Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla ostudzenia emocji związanymi z coraz "niższymi" cenami pakietów.Dzisiaj wysłałem e-maila stanowiącego o nierównym traktowaniu,propozycjach z "kosmosu'" i takie tam...Dostałem odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w związku z upływem

Okresu Minimalnego Pana Umowy proponuję przedłużenie kontraktu na

następujących warunkach:

 

-CANAL+ PLATINUM + HBO w cenie 129 zł przez 18 mcy;

-netVOD+ Konto podstawowe bezpłatnie przez 18 mcy;

-netVOD+ Pakiet CANAL+ Platinum + HBO bezpłatnie przez 18 mcy

-Najem mediaBox+ w cenie 10 zł przez 18 mcy

 

Mam superpremium HD - umowa do końca kwietnia.Ostatnia propozycja Platinum+HBO+Pace 109zł .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 30.04.2013.

 

Z Comfort + oraz 6pak za 79 oferowanego w ubiegłym tygodniu zaoferowali mi dziś mi Silver opcją Playtyny za 79 zł.

 

Nie zgodziłem się, wiedząc, że później nie mógł bym mógł wziąć niższego pakietu.

 

Ja nadal upieram się za Univerese+ oraz 6 pak za 69 zł. Antenę do naziemnej mam, jeżeli negocjacje nie przyniosą skutku to będzie kasa na karnet na basen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania- płacę 109zł-superpremium z hbo(w cenie dekoder który mogłem pobrac do miesiąca ale nie miałem czasu).Wciskają mi platinum a te wszystkie wodotryski w ogóle mnie nie interesują poza tym mam własny sprzęt więc i tak nic z tego. Teraz dzwonią,trzymam słuchawke w drugiej ręce ,poszedł do przełożonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem.

 

Pakiet Comfort +

Pakiet Multi +

Pace użytkowanie

MR (na starych zasadach Cyfry+)

Umowa na 12 miesięcy

 

Abonament 34 zł/mies.

 

Nie chcieli cwaniaki dać paczki C+ :>

 

Nie chcieli dać, bo tego do Comfortu nie dają. Only w wyższych pakietach - ja mam taką informację "od nich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że przeciągnę no ale nie mogę :mrgreen:

 

Wolno wam panowie interpretować regulamin jak się wam rzewnie podoba.. Zła interpretacja regulaminu nie jest czynem prawnie zabronionym..!!

Czy przejdziemy się do pierwszego lepszego powiatowego rzecznika praw konsumentów; na infolinii mówią tak; w autoryzowanych punktach mówią tak a jeden tylko godunow twierdzi inaczej... Oczywiście - jeżeli nie byłoby takich zapisów w regulaminie wtedy maiłbyś rację ale jest inaczej...

Jeszcze raz - jeżeli w regulaminie jest zapis korzystniejszy dla klienta niż KC wtedy obowiązuje ten przepis. Jak jest niekorzystny wtedy dopiero powołujemy się na KC, klauzule niedozwolone itd. itd.

No ale zobaczymy w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen - przedłużyłem.Dzięki wszystkim za cenne info i wskazówki. Życzę udanych negocjacji.Pozdro

 

Tak na marginesie - nie rozumiem filozofii nc+ - płaciłeś duzo to dalej płać dużo.Chciałem golda lub silvera+6C+HBO - nie da rady bo dotychczas płaciłem 109...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili 3 godziny temu,oferowali;

pakiet silwer + opcja canal + pełna do tego mam MR z 2 kartami i sagemszmelca po negocjacjach za 79 .O dodaniu jakiejś opcji nawet nie chcieli słyszeć,na 69 zł też zgodzić się nie chcieli,mało by mnie nie wyzwała że dostałem super oferte a jeszcze taniej chce ! Zadzwoniłem sam potem jeszcze raz po nr jaki dostałem sms że jest propozycja dla mnie promocyjna,ale tam to stwierdziła że nawet nie ma opcji takiej żebym dostał silwer ze wszystkimi c+ i tyle .Sam już nie wiem ,czy ludzie co tu piszą to tylko prowokacja i z prawdą nic nie ma wspólnego ? Sam nie wiem czy się zgodzić,bo chyba lepszej nie dostane .Koniec umowy z końcem Kwietnia,wypowiedzenie dawno wysłane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post 1. hahahahaha

 

 

Ciekawostka. Mam audio na kanale Universal i SciFi...

 

Kolejna ciekawostka Pace z netVOD??

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=9035

 

Pisałem wcześniej, że otrzymałem maila, iż tunery C+ mają uzyskać funkcjonalność tych najnowszych, to mnie wyśmiali ;)

 

dalej nic z tego nie wynika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post 1. hahahahaha

Nie demonizowałbym faktu, że to jego pierwszy post... Mógł przecież obserwować forum, nie rejestrując się, wyciągnął wnioski i dzięki temu przedłużył na dobrych warunkach. A napisał, żeby inni wiedzieli, że można to dostać.

Ja też od początku podchodzę do tych dobrych ofert z dystansem, ale nie wierzę, że tyle ludzi ilu tu pisze wciskają nam kichę, bo niby po co? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro większość zmigrowała na pakiety NIŻSZE niż platinum to i tak serwisów nie mają...

a co Ci mają faktycznie platinum to chyba nie brali go po to by docelowo nie mieć serwisów na pace...i ich to nie interesowało

 

więc logicznie rzecz biorąc mało kogo będą cieszyć te ewentualne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas Ratunkowy, konsultanci nigdy nic nie wiedzą.zwłaszcza na temat softu.czy chciałbym aby na pejsie mi to poszło?tak naprawdę jest mi to nie potrzebne.na dzień dzisiejszy nie ogarniam wszystkiego w ofercie(tyle jest do ogladania)a jeszcze jakies vody i inne wynalazki.musiałbym siedziec 24h na dobe przed telewizorem,aby z tego wszystkiego korzystać.od aplikacji internetowych mam komputer i w zupełnoiści mi to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...