Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o radę:szwagier ma do tej pory bodajże pakiet KOMFORT w cyfrze,umowa przeszła na okres nieokreślony(nie wiem jaki jest czas wypowiedzenia w tym przypadku). Zależy mu na pakiecie universe (odpowiada mu zawartość) oraz opcji multiroom z dekoderami hd nie koniecznie z dyskiem. Proszę o radę za ile cos takiego można dostać i ewentualnie co jeszcze można ugrać bez dodatkowych opłat w jego przypadku. dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o radę:szwagier ma do tej pory bodajże pakiet KOMFORT w cyfrze,umowa przeszła na okres nieokreślony(nie wiem jaki jest czas wypowiedzenia w tym przypadku). Zależy mu na pakiecie universe (odpowiada mu zawartość) oraz opcji multiroom z dekoderami hd nie koniecznie z dyskiem. Proszę o radę za ile cos takiego można dostać i ewentualnie co jeszcze można ugrać bez dodatkowych opłat w jego przypadku. dzięki za pomoc

Obowiazuje juz 3 miesieczne wypowiedzenie

Jesli chodzi o MR to pytanie jaki chcesz, z cyfry(druga karta)? czy ten co obowiazuje w nc+?

Pakiet universe+ dają juz za 49zl, mozna ugrac bezplatnie paczke 6xc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Walczę" jeszcze o warunki migracji do NC+. Teoretycznie po wysłaniu wypowiedzenia od 9.05 "chyba" nie jestem już C+ ale dali mi maj za free ze zachętą do dalszej "współpracy" Dzwoniłem wczoraj do DUK i zaproponowali mi takie warunki :

 

umowie na 12 m-cy 149zł.

pakiet C+ Platinum - 79zł

HBO 25zł

Cinemax 15zł

Filmbox 15zł

Redlight HD 15zł

dziędzierzawa Pace 500 za "0"

MR 2 karty za "0"

 

Osobiście wolałbym umowę na 18 m-cy ze zachowaniem dotychczasowego "sprzętu" ale przy takiej umowie pakiet C+ Platinum dają z 99zł. Jest możliwość rabatu na HBO lub Redlight HD 6m-cy za darmo. Jeszcze mam pytanie co jest z History SD ? Jeżeli wezmę dodatkowo History HD za 1,99zł czy udostępnią

mi wersje SD do czasu ewentualnego dodania kodowania dla byłych abonentów C+ do wersji HD ? Co jest z Sundance HD ? Konsultant powiedział że jest dostępna tylko dala abonentów korzystających ze sprzętu z kodowaniem conax ? Dziwne bo parzcież jest kodowanie "seca" na tp ?

A jeszcze dodam że na dzień dzisiejszy "podobno" w umowach nie gwarantowane są "tylko" 4 kanały ESPN America, Religia TV, Animal Planet ( wersja SD) i Discovery Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komukolwiek udało się twardo przebić negocjacje pakietu migracyjnego, tj. Universe+ za 59 z 6xC+, 6mcy HBO, multiroomem 0zł, pace 500 za 0zł? Z jakiej umowy, albo wg jakich argumentów ktoś dostał to za mniej niż 59, co jest i tak rewelacyjną ceną? Bo zdarzają się tacy, co twierdzą, że to otrzymali np. za 49. Proszę o szczere odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...