Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Dzisiaj zaliczyłem proces migracji.(...) tragedii może nie ma , ale przyznam że jakoś mega zadowolony też nie jestem...

Zmigrowałeś 1:1 ale prawdę mówiąc to opłaty w C+ miałeś trochę za wysokie. To co miałeś mogło być spoko za 99 zł lub niżej.

Ale wez pod uwage rowniez to ze On podpisywal umowe ponad rok temu i takich promocji jakie byly ostatnio chyba nie bylo, wiec pewnie stad taka kwota

za abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nawet więcej niż rok temu, bodajże umowa była na 19 miesięcy ...

a tak Panowie pytanie z innej beczki , jeżeli można..

jestem trochę "zielony" jeżeli chodzi dekodery i tym podobne, mam więc pytanie , które zapomniałem zadać "fachowcom" z biura obsługi- a mianowicie na części kanałów mam informację o treści " nieobsługiwany system kodowania", konkretnie chodzi mi o ESPN, czy to winna nie działającego jeszcze pakietu, czy też może mój dekoder nie ogarnia (PVR 500HD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może Panowie czy obecni abonenci którzy pozostają na swoich dekoderach cyfry+ (mam Sagemcoma HD) dostaną aktualizację oprogramowania swoich dekoderów? Chodzi mi o nową "szatę graficzną nc+" dekodera + odbieranie takich serwisów jak TVN Player które są w cenie abonamentu?

Jeśli dostaną to kiedy to nastąpi? 05.04 czy w innym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nawet więcej niż rok temu, bodajże umowa była na 19 miesięcy ...

a tak Panowie pytanie z innej beczki , jeżeli można..

jestem trochę "zielony" jeżeli chodzi dekodery i tym podobne, mam więc pytanie , które zapomniałem zadać "fachowcom" z biura obsługi- a mianowicie na części kanałów mam informację o treści " nieobsługiwany system kodowania", konkretnie chodzi mi o ESPN, czy to winna nie działającego jeszcze pakietu, czy też może mój dekoder nie ogarnia (PVR 500HD)?

Tylko espn czy tez i inne kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trochę was seryjnie... Czytałem tyle tych komentarzy i to co wam zaoferowali, że jestem w szoku a jeszcze większym kiedy się zgodziliście.... Cyfrowy Polsat oferuje wszystkie swoje pakiety i kanały w abonamencie za 89 zł a oferta jest bardzo atrakcyjna plus do tego multiroom za dodatkowe 5 zł i dekoder do nagrywania za kolejne 5 zł co daje nam razem 99 zł na miesiąc ... oferta atrakcyjna i to w [beep]ę jak przejrzałem jakie kanały oferują uważam, że nie opłaca się płacić 130,150,170 zł za kilka dodatkowych kanałów HD, których braku nawet nie zauważycie. Ja rezygnuje z C+ i jeśli zdecyduje się na jakąś telewizję to będzie to CP bo nawet UPC nie ma tak dobrej oferty. Aha i chciałem jeszcze dodać, że umowa tylko na 15 miesięcy. Więc zanim coś zrobicie to zastanówcie się najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trochę was seryjnie... Czytałem tyle tych komentarzy i to co wam zaoferowali, że jestem w szoku a jeszcze większym kiedy się zgodziliście.... Cyfrowy Polsat oferuje wszystkie swoje pakiety i kanały w abonamencie za 89 zł a oferta jest bardzo atrakcyjna plus do tego multiroom za dodatkowe 5 zł i dekoder do nagrywania za kolejne 5 zł co daje nam razem 99 zł na miesiąc ... oferta atrakcyjna i to w [beep] jak przejrzałem jakie kanały oferują uważam, że nie opłaca się płacić 130,150,170 zł za kilka dodatkowych kanałów HD, których braku nawet nie zauważycie. Ja rezygnuje z C+ i jeśli zdecyduje się na jakąś telewizję to będzie to CP bo nawet UPC nie ma tak dobrej oferty. Aha i chciałem jeszcze dodać, że umowa tylko na 15 miesięcy. Więc zanim coś zrobicie to zastanówcie się najpierw.

 

 

Wszystko ślicznie, pęknie, ale dla prawdziwego kibica piłkarskiego, polsat cyfrowy to [beep].

Tam nic nie ma, co by mnie interesowało.

 

Wolę płacić więcej, ale mieć jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do dzisiaj C+Optimum 78pln + HD Optimum 11pln + Pace PVR 500 10pln. Razem 99pln/msc. Umowa do końca 01.2014.

 

Od dzisiaj C+Platinum 99pln + HBO 6 miesięcy 0pln, 6 miesięcy 20pln, Pace PVR 500 0pln. Umowa na 12 miesięcy.

 

Średnio 109zł - takie oferty chyba już dostawali

 

no wychodzi ze platinum+ hbo 109 zł - dobra propozycja ja dostałem taka najniżej za 119zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja kibicem nie jestem i sportem się nie interesuje ale jak dla mnie mimo wszystko 13 różnych kanałów sportowych jest zadawalające :)

 

 

Kwestia gustów, o gustach się nie rozmawia. Dla jednych fiat to też dobry samochód i nie potrzebuje ferrari, bo oba jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polsat HD czy psn? prawdopodobnie moze chodzi o brak kodowania w seca tych kanalow

 

dokładnie te również mają tę samą informację...mogę coś z tym zrobić, czy muszę liczyć na nc+?

ewentualnie , czy w ogóle jest taka opcja ,że będę odbierał te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trochę was seryjnie... Czytałem tyle tych komentarzy i to co wam zaoferowali, że jestem w szoku a jeszcze większym kiedy się zgodziliście.... Cyfrowy Polsat oferuje wszystkie swoje pakiety i kanały w abonamencie za 89 zł a oferta jest bardzo atrakcyjna plus do tego multiroom za dodatkowe 5 zł i dekoder do nagrywania za kolejne 5 zł co daje nam razem 99 zł na miesiąc ...

 

Jeżdżąc ostatnio PolskimBusem na trasie W-wa - 3City zauważyłem, że w mijanych wioskach lekko licząc 90% anten zawieszonych na domach miało logo CP. Jest tanio i dużo kanałów ale jakoś to do mnie nie przemawia. Na co mi masa kanałów wyświetlanych w ramce wielkości znaczka pocztowego w jakości ocierającej się o VHS? Równie dobrze mógłbyś napisać, że taniej i lepiej jest w kablówce (a nie jest) albo, że po co to wszystko, skoro jest DVB-T i gitara...

Tu nie chodzi o to co daje konkurencja a o ceny w NC+, które lekko mówiąc są wkurzające. I piszę to świadom tego, że migrowałem do NC+ na bandyckich zasadach, przełknąłem gorzką pigułę ale wcale nie jestem szczęśliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polsat HD czy psn? prawdopodobnie moze chodzi o brak kodowania w seca tych kanalow

 

dokładnie te również mają tę samą informację...mogę coś z tym zrobić, czy muszę liczyć na nc+?

ewentualnie , czy w ogóle jest taka opcja ,że będę odbierał te kanały?

Ty nie zrobisz nic, musisz czekac az wlacza kodowanie i przesla uprawnienia na twoj dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wymagań. Ja tylko oglądałem HBO, Cinemax i Discovery te kanały akurat każdy operator świadczy w HD x) Reszta nie miała dla mnie i nie ma znaczenia więc nie widzę sensu zostawania w nc+ z tak wysokim abonamentem. W moim pakiecie super premium miałem wszystko co potrzebowałem a nawet więcej do tego gadżet i abonament 137 zł co było do zgryzienia. NC+ przygotował dla mnie super ofertę praktycznie to samo w abonamencie za 179 zł i bez żadnego gadżetu, podziękowałem im od razu.

 

P.S: Nie trzeba było godzić się odrazu na takie warunki, tylko napisać wypowiedzenie i poczekać aż sytuacja ochłonie i będą dzwonić z lepszymi ofertami bo będzie brakowało im klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tel z nr zastrzeżonego.Wypowiedzenie zarejestrowane w związku z kończącą się umową 6/2013.Platinium 99zł+2 karty za 20zł+2xPace za 10zł.Jakby dorzucili HBO to moze i bym łyknął :D .Umowa na 18 .Na razie czekam .Mam mnóstwo czasu.Najważniejszy to MR na 2 karty :D .Swoją droga będąc za granicą chyba ja będę dzwonił od czasu do czasu bo opłaty w roamingu niedługo mnie dobiją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz porządny własny dekoder i moduł CAM od CP to wcale nie jest tak źle z tą jakością. A i 6 meczów Ekstraklasy zobaczysz w HD.

Chyba się grubo mylisz z Ekstraklasą bo oficjalne wiadomości to te że NC+ podpisała na wyłączność do połowy 2015 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie podpisalem umowę na migrację c+platinum ,hbo i multiroom premium za 129 zł i mam pytanie jak loguje się na swoje konto ica w cyfra plus to pokazuje mi jeszcze stare dane kontraktu , czy pojawią się nowe dopiero wtedy kiedy dostanę dekodery i podpisze aneks do umowy? Umowę podpisałem w środę wiec kurier powinien być we wtorek po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie podpisalem umowę na migrację c+platinum ,hbo i multiroom premium za 129 zł i mam pytanie jak loguje się na swoje konto ica w cyfra plus to pokazuje mi jeszcze stare dane kontraktu , czy pojawią się nowe dopiero wtedy kiedy dostanę dekodery i podpisze aneks do umowy? Umowę podpisałem w środę wiec kurier powinien być we wtorek po świętach.

tak po 2 /3 dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...