Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejny telefon z nc+.

Platinium za 109 + MP 10 i 2 Pace PVR za 10, razem 139zł. Bez rewelacji. Taniej o 10zł niż poprzednia oferta.

Jeżeli pan przyjmie tą ofertę, to w ciągu godziny będzie pan miał włączone wszystkie nowe kanały, również Canal+ Family, Family2 i Film2

Pytam się: na pewno ? A nie od 5 kwietnia ?

Oczywiście, że nie, te kanały już są włączone dla nowych abonentów nc+

 

desperacja czy niekompetencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z nc+.

Platinium za 109 + MP 10 i 2 Pace PVR za 10, razem 139zł. Bez rewelacji. Taniej o 10zł niż poprzednia oferta.

Jeżeli pan przyjmie tą ofertę, to w ciągu godziny będzie pan miał włączone wszystkie nowe kanały, również Canal+ Family, Family2 i Film2

Pytam się: na pewno ? A nie od 5 kwietnia ?

Oczywiście, że nie, te kanały już są włączone dla nowych abonentów nc+

 

desperacja czy niekompetencja ?

Raczej bezczelne oszukiwanie klienta :> Te kanały jeszcze NIE ISTNIEJĄ :D Oficjalne info ze strony nc+ (zamieszczone od dnia startu): "Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +, dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pan przyjmie tą ofertę, to w ciągu godziny będzie pan miał włączone wszystkie nowe kanały, również Canal+ Family, Family2 i Film2

Pytam się: na pewno ? A nie od 5 kwietnia ?

Oczywiście, że nie, te kanały już są włączone dla nowych abonentów nc+

 

desperacja czy niekompetencja ?

Moze te kanaly oglada krol julian ze swoja swita? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś z was lub waszych znajomych migrować do nc+ mając dotychczas Canal+ Start?

 

 

Ja byłem zainteresowany migracja na pakiet Platinum. Obecnie posiadam Canal + Start umowa do końca października.Proponowali mi za 99 Pln umowa na 18 miesięcy. Dekoder mam swój Sagemcom. Na chwile obecną podziękowałem. Do tematu wrócę na spokojnie w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jemu właśnie chodzi o skrętkę, standardowy kabel siecowy RJ45 ... ehh taki jak do kompa to wlasnie rj45

 

powiedzcie mi czy w c+ był kanał Discovery Historia? bo teraz mam go niedostepny, nie wiem czy on był bo nie kojarzę czy przeszedł z N ?

Nie, nie było tego kanału nigdy w cyfrze. Wcześniej był w ofercie telewizji N oraz w Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli list z NC + zaginie .,przeciez to zwykły wię c jest to prawdopodobne? Migrują Cię bez Twojej zgody

A nie dostałeś od NC+ listu elektronicznego? On ma podobną moc jak pisany "ręcznie". Tam są wyszczególnione kanały, które maja zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z nc+.

Platinium za 109 + MP 10 i 2 Pace PVR za 10, razem 139zł. Bez rewelacji. Taniej o 10zł niż poprzednia oferta.

Jeżeli pan przyjmie tą ofertę, to w ciągu godziny będzie pan miał włączone wszystkie nowe kanały, również Canal+ Family, Family2 i Film2

Pytam się: na pewno ? A nie od 5 kwietnia ?

Oczywiście, że nie, te kanały już są włączone dla nowych abonentów nc+

 

desperacja czy niekompetencja ?

 

 

"Platinium za 109" Dalej wołają sobie takie ceny,… Boga się nie boją!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli list z NC + zaginie .,przeciez to zwykły wię c jest to prawdopodobne? Migrują Cię bez Twojej zgody
Tak

Nie jest to takie proste i oczywiste.

Racja!

Mogą Cię migrowac uznając ze zgadzasz się ale wtedy dzwonisz do nich i walczysz o swoje :-) to ze wysłali list to jedno, ale drugie to czy są w stanie udowodnić ze otrzymałeś ten list - od razu odpowiem, nie są i od razu przegrają przed każdym sądem....

Podobnie było jak podwyższyli abonament jakiś czas temu wysyłając informacje listem zwykłym - ja wykłucilem się o swoje i anulowali mi podwyżkę.

 

 

A co jeśli list z NC + zaginie .,przeciez to zwykły wię c jest to prawdopodobne? Migrują Cię bez Twojej zgody

A nie dostałeś od NC+ listu elektronicznego? On ma podobną moc jak pisany "ręcznie". Tam są wyszczególnione kanały, które maja zniknąć.

List elektroniczny ma taka moc jakbyś napisał to na serwetce i puścił na wiatrze do nich.... Aby miał jakikolwiek moc musiał by być poświadczony podpisem elektronicznym przez nadawce i odbiorcę aby jednoznacznie można było stwierdzić tożsamość. Mail może nie dotrzeć do adresata, trafić do folderu spam, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...