Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przed chwilą telefon Z DUK Platyna za 69zł na 12 miesięcy ze wszsytkim co jest na stronie plus dekoder Pace i może jakis gratis Cinemax albo Filmbox na 6 miesięcy

Będzie dzwonił o 17 bo umowa na dziewczynę.

Czy opłaca się wymienić dekoder Sagecom HD na tego Pace chodzi mi czy szybciej chodzi itp bo ten Sagem to lekki muł co o tym myslicie??

Oczywiście ofertę raczej przyjmę tylko chce jeszcze jakiś gratis wyrwać.

W sobotę była oferta Silver za 64zł plus paczka C+ więc za platyne dać 5zł więcej jest ok

Miałem Teraz Compacy HD plus paczka C+ za 62 zł

U mnie Sagemcom strasznie długo się włącza, ale w przeciwieństwie do Pace'a się nie zawiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tylko bardzo długo przełącza kanały i jak dam mu np program w dół ze 3 4 razy na raz to się gubi i trwa około 15 sekund aż włączy pożądany program też tak masz???

A reszta jest w miarę ok .

Powiedz mi np masz program na TVN to masz nazwę na wyswietlaczu czy jak u mnie jest tylko godzina ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą telefon Z DUK Platyna za 69zł na 12 miesięcy ze wszsytkim co jest na stronie plus dekoder Pace i może jakis gratis Cinemax albo Filmbox na 6 miesięcy

Będzie dzwonił o 17 bo umowa na dziewczynę.

Czy opłaca się wymienić dekoder Sagecom HD na tego Pace chodzi mi czy szybciej chodzi itp bo ten Sagem to lekki muł co o tym myslicie??

Oczywiście ofertę raczej przyjmę tylko chce jeszcze jakiś gratis wyrwać.

W sobotę była oferta Silver za 64zł plus paczka C+ więc za platyne dać 5zł więcej jest ok

Miałem Teraz Compacy HD plus paczka C+ za 62 zł

 

Upewnij się, czy ta Platyna ma te wszystkie multimedialne bajery (VOD itp) bo były przypadki, że Pakiet Universe z całą paczką Canal+ nazywają Platyną.

Jeśli to faktycznie Platyna to cena ok.

Choć jeśli nie zależy Ci na tych bajerach to Universe + 6x Canal + można dostać za 49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak najbardziej z MR, pod warunkiem że masz chociaż jeden swój dekoder. Za wynajem drugiego chcą 20zł. MR (z Cyfry) za 0zł.

Ja wczoraj taką propozycję otrzymałem.

 

To dobra wiadomość. Mam mydelniczkę poenkową i dwa dekodery pocyfrowe (philips własny)

weź pod uwagę,że tuner po n nie bedzie ci śmigać przy MR cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Paczką C+ i gratisem na pół roku czy goły????

Widzę że się coś ruszyło i dobrze chcę dzisiaj podpisać i mieć z głowy na 12 miesięcy tych telefonów itp

Ale bez wypowiedzenia ani rusz dopiero jak jest zarejestrowane w systemie to oferty są godne.

Ale wiem jedno za rok problem pakietów i cen powróci jak bumerang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij w ostatni dzień kwietnia.będziesz miał czas na negocjacje do końca maja.

 

Ostatni dzień kwietnia to za póżno na wyslanie wypowiedzenia

nie będzie.ten temat był już poruszany.

Jak mu się umowa końzcy np. co kwietnia wyśle 30 kwietnia wypowiedzenie to od 1 maja przechodzi na czas umowy nieoznaczony a czas wypowiedzenia takiej umowy to 3 miesiące.. Czasu będzie sporo..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...