Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z ciekawości wysąłem email do C+ z zapytaniem kiedy podpisałem umowę i kiedy mi się kończy i oto odpowiedź:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Umowa została zawarta 28 listopada 1998 roku. Natomiast Okres Minimalny kontraktu upływa 31 maja 2013 roku.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku..."

 

Zawsze na aneksach leciałem, ostatni jest z dnia 06.10.2011 i teraz w wypowiedzeniu którą datę dać?

Nigdy wcześniej się w wypowiedzenia nie bawiłem bo zawsze byłem zadowolony z ceny i tego co mi oferowali aż do teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z ciekawości wysąłem email do C+ z zapytaniem kiedy podpisałem umowę i kiedy mi się kończy i oto odpowiedź:

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Umowa została zawarta 28 listopada 1998 roku. Natomiast Okres Minimalny kontraktu upływa 31 maja 2013 roku.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku..."

 

Zawsze na aneksach leciałem, ostatni jest z dnia 06.10.2011 i teraz w wypowiedzeniu którą datę dać?

Nigdy wcześniej się w wypowiedzenia nie bawiłem bo zawsze byłem zadowolony z ceny i tego co mi oferowali aż do teraz...

 

przeciez nie musisz w wypowiedzeniu podawac daty rozpoczęcia umowy. wpisz że zgodnie z przysługującym mi prawem, po zakończeniu okresu minimalnego wynikającego z umowy, wypowiadam umowę o abonament na pakiet ten i ten z zachowaniem określonego w regulaminie terminu wypowiedzenia. wyzej w danych osobowych podajesz nr abonenta i starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Comfort+ + cała paczka C+ na 12 m. za 79 pln

4) C+Platimun na 12 m. za 99 pln

 

Czekam na lepsze i pisze wypowiedzenie.

 

za 79 to przy migracji Universe+ cała paczka C+ powinna byc

a Platinum za 99 to w kazdym APS dostaniesz od ręki, bez negocjacji.

Ja zapytałem z ciekawości w swoim, to od razu mi powiedział ze 99. Tylko ze to zbyt duzo jak się płaci srednio 58 zł za c+kompakt.

Wczoraj zadałem pytanie mailowo czy przy migracji są dostepne oferty Universe+ paczka C+ lub kiedy będą to w odpowiedzi podali ze nie przewidują takiego pakietu. Żenada. Teraz n-kowicze dostają takie pakiety za śmieszne pieniądze na rok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zawsze wchodziło w zycie z koncem miesiąca następującego po miesiącu wyłania/rejestracji dokumentu, czyli wysyłasz w kwietniu wiec do konca maja. No chyba ze PODALI gdzies ze do konca kwietnia w związku z wyłączeniem kanałów. Ale to troche dziwny termin- wysle 27 kwietnia i tez bede mial do 30.?

 

Sory zwracam honor:

 

"...ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło

do Operatora CYFRY+"

czyli powinien zdązyc do 30 kwietnia jeśli dziś wysle. ale jeśli złoże 27. np to raczej nie zdązą do 30.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od Działu Utrzymania Klienta:

Obecnie posiadam: CANAL+OPTIMUM -84zł/m-c

Propozycja nc+: PLATINUM 99zł/m-c (albo na swoim sprzęcie, albo wymiana sprzętu po cenach regularnych).

Wypowiedzenie wysłane 02.04. - zarejestrowane 08.04.

Dzisiaj mamy już 17.04 i nic z negocjacji nie wynikło.

 

MÓJ CEL:

PLATINUM + MR Premium = 99zł.

 

Mają jeszcze dwa tygodnie. Czekam cierpliwie do 30.04, a jak nie będą chcieli mnie zatrzymać to zostaje mi DVB-T i w**b.tv dla sportu (18zł/m-c hehe).

Mam nadzieję, że się uda. Bo jak widzę, to abonentom n-ki proponują dużo lepsze oferty, a tym co żeby mieć dostęp do pełnego pakietu muszą wymienić sprzęt za spore pieniądze g ó w n o dają.

 

Właśnie wczoraj migrowałem na takich warunkach:

Platinium +MR za 99,00 zł. Chciałem pozostać przy swoim sprzęcie Philips PVR i pozostałem. Drugi dekoder to Sagemcom ( na którym można ułożyć swoją listę kanałów). Dla mnie oferta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opamiętajcie się, nie podpisujcie umów za szybko, mamy jeszcze czas.

Moja rada to wypowiadajcie umowy bo wtedy jest szansa otrzymania lepszych warunków.

 

Przykładowo abo starej N otrzymują:

Pakiet U, 6XC+, 12 miesięcy = 49zł (czyli prawie C+ Platinum)

Pakiet U, 6XC+, HBO = 59-69zł

Za 99 zł możemy mieć dodatkowo Cinemax, Filmbox, C+ Vod, a niektórzy nawet utargowali MR.

 

Poczekajmy trochę, czas jest naszym sprzymierzeńcem. Ważne tylko, żeby wysłać rezygnację.

Póki co oferty dla nas (Cyfrowiczów) są naprawdę kiepskie.

Sam czekam na takie jak moją N-kowcy. Jeśli nie to baj baj. Polsat czeka. Wiem, że tam nie ma sportu ale i tak odejdę (dla zasady)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z nc+. Kulturalnie podziękowałem gdyż jeszcze w maju mam abo za 53,50zł. Planuję po majówce wysłać wypowiedzenie i poprosiłem o kontakt w terminie późniejszym. Umowę mam do końca lipca. Jestem w stanie przystać na podobną ofertę jaką otrzymują teraz n-kowcy - Pakiet ze wszystkimi C+ za około 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węglarski piszesz, że:

 

MÓJ CEL:

PLATINUM + MR Premium = 99zł.

 

czekam na podobną ofertę ale ni rozumiem MR Premium ? a jest MR standard ?

 

Pozdrawiam

 

Kolego, więc na tyle ile potrafię postaram się to w skrócie opisać.

 

MR Standard:

DEKODER GŁÓWNY: turboBOX+ lub mediaBOX+

DEKODER MR: BOX+ HD

Na drugim dekoderze masz tylko i wyłącznie dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych.

 

MR Premium:

DEKODER GŁÓWNY: turboBOX+ lub mediaBOX+

DEKODER MR: BOX+ (tzw. mydelniczka)

Na drugim dekoderze masz dostęp do zasobów dysku twardego dekodera głównego (to wszystko co sobie nagrałeś na pierwszym dekoderze możesz odtwarzać na obydwóch), masz dostęp do VOD.

 

Bardziej zależy mi na tym właśnie dekoderze, ponieważ mam małą córeczkę uwielbiającą bajki MiniMini+, które nadawanie kończy o 21. A jak bym miał ponagrywane to w każdej chwili mogę odtwarzać Jej ulubione bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od Działu Utrzymania Klienta:

 

MÓJ CEL:

PLATINUM + MR Premium = 99zł.

 

Mają jeszcze dwa tygodnie. Czekam cierpliwie do 30.04, a jak nie będą chcieli mnie zatrzymać to zostaje mi DVB-T i w**b.tv dla sportu (18zł/m-c hehe).

Mam nadzieję, że się uda. Bo jak widzę, to abonentom n-ki proponują dużo lepsze oferty, a tym co żeby mieć dostęp do pełnego pakietu muszą wymienić sprzęt za spore pieniądze g ó w n o dają.

 

Właśnie wczoraj migrowałem na takich warunkach:

Platinium +MR za 99,00 zł. Chciałem pozostać przy swoim sprzęcie Philips PVR i pozostałem. Drugi dekoder to Sagemcom ( na którym można ułożyć swoją listę kanałów). Dla mnie oferta ok.

 

Szczerze, też to rozważam, ale z drugiej strony parowanie kart mi nie przeszkadza, a po drugie chciałbym móc korzystać z pełnej funkcjonalności pakietu PLATINUM, a ta na starym sprzęcie jest niestety ograniczona. I MR Premium bym chciał, ze względu na możliwości korzystania z dysku na dwóch dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje bo zanim to zarejestrują itd to z 2 tygodnie przeleci. Tu jest troszkę wątpliwości bo jest zapis ze się ma miesiąc od usunięcia kanałów. Ciekawe jak się napisze w rezygnacji i narzuci termin do 31 maja?

Regulamin jasno to reguluje: możesz wysłać nawet i 30 dnia, ale wypowiedzenie ma skutek na koniec miesiąca w którym dotarło do adresata. Czyli, na przykład, jeśli wyślesz dziś, a list się zawieruszy na poczcie na 3 miesiące, to wyłączą 1 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane w Poniedziałek. Przed rejestracją wypowiedzenia dzwonili z numeru 223104545 i ciągle to samo Platyna+MR(2 cameleony) za 109zł.

Po rejestracji dzisiaj telefon z zastrzeżonego, miła Pani zaproponowała to samo. Powiedziałem, że nie interesują mnie vody i inne dodatki ponieważ i tak moje dekodery nie obsłużą i jestem zainteresowany silverem z darmowym c+ tak jak dostawali ludzie, którzt migrowali wcześniej albo max Platyna+MR za 99zł. Miła Pani powiedziała, że 109 to i tak taniej 5zł niż płacę teraz. Owszem ale teraz posiadam ofertę Superpremium z HBO a ze te 109zł HBO nie dają. Czekam cierpliwie do końca wypowiedzenia tj. Czerwiec 2013. Niech dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dizs miałem telefon z nC+. Rozbawili mnie conieco. Pani po tym jak się dowiedziała że sport mi nie jest potrzebny zaproponowała Gold (na Canal+ chyba też bywają filmy :)),z MR i opłatą za PACE za jedyne..... tada... 109 zł

Zapytałem się Pani czy widzi jaką kwotę płace obecnie (C+ Optimum+Promo+MR) i do kiedy. (75 zł do 06.2014). Stwierdziła że widzi to.

Sama stwierdziła że to nie jest najlepsza oferta dla mnie :)

Poprosiłem o telefon z ofetą jak będzie lepsza od tego co mam teraz.

 

Czyli dalej mniej (bez Canal+)za więcej (109 zamiast 75)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...