Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

własnie podpisłałem umowe:

 

pakiet gold+ 6x Canal+MR cameleon + philips 250gb 79zł umowa na 12 miesiecy

moze inni dostali lepsze oferty ale mnie sie juz nie chce uzerac :/

 

popszednia umowa c+ superpremium+hbo + MR i dekoder ten sam 129zł,wiec 50 dyszek w kieszeni kosztem HBO na którym G....jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto ma umowe w cyfrze do konca 05.2013r dostal oferte typu Universe+6xC+ za ok 50-70 zl ?

 

Ja miałem taką umowę. Dostałem C+Silver i wszystkie Canal+ za 69 zł. Ale to było jeszcze w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maj za darmo kto ma ? wszyscy ? czy tylko osoby które wysłały wypowiedzenie.

Jak masz Ciągłość umowy to i Ciągłość opłaty - dobrzy by było dostac taki prezent.

Ja wysłałem 29 kwietnia wypowiedzenie ale z uwagi na to że kończy mi się umowa z końcem lipca, wiec wnioskuję że będę musiał normalnie płacić za maj.

Troche bardziej zrozumiale i więcej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy o nie przedłużaniu jej ponad okres minimalny to w C+ możesz wysłac w dowolnym czasie okresu minimalnego od dnia nastepnego od podpisania umowy/aneksu (art. 6 § 1 Reg.) Jeżeli zrobimy to w ostatnim m-cu okresu minimalnego wtedy umowa rozwiąze sie w m-cu nastepnym po okresie minimalnym.

Z tego co wiem to nawet w CPolsacie tez tak jest.

Jak jest w n-ce (teraz nc+) nie wiem, ale tu wszytko jest inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nic nie poprawili na koncie ICA. Jak przyjdzie rachunek na 84 zł to będą mieli problemy i to duże. Bo paradoksalnie twierdzą że powinienem płacić 64 i są na to już 3 rozmowy w systemie. A jak się będą stawiać to sąd, ja mam dużo czasu, UOKiK też się pewnie zainteresuje. Oni są chyba masochistami bo za coś takiego na pewno dostaną karę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, jako abonent Cyfry+, mam jakiś powód żeby wypowiedzieć umowę ? Bo widzę że w sprawie migracji to oferty ładne dostają tylko ci którzy wysłali wypowiedzenia, ale jest jakiś powód, dzięki któremu mógłbym wypowiedzieć Cyfrę+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...