myśli to jeszcze brednie wciskasz.rajcuje cię to?może forum zmień.jak masz zamiar odpisać na ten post, to wiedz,że jeśli odpiszesz po hamsku, jak masz to zwyczaju, to ja wykładam na to, co napiszesz.tobie to raczej już trzeba podziękować.zmigrowałeś? to adios.pokazałeś już klasę. 37 tel. :lol2::crazy: wykonałeś.za telewizję to i jajka poświęcisz.jak je masz :lol2:.sory zapomniałem.przecież nie umisz nawet z kobietami nawijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że jestem, a w zasadzie byłem abonentem Cyfry+ to znaczy, że jestem gorszy i mi się nie należy? Bo co, może jestem z innej gliny ulepiony niż n-kowicze
] na tym przykładzie widać jak nie rozumiesz problemu..

Wyjaśnie to na moim przykładzie mam dwa abonsmrnty ja jeden dawna cyfra pakiet optimum hd + canal umowa do konca kwietnia br. migrowałem do platyny w zbliżonej cenie co poprzednio,

Druga umowa córka nka 64 złote za wszystko w dawnej nce kanały premium HBO Filbox etc. umowa do lipca 2014 .. I migrowała ( z czasem sie okazało ze nie musiała) do pakietu platyna +HBO w zblizonej cenie jak płaciła w nce..

 

NC+ jest bezpośrednim spadkobierca nki musi honorować zawarte umowy w nce.. stąd tak dobre warunki migracji.. Prawnie cyfra nie ma spadkobiercy.. z czasem ten podmiot gospodarczy zostanie zamknięty.. ( po wygaśnięciu umów czasowych.). Wszyscy ci co migrują z dawnej cyfry.. podpisują nowe umowy z nowym operayorem jakim w świetle prawa jest nc+ .Czyli prawnie nie ma znaczenia czy przechodzisz do nc+ czy CP..

A ze komuś z cyfry udało się coś ciut lepszego utargować jak miał przed migracją to normalne.. tyle tylko że nie był to utarg rzędu 50 ba nawet 70 procent tego co miał poprzednio w cyfrze..

Pozdrawiam c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie (semi i nirvanek) nie bądźcie głupi, niedzwońcie do nich i się nie napraszajcie. To im powinno zależeć na naszej kasie a nie nam. W polsacie dostaniecie fulla za 89zł bez żadnej łaski.W tym tygodniu dzwoniłem dwa razy w sprawie darmowego PPV to konsultanci non stop pytają czy jest Pan zadawolony z oferty czy chciałby Pan zmienić dekoder, wziąść wyższy pakiet itd. itp. Mowię wam Polsat zwietrzył szanse że podbierze im klientów i dobrze mu to wychodzi.

Co do mojej sytuacji wczoraj znowu dzwonili z 5 ofertą ale byłem w pracy więc nie mogłem odebrać. Numer się wyśwetlił więć myśle moja wina odzwonię :D . Odbiera jakaś kobiecina i mowie miałem mieć propozycję oferty dzisiaj.Panie ja nic nie wiem nie wiem kto dzwonił nie ma dla Pana oferty :shock: . [beep] [beep] i jeszcze raz [beep]. Nikt nic nie wie a licznik bije ale ich nie mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, CP nigdy bym nie wziął, lubię dobre kino, więc tylko i wyłącznie Canal+. W ostateczności DVB-T i od czasu do czasu film na blu-rayu z wypożyczalni, bo tej jakości nic nie pobije. Ostatnio miałem Hobbita za 5zł i jakość BR dosłownie wgniatała w fotel, a dźwięk master hd ? Tak więc, przy tym to żadna tv nie dorówna nawet w najbliższej X-latce.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli komus nie zalezy na pilce kopanej to tylko CP bylem tam 12 lat i przez ten okres nie mialem takich szopek jak z cyfra przez 8 miesiecy.A NC+ juz calkiem mnie olalo tylko dwa razy dzwonili z ofertami bardzo slabymi a w piatek zdalem dekoder i teraz tylko czekam na zwrot nadplaty. Nirvanek dobre kino w Canal+ ja osobiscie nie moglem prawie nigdy trafic na dobry film.Dobre filmy i nowe to tylko z internetu a nie ta francuska papka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moryl spójrz obiektywnie na oferty CP i NC+ . Pomińmy kanały sportowe, bo to kwestia zamiłowań /chociaż wg mnie NC+ w tym temacie zdecydowanie wygrywa :smile: / . Więc pomijając temat sportu zasadniczo oferta NC+ jest o wiele bogatsza. Tylko pasjonaci niektórych kanałów, których brakuje w NC+ mogą powiedzieć uczciwie że oferta CP jest lepsza, większość Kowalskich raczej wskazało by na NC+ . Co do szopki w NC to się zgodzę, mają wielki [beep] po fuzji, ale to przejściowe i z czasem minie. A jest wielu , którzy na tej szopce skorzystali i wyrwali naprawdę fajne oferty. Wg mnie po prostu zabrakł Ci szczęścia do konsultantów albo nie zadzwoniłeś do DUK przed zdanie sprzętu. DUK naprawdę często tuż przed zdaniem sprzętu oferuje fajne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj filmowo nC+ też "miażdży" CP: Paczka Canal+, Ale Kino+ i MGM czyli kanały których nie ma w CP, a mają bardzo dobrą ofertę. Jeszcze jak by TCM został, to już w ogóle, bo za Universalami płakać nie będę, a pozostałe kanały filmowe to są już i w nC+ i w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, ja zmigrowałem z cyfry+ do cp i jestem zadowolony. Kwestia gustu.

 

@godunow, piszesz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a sensu w Twojej wypowiedzi brak. Canal+ Cyfrowy kupił n. Teoretycznie więc, to ludzie z C+ powinni zarządzać platformą. Twoje dywagacje nt. spadkobierców, nietrafione zresztą, nie mają kompletnie sensu. Nie ma znaczenia nazwa spółki, tylko udziały właścicielskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie więc, to ludzie z C+ powinni zarządzać
Mnie tam teoria nie interesuje.. Interesują mnie fakty.. migrując z cyfry do nc+ rozwiązujesz umowę z cyfrą i podpisujesz całkiem nową z nc+.Natomiast nkowicze podpisują jedynie aneks do umowy z dawnej nki.. Dlatego statut prawny jest taki jak pisałem poprzednio.. A o sens i dlaczego tak jest zapytaj Juliana może ci odpowie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie posiadam taki pakiet jaki mam w podpisie, paczkę HBO oraz dodatkowo mam Multiroom z dwoma dekoderami (Pace PVR i Philips PVR) i dwoma osobnymi kartami. W tej chwili płaciłem 109zł. Na jaką ofertę mogę liczyć w tej chwili? Chciałbym nadal utrzymać Multiroom na zasadach z C+ z dwoma kartami oraz nie chcę wymieniać dekoderów na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...