Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do platyny ktoś dostał hbo i cinemax gratis albo przynajmniej hbo gratis? Platyna w takiej kombinacji standardowo za 99zł czy da się coś taniej przy którymś dodatku płatnym?

Ja dostałem platyne za 99zł +HBO za 0zł. umowa 12 miesięcy, pisałem o tym kilka stron wcześniej. Taniej nie dało się urwać, jedynie zbiłem cenę multi z 20 na 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Przepraszam ale na ta chwile jestes niewiarygodna jaki pozostali ktorzy pisza o takich cenach :) Sory ale ciezko w to uwierzyc. Kolega na forum publicznie podal swoj numer. Dla mnie on jest wiarygodny.

 

no trudno.

ja wiem co uzgadniałam i co oglądam.

czy wy w to wierzycie, czy nie, to już nie moja broszka.

 

sami widzicie, że Widzewiak był jednym z bardziej wkurzonych na system i zaproponowali mu podobnie jak mnie.

chyba, że serio wszyscy tu wierzycie, że jesteśmy tajnymi agentami, a wszystko było starannie przez nas zaplanowane.

tylko hm. w jakim celu? żeby was zniechęcić jeszcze bardziej do nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Przepraszam ale na ta chwile jestes niewiarygodna jaki pozostali ktorzy pisza o takich cenach :) Sory ale ciezko w to uwierzyc. Kolega na forum publicznie podal swoj numer. Dla mnie on jest wiarygodny.

 

no trudno.

ja wiem co uzgadniałam i co oglądam.

czy wy w to wierzycie, czy nie, to już nie moja broszka.

 

sami widzicie, że Widzewiak był jednym z bardziej wkurzonych na system i zaproponowali mu podobnie jak mnie.

chyba, że serio wszyscy tu wierzycie, że jesteśmy tajnymi agentami, a wszystko było starannie przez nas zaplanowane.

tylko hm. w jakim celu? żeby was zniechęcić jeszcze bardziej do nc+?

 

Potwierdzam malinowa to jedna z najbardziej tu wkurzonych na nc+ nie miała by powodów kłamać :brawo: Wierzę w jej ofertę bo widziałem jej wcześniejsze wpisy w tym wątku.

 

Ja nie dostałem jeszcze normalnej oferty i czekam ale wierze że takie są po co tyle ludzi miało by ściemniać. Ludzie ogarnijcie się :lol2:

 

Pozdro dla malinowej :lol2: Cieszę się że udało Ci się dobrą ofertę wyrwać :brawo: i sorki że nie odpisałem na pw kiedyś tam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Merwel" Czekam na te dowody od wszystkich co to platyne za 60 złotych ba nawet za 50 dostali

 

daj mu już spokój . widać ,ze chłopak popłynął a teraz nie wiem jak się z tego wycofać, choć już nieśmiało próbuje.

po pierwsze to 69zł a nie 60 czy 50,

a po drugie z miłą chęcią to zrobię i udowodnię jak się zdecyduję.

 

bo jak się nie zdecyduje to np napisze ,ze w polsacie dostał bardziej korzystną ofertę.

Gdyby miał jajka to nagrałby tą magiczną ofertę i wrzucił w postaci mp3 na jakiś serwer.

 

wrzucę umowę, mp3 i skan swojego odbytu jak będzie trzeba.

popłynę to ja z was i zobaczymy jak odpokutujecie swoje bzdury.

 

na CH. mi polsat jak jestem tylko dla sportu w cyfrze ?

koparki opadną. cierpliwości jak umowę otrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem przed chwila. Jedyna opcja ktora dalo sie jeszcze wytargowac to byl Comfort+ z Paczka Canal + za 79 zl . Na moje pytanie czy w tej cenie nie da sie z cala paczka Canal + uzyskac pakietu Universe + Pan Konsultant stanowczo zaprzeczyl by takie opcje byly w ogole dostepne. Najtaniej co mi wychodzilo to 99 zl z jednym dekoderem i multiroomem. (chociaz nie jestem pewny czy jeszcze 10 zl nie trzeba doplacic do MR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zadzwonilem :) juz kilka razy do mnie dzownili. I szczerze mowiac ta dzisiejsza byla najkorzystniejsza. Te ktore mialem z DUK to sie zaczynaly od 139 zl na poczatek :) schodzily do 109 zl i dziekowalem . Spokojnie ja mam jeszcze 2 miesiace czasu do konca umowy . Nie musze migrowac do konca miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem przed chwila. Jedyna opcja ktora dalo sie jeszcze wytargowac to byl Comfort+ z Paczka Canal + za 79 zl . Na moje pytanie czy w tej cenie nie da sie z cala paczka Canal + uzyskac pakietu Universe + Pan Konsultant stanowczo zaprzeczyl by takie opcje byly w ogole dostepne. Najtaniej co mi wychodzilo to 99 zl z jednym dekoderem i multiroomem. (chociaz nie jestem pewny czy jeszcze 10 zl nie trzeba doplacic do MR)

Jak dobrze pamietam to prezes NC+ w wystapieniu z przeprosinami , i z modyfikacja opcji pakietowych wspomniał że będzie opcja Comfort z cała paczką Canal+, nic nie było wspominane ze można cokolwiek dokupić z canal+ do Universe, Sivera czy Golda.

Twoja rozmowa z konsultantem to potwierdza.

Nie życze nikomu teago, ale co wtedy jak te 6c+ przy Universe po okresie promocji np. 3 m-ce lub 6 m-cy przestaną świecić, a zostana tylko 2 ?.

Na dzień dzisiejszy nikt nie potrafi tego potwierdzić dokumentami, a tylko opieraja sie na fakcie informacji którą podał im słownie konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to prezes NC+ w wystapieniu z przeprosinami , i z modyfikacja opcji pakietowych wspomniał że będzie opcja Comfort z cała paczką Canal+, nic nie było wspominane ze można cokolwiek dokupić z canal+ do Universe, Sivera czy Golda.

Twoja rozmowa z konsultantem to potwierdza.

Nie życze nikomu teago, ale co wtedy jak te 6c+ przy Universe po okresie promocji np. 3 m-ce lub 6 m-cy przestaną świecić, a zostana tylko 2 ?.

Na dzień dzisiejszy nikt nie potrafi tego potwierdzić, a tylko opieraja sie na fakcie informacji którą podał im słownie konsultant.

dlatego pytasz na koniec rozmowy czy na całą umowe i czy napewno. potwierdza ze tak. jesli po 6 miesiącach przestanie swiecic składasz reklamacje i wypowieadasz umowe jeśli okaże sie ze zostałes wprowadzony w błąd. rozmowy są nagrywane, stanowczo piszesz w reklamacji jakie były ustalenia i żeby sobie odsłuchali nagrania- czyli tzw, krótka piłka: nie moja wina, jest nagrane, płace i wymagam tego co było uzgodnione, jesli nie to wypowaiadam z winy operatora, nie bede płacił za nie swoje błędy. Zazwyczaj miękną wszelkiej maści operatorzy- przerabiałem z netią i z play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wypowiedzi i już nie mogę normalnie.

Mam sugestię dla kogoś kto w najbliższym czasie migruje na dobrych warunkach poproście żeby wam wysłali na maila warunki waszej oferty z wyszczególnieniem jaki pakiet jakie kanały i na jaki czas (nie wiem czy to będzie możliwe dla pracownika nc+ ale zapytać można) w razie co będziecie mieli dowód na to jaka oferta była i utniecie spekulacje (tych co "nie wierzą") na temat jakie kanały i po jakim czasie wam wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie... oferta z dzisiaj. Universe + paczka 6xC + MR + FilmBox(6 mies.) na 12 miesięcy za 69 pln. Początek umowy 1 maj 2013. Pamiętajcie, że w umowie NC+ jest zapis, że na kolejnym przedłużeniu nie można zejść na niższy pakiet niż ma się w obowiązującej umowie. Dlatego lepiej brać Universe z paczka 6 Canali+ niż Silver czy Gold. Na to samo wyjdzie ale startujemy z niższego podstawowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie... oferta z dzisiaj. Universe + paczka 6xC + MR + FilmBox(6 mies.) na 12 miesięcy za 69 pln. Początek umowy 1 maj 2013. Pamiętajcie, że w umowie NC+ jest zapis, że na kolejnym przedłużeniu nie można zejść na niższy pakiet niż ma się w obowiązującej umowie. Dlatego lepiej brać Universe z paczka 6 Canali+ niż Silver czy Gold. Na to samo wyjdzie ale startujemy z niższego podstawowego pakietu.

Dzięki że poinformowałes o takim kruczku (zapisie) w umowie nc+, może ktos ma treść umowy regulaminu, lub skąd można sciągnąć aby go przeanalizowąć i nie wpaść przez niewiedzę w bagno?

Z n-ka nie miałem nigdy do czynienia, a to są widocznie jej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie... oferta z dzisiaj. Universe + paczka 6xC + MR + FilmBox(6 mies.) na 12 miesięcy za 69 pln. Początek umowy 1 maj 2013. Pamiętajcie, że w umowie NC+ jest zapis, że na kolejnym przedłużeniu nie można zejść na niższy pakiet niż ma się w obowiązującej umowie. Dlatego lepiej brać Universe z paczka 6 Canali+ niż Silver czy Gold. Na to samo wyjdzie ale startujemy z niższego podstawowego pakietu.

Dzięki że poinformowałes o takim kruczku (zapisie) w umowie nc+, może ktos ma treść umowy regulaminu, lub skąd można sciągnąć aby go przeanalizowąć i nie wpaść przez niewiedzę w bagno?

Z n-ka nie miałem nigdy do czynienia, a to są widocznie jej praktyki.

Pisałem już o tym kilkakrotnie, ale zostałem wyśmiany przez "wszystko wiedzących". Wyciąg z regulaminu promocji: "Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ Gold (Silver, Platinum) ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ Gold (Silver, Platinum) poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy". Wynikałoby z tego, że nie tylko nie można zejść na niższy pakiet, ale też nie można go podwyższyć. To ostatnie wydawałoby się absurdem, ale w świetle tego, co się dzieje, wcale nie jest to takie nieprawdopodobne.

Żeby nie być gołosłownym: można wejść na stronę ncplus.pl i otworzyć jakikolwiek pakiet (S, G, P) i kliknąć "Zamów online". Na dole pokażą się szczegółowe regulaminy, w tym "Regulamin Canal+ S (G, P)". Po otwarciu przeczytajcie przytoczony przeze mnie wyżej punkt 3 z rodziału II "Warunki promocji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...