Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich (po raz pierwszy na forum).

 

Mam C+OptimumHD + HBO + MR + Pace za 89zł.

I teraz proste pytanie.

Czy w ogóle jest szansa w tym przypadku migrować na platynę, ale bez HBO? Ktoś wcześniej pisał, że bez HBO nie chcieli słyszeć.

Jeżeli nawet zdecyduję się przejść, to już na pewno chciałbym bez HBO.

Migrował ktoś, czy też rozmawiał z nimi o czymś podobnym?

Nie ma zadnego przymusu brania HBO. Te kanaly mozna wziac jako dodatkowe.

Mozesz dostac z tego co pisza ludzie Platinium + Multiroom + dekodery za 109zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzis koło południa przeprowadziłem tzw migracje.......No i już zaluje. Wiem......glupi byłem. Na moim fergusonie nie mam kilku kanałów, nic nie pomogly telefony do ICA ani resety dekodera.....Nie mogę tez dokupić kanalu History......bo nie mogę podobno i tyle......tak stwierdził licealista, który odebral telefon. Kogo oni tam zatrudniają??? Poza tym stwierdziłem, ze przecież Polsat ma kilkanaście kanaloew więcej za prawie te same pieniądze! Około 6 dokumentów, które mnie najbardziej interesują.....Glupi byłem....Zasugerowalem się tym, ze mniej zaplace.....54 zamiast 73 zl, dali mi Universe+. Mam możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni.....tyle pamiętam z odczytanego regulaminu. Tylko jak to napisac i gdzie poslac.....

Nie wiem, może sie mylę ale jak jest to migracja to już nie możesz się wycofać.

Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni dotyczy tylko nowych umów zawieranych poraz pierwszy.

Zadzwoń jeszcze raz i upewnij sie w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi okienko przestaje swiecic juz 31 marca.

dostalem

- platyna 99 zl juz z multi i moimi dekoderami z cyfry

- 12 miesiecy umowa

- do tego za 1,99 history hd

 

jestem na cyfrze za 133 zl z dekoderami i multi w tej cenie

Mysle, ze dobre warunki w porownaniu z standardowymi.

Zapewne kolega dostal takie ze wzgledu na wygasajaca umowe z koncem marca.

Pewnie gdyby nie konczaca sie umowa mialby troche gorsze warinku np. platny dekoder albo multiroom i oczywiscie dluzsza umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to samo, bo jak się wieść rozniesie to wszyscy zainteresowani Platyną złożą wypowiedzenia. :)

 

A nc+ musi zrozumieć, że za ekwiwalent tego co było w pakiecie Superpremium HD plus prawa, które doszły a raczej w większości powróciły, można dopłacić tylko 10 zł do ostatniej ceny promocyjnej Superpremium HD. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie widziałem. Myślisz że troluje?

tak, mogę się mylic na co daje 1% .

 

pokazal by pismo i nie było by problemu. na slowo na pewno mu nie uwierze

Liczę na przeprosiny ale w sumie dałeś mi 1 procent.

http://zapodaj.net/b8057c071ed34.jpg.html

http://zapodaj.net/e1eb494935db8.jpg.html

Tak jak pisałem pismo jest z data 02.04.2013 - nie widac bo data jest w jednej linii z danym i adresowymi

http://zapodaj.net/bb6ddcc8db9cb.jpg.html

tabela opłat promocyjnych ;-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzis koło południa przeprowadziłem tzw migracje.......No i już zaluje. Wiem......glupi byłem. Na moim fergusonie nie mam kilku kanałów, nic nie pomogly telefony do ICA ani resety dekodera.....Nie mogę tez dokupić kanalu History......bo nie mogę podobno i tyle......tak stwierdził licealista, który odebral telefon. Kogo oni tam zatrudniają??? Poza tym stwierdziłem, ze przecież Polsat ma kilkanaście kanaloew więcej za prawie te same pieniądze! Około 6 dokumentów, które mnie najbardziej interesują.....Glupi byłem....Zasugerowalem się tym, ze mniej zaplace.....54 zamiast 73 zl, dali mi Universe+. Mam możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni.....tyle pamiętam z odczytanego regulaminu. Tylko jak to napisac i gdzie poslac.....

Nie wiem, może sie mylę ale jak jest to migracja to już nie możesz się wycofać.

Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni dotyczy tylko nowych umów zawieranych poraz pierwszy.

Zadzwoń jeszcze raz i upewnij sie w BOK.

a który raz zawiera on umowe z nc+ ?

slij wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to samo, bo jak się wieść rozniesie to wszyscy zainteresowani Platyną złożą wypowiedzenia. :)

 

A nc+ musi zrozumieć, że za ekwiwalent tego co było w pakiecie Superpremium HD plus prawa, które doszły a raczej w większości powróciły, można dopłacić tylko 10 zł do ostatniej ceny promocyjnej Superpremium HD. :jupi:

Taka cena za Platinium po Swietach jest Twoim przypuszczeniem czy ktos podawal jakies przecieki albo fakty nieoficjalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie widziałem. Myślisz że troluje?

tak, mogę się mylic na co daje 1% .

 

pokazal by pismo i nie było by problemu. na slowo na pewno mu nie uwierze

Liczę na przeprosiny ale w sumie dałeś mi 1 procent.

http://zapodaj.net/b8057c071ed34.jpg.html

http://zapodaj.net/e1eb494935db8.jpg.html

Tak jak pisałem pismo jest z data 02.04.2013 - nie widac bo data jest w jednej linii z danym i adresowymi

http://zapodaj.net/bb6ddcc8db9cb.jpg.html

tabela opłat promocyjnych ;-0

tu lepsze skany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem ale proszę:

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować. W lutym starałem się negocjować warunki zapewniano mnie umowa obowiązuje na 18 ms a tu zonk. Często sledze forum dlatego dziele się tą informacją bo wątpliwości sa duże a ja już mam pismo Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz prosze kiedy podpisales lub przedluzales umowe z Cyfra + i kiedy obecna umowa dobiega konca.

Juz pisałem ale proszę:

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować. W lutym starałem się negocjować warunki zapewniano mnie umowa obowiązuje na 18 ms a tu zonk. Często sledze forum dlatego dziele się tą informacją bo wątpliwości sa duże a ja już mam pismo Pozdrawiam

Dziekuje.

 

Gdy przedluzales umowe konsultant proponowal zaznaczenie opcji ,,mozliwosc migracji do konca kwietnia do nc+'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując:

- przychodzi list, w nim jest oferta, która mnie nie zadowala

- w czasie 14 dni od dnia otrzymania listu wysyłam wypowiedzenie

- do końca czerwca korzystam ze starej umowy jeszcze jako abonent Cyfry+ i jeśli do tego czasu nie zgodze sie na oferte nc+ to koniec przygody z Cyfrą i nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeśli faktycznie mam mieć swój pakiet c+ tylko do 1 lipca to pozostają tylko takie opcje: (podpisałem na początku marca 144zł prestiż z 2x cameleon)

rozwiązać starą umowę żeby nie bulić 179zł za kanały których nie chcę vod i inne cuda w cenach z kosmosu.

zawrzeć nowe 2 umowy na universe+ po 59zł z darmowym dekiem i tak i tak mieć multiroom bez kabla. ( i tak wyjdzie taniej niż 179zł)

do 1 lipca będzie wiadomo co z TNK HD jakie kanały i ceny.

lub skoczyć do słoneczka.

 

Wpieniające jest to że 3 różnych konsultantów potwierdzało mi że dla mnie (C+) nic się nie zmieni do końca umowy, dlatego wziąłem prestiż myśląc że przynajmniej będę miał 18 miesięcy na znanych warunkach... Normalnie pod sąd ich z powództwa cywilnego... Sprzedawanie oferty w złej wierze i świadome wprowadzanie klienta w błąd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przedluzales umowe konsultant proponowal zaznaczenie opcji ,,mozliwosc migracji do konca kwietnia do nc+'' ?

O niczym takim nie mówił. Mówił jedynie że będę mógł zrealizować umowę i pozostać na 2 camelonach

Mnie pytal czy ma zaznaczyc ,,mozliwosc migracji do konca kwietnia'' gdy przedluzalem umowe z Cyfra+.

Czyli warto wyslac wypowiedzenie, bo ono nie bedzie skutkowac z koncem kwietnia tylko czerwca (jezdziemy dalej na tym co mamy).

Mozna spokojnie negocjowac migracje do konca czerwca albo pozwolic wypowiedzeniu wejsc w zycie, chyba dobrze rozumuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...